ГоловнаАстрологіяФаза Місяця: важливі рішення слід приймати зважаючи на місячні фази

Фаза Місяця: важливі рішення слід приймати зважаючи на місячні фази

Як відомо, Місяць, проходячи різні фази, змінює свою енергетику. Кожна фаза Місяця підходить чи не підходить для того, щоб приймати важливі рішення. Інформація про те, які фази і як саме впливають, допоможе приймати справді доленосні рішення та займатися важливими справами у найбільш сприятливі періоди за місячними фазами.

Молодик або народження нового Місяця – Молодий Місяць

Цикл проходження місячних фаз починається і завершується короткочасно фазою – Молодиком. Ця фаза Місяця дуже коротка і триває всього лише декілька годин. І хоча фаза не тривала, вона дуже важлива.

В період Молодика наша свідомість позбавлена будь-якого впливу Місячної енергії, тому прийняття рішень буде найефективнішим.

Проте астрологи вказують на певні застереження

  • не рекомендується приймати рішення на Молодик, якщо є якісь сумніви. Астрологи кажуть, що на молодий Місяць можна приймати важливе рішення, якщо є абсолютна впевненість у тому, що ви все робите правильно. Тоді можна сміливо робити важливий крок.
  • якщо ж ця фаза Місяця – Молодик, принесла якісь страхи і невпевненість, важливо розуміти, що вони народжуються не під місячним впливом, а породжені вашою власною свідомістю і душею. Саме тому в Молодик потрібно прислухатися до себе. Особливо важливо, якщо Місяць перебуває у знаках стихії Землі та Води: Діві, Козерога, Тільця, Раку, скорпіона і Риби.

Астрологи зазначають, що Молодик в астрологічній науці вказує на щось нове, початок, старт.

Фази Місяця: чи можна приймати важливі рішення на зростаючий Місяць (Висхідний Місяць)

Езотерики вважають, що фаза зростаючого Місяця – чудовий період, коли можна сміливо приймати важливі життєві рішення. Проте також є застереження –

приймати рішення можна тільки в першій половині цієї фази — до першої чверті Місяця.

В інший час висхідного Місяця, включаючи сам день першої чверті, фахівці радять присвятити час та сили вирішенню тих справ, які були розпочаті раніше. Прийняття рішень в цей період буде вже не таким ефективним.

Важливі поради астрологів на першу частину періоду зростаючого Місяця.

Астрологи радять бути дуже уважними в період першої половини зростаючої фази Місяця. Тому що, ймовірно, Місяць, який зростає, може дати підказки про те, які рішення приймати можна і потрібно, а які краще відкласти на потім. Велике значення у першій половині фази зростання Місяця грає не інтуїція, а здоровий глузд, логіка та життєвий досвід.

Не менш важливо стежити, в якому знаку зодіаку перебуває Місяць у початковій фазі зростання: знаки зодіаку Лев, Близнюки, Водолій або Стрілець, підсилять такі якості як розумові здібності та сміливість.

Фаза Місяця: важливі рішення на Повню – чи можна приймати?

Після зростаючої фази Місяця настає кульмінація – Повний Місяць або Повня. Цього дня енергетика Місяця найпотужніша. І це, безумовно, позначається на всьому, на людях, на їх поведінці, вмінні мислити розумно і зважено.

В день Повні в жодному разі не можна приймати важливих рішень та давати обіцянок.

Дуже часто, коли настає Повний Місяць, наші думки плутаються і тому зрозуміти де правда, а де вигадки буває просто неможливо. Такий стан речей характерний на Повню, незалежно від знаку зодіаку, в якому в цей момент знаходиться Повний Місяць.

Спадна (спадаюча) фаза Місяця – чи підходить для прийняття рішень?

Езотерики рекомендують поділити спадну фазу Місяця, як і зростаючу, на два періоди – до третьої (останньої) чверті й після.

Фаза Місяця третя чверть та інші дні після неї, добре підходять до ухвалення життєво важливих і обдуманих рішень.

Перша половина даної фази, коли Місяць спадає, не найкраще підходить для цього, оскільки нічне світило ще дуже сильне і може сплутувати думки.

Після третьої чверті, коли закінчується спадна фаза та Місяць перебуває в знаку зодіаку Овен або Терези, прийняття рішень та планування справ на майбутнє буде ускладненим. При цьому все ж таки буде ефективним.

Щодо перебування Місяця, який спадає, наприкінці спадаючої фази в інших знаках зодіаку: місячна енергетика добре позначається на створенні внутрішньої гармонії та впевненості людини в собі.

Фази Місяця для магічних ритуалів і обрядів

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст