ГоловнаАстрологіяРетроградний Меркурій 2024: дати, знак зодіаку, що несе період ретроградності Меркурія?

Ретроградний Меркурій 2024: дати, знак зодіаку, що несе період ретроградності Меркурія?

Протягом 2024 року ми маємо три повні періоди ретроградності Меркурія. Наводимо дати, коли Меркурій ретроградний у 2024 та в якому знаку зодіаку він перебуває в цей час. Астрологи поділилися, на які сфери життя буде найбільший вплив та які знаки зодіаку відчують ретроградність Меркурія?

Загальні тенденції в період ретроградності Меркурія у 2024 році

Загальні тенденції в період ретроградності Меркурія у 2024 році

В поточному році Меркурій буде тричі розвертатися і йти у зворотному напрямку, тобто буде ретроградним. Періоди ретроградності Меркурія вносять свої корективи, позначаються на мисленні, психології, відносинах та різних сферах життя.

Меркурій – це планета, яка управляє розумом і визначає те, як люди спілкуються, а також те, як людина розмовляє з собою. Зазвичай Меркурій опікується питаннями інформації, спілкування, подорожей, домовленостей. Також він впливає на кар1жрну ситуацію.

Хоча у Меркурія найкоротші ретроградні періоди, що тривають лише близько трьох тижнів, у нього є фази до і після тіні, які часто можуть принести як ускладнення, так і можливості. Загалом

  • до тіні – не рекомендується щось планувати, бронювати, підписувати нові контракти, навіть, якщо є намір, повернути колишнє кохання – краще не робити це в період до тіні;
  • після тіні – люди можуть почуватися впевненіше, приймаючи нові рішення, навчаючись на своїх помилках і приймаючи рішення. Це як сигнал Всесвіту, що ви рухаєтеся у новому позитивному напрямку.

Астрологи зазначають, що цьогоріч ретроградний Меркурій створить переваги для освітніх процесів – здатність глибоко занурюватись у тему, запам’ятовувати цілі пласти інформації, перегортати сторінки пам’яті та заповнювати прогалини знань.

Більшість періодів ретрограду Меркурія відбувається у знаках вогняної стихії.

Ретроградний Меркурій з 1 по 25 квітня 2024 в знаку зодіаку Овен

Ретроградний Меркурій з 1 по 25 квітня 2024 в знаку зодіаку Овен

Перший повний період ретроградності Меркурія відбувається у вогняній стихії Овна. 18 березня 2024 року Меркурій в Овні вступає у фазу до тіні, а з 1 квітня – Меркурій ретроградний.

Ретроградний Меркурій в Овні створить потужне вікно можливостей. Цей період ретроградності в Овні присвячений тому, що ви можете зробити, щоб втілити в життя, заплановане на початку року. Це час повернутися до своїх життєвих планів, вивчити варіанти кар’єри, переїзду, покращення життя. Для декого це буде шанс проаналізувати та виправити причини, через які виникли труднощі у відносинах. При цьому настав час переглянути те, що планувалося на початку 2024 року, щоб ви могли сприймати ці перенаправлення Всесвіту як божественне благословення, яким вони є.

Ця планета у ретроградній фазі посилює зв’язок із минулим.

Під час правління ретро-Меркурія в Овні у 2024 році можливі зустрічі зі старими опонентами та ворогами, загострення старих образ, спокуса повторно з’ясувати складні стосунки та знову довести свою правоту.

Особисте життя в період ретроградності Меркурія в Овні

У сфері особистого життя квітневий ретроградний Меркурій у 2024 році позитивно налаштований до сміливих та красномовних людей, які вміють красиво говорити та залицятися, робити компліменти, подарунки, пропозиції та інші кроки назустріч об’єкту своїх симпатій. Проте не можна забувати й про вплив Овна на манеру поведінки в особистій сфері, а це бажання володіти предметом свого захоплення «тут і зараз». Через це шанувальники будуть нетерплячі, а закохані здатні на поспішні палкі зізнання, не потребуючи довгих прелюдій та романтики.

Астрологи не рекомендують складати довгострокові плани під впливом емоцій.

Адже багато чуттєвих одкровень і райдужних обіцянок можуть виявитися неактуальними в майбутньому.

Поради астрологів на ретроградний Меркурій у квітні 2024

Ця ретроградна фаза Меркурія відбудеться під час місячного затемнення у знаку зодіаку Терези та сонячного затемнення в знаку Овна, що зробить її ще більш потужною і, ймовірно, відкриє можливість з минулого, якими можна скористатися тепер. Астрологи рекомендують в цей час більше зосередитися на возз’єднанні з іншими людьми, чи то колеги, друзі, сім’я або навіть на те, щоб почати спілкуватися з більшою пристрастю.

Під час цього періоду перегляду своїх планів з початку 2024 року, вам буде запропоновано шукати допомоги в інших, що відрізняється від того, щоб дозволяти будь-кому впливати на вас.

Мова йде про те, щоб дозволити собі бути відкритим для нових та кращих способів ведення справ.

  • Найбільше страждають знаки зодіаку: Овен, Рак, Терези та Козеріг.

  • Найменше страждають знаки зодіаку: Близнюки, Діва-Стрілець та Риби.

З 5 по 28 серпня 2024 року ретроградний Меркурій в знаку зодіаку Лев, переходячи в знак Діви у поєднанні з Венерою

З 5 по 28 серпня 2024 року ретроградний Меркурій в знаку зодіаку Лев, переходячи в знак Діви у поєднанні з Венерою

Починаючи з 16 липня 2024 року Меркурій в знаку Лева заходить до тіньової фази. А з 5 серпня Меркурій стане ретроградним в знаку Лева до 14 серпня 2024 року, а далі змінює знак на Діву.

Це сприятливий період для навчання та інших занять, у яких необхідна посидючість, увага до деталей та гарна пам’ять. Саме час поповнити енциклопедію своїх знань за допомогою вчителів та самоосвіти! Особливо вдалий період для здачі іспитів та заліків з 5 по 15 серпня (в цей час Меркурій йде ретроградно, тобто у зворотному напрямку по зодіакальному колу – в знаку Діви).

Під впливом Діви може загостритися страх зробити помилку, щось зробити не так, як треба і це буде уповільнювати будь-яку справу.

Чужі вади та недоліки ще більше впадатимуть у вічі. Не дивно, якщо у цей період зросте вал зауважень, критика та претензій. Якщо вони несправедливі, то не варто перейматися, тому що Меркурій у Діві в аспекті з Венерою породжує зайву скрупульозність, упередженість, суб’єктивність думок. Об’єктом пильної уваги та критики може стати все, що завгодно, від вчинків до деталей зовнішності та одягу.

Ретроградний Меркурій 2024 в знаках Лева та Діви допоможе впоратися з вашим его, яке може заважати вам скористатися призначеною для вас можливістю або навіть визнати, що найкращий спосіб зробити щось.

Це шанс звільнитися від контролю над усім, йти тим шляхом, який ви ідеально запланували, і подружитися зі своїми страхами, а не дозволяти їм брати гору над вашими потаємними бажаннями.

Астрологи звертають увагу на вплив Меркурія в знаку Лева на психологію, поведінку та стосунки. Адже цей знак зодіаку символізує актора на сцені, вимагає більше публіки та шанувальників. У пошуках схвалення та похвали люди будуть схильні до хвастощів та бравади, надавати своїй персоні підвищеного значення та конкурувати з іншими у боротьбі за визнання та «аплодисменти».

Ретроградність Меркурія у 2024 році в Леві може компенсувати брак уваги та заохочень у минулому.

Наприклад, хтось може отримати винагороди за стару роботу та минулі заслуги. Якщо були затримки в переказах грошей або, наприклад, виплаті гонорарів, то нарешті вони дійдуть до своїх законних адресатів! Старанні співробітники отримають премії та можливості підвищення на посаді.

Особисте життя в цей період ретроградності Меркурія

Старі друзі, колишні шанувальники та любовні партнери можуть знову дати знати про себе. Ретро-Меркурій у Леві викликає ностальгію за минулими зв’язками, які залишили в душі яскравий слід. Проте спроба знову побудувати відносини може бути марною.

Цей ретроградний період Меркурія може особливо вплинути на стосунки.

Астрологи рекомендують пам’ятати, що часто в романтичних стосунках ви можете обрати бути правим або закоханим, але рідко — і те, й інше.

  • Найбільше страждають знаки зодіаку: Діва, Лев, Близнюки та Водолій.

  • Найменше страждають знаки зодіаку: Рак, Терези, Козеріг та Скорпіон.

Ретроградний Меркурій 2024: дати з 26 листопада по 15 грудня – це останній період ретроградності Меркурія в знаку зодіаку Стрілець

Ретроградний Меркурій 2024: дати з 26 листопада по 15 грудня – це останній період ретроградності Меркурія в знаку зодіаку Стрілець

Ретроградний Меркурій у 2024 році в знаку Стрільця – покровитель мандрівників, філософів та глобальних мислителів! Він породжує бажання вийти за звичні рамки та замахнутися на більш масштабні проекти. Однак, як зазначають астрологи, важливо синхронізувати свої бажання з реальними можливостями, а теорію – з практикою. Не рекомендуються експромти та перші кроки у незнайомій сфері, тому що будуть потрібні додаткові ресурси для починань: матеріальне становище та фінанси, союзники та помічники, комфортне середовище та інші відповідні умови.

Які несприятливі події може принести цей період ретроградного Меркурія?

Він, подібно до помилкового дорожнього вказівника, може завести в лабіринт минулих проблем і обмежень, породжує спокусу згорнути на стару доріжку і наступити на ті самі граблі. Щоб застрахуватися від несприятливого сценарію подій, що повторюються, не варто їх провокувати і відновлювати процеси, що зазнали невдачі в минулому.

Не рекомендується: повернення на колишнє місце роботи та проживання, відправлення в далеку поїздку, яка була відкладена; призначення зустрічей, переговорів та угод, які не відбулися у попередніх періодах – вересні-жовтні.

Сприятливий вплив цього ретроградного Меркурія

Є декілька сприятливих ретроградних факторів Меркурія в 2024 році в Стрільці: активне розширення світогляду, підвищена ефективність вивчення іноземних мов, ймовірність довгоочікуваних звісток від людей здалеку, цікаві знайомства з людьми з інших міст і країн.

Корисні поради на цей період ретроградного Меркурія

Астрологи попереджають, що особиста інформація буде об’єктом бажання хитрунів, шахраїв, пліткарів і любителів побалакати. Багато відомостей «витікатимуть», як вода з тріснутого глечика, а таємні факти випадатимуть, як скелет з шафи. Тому не варто довіряти свої потаємні думки, бажання та секрети стороннім. Особливо очевидною стане прихована інформація минулого.

Загалом остання ретроградна фаза Меркурія у 2024 році розпочнеться з того місця, де ви зупинилися на початку року.

  • Найбільше страждають знаки зодіаку: Стрілець, Скорпіон, Козеріг та Риби.

  • Найменше страждають знаки зодіаку: Рак, Терези, Телець та Овен.

Ретроградні планети 2024

Знаки Зодіаку: дата народження, стихія, планета, символ і головні риси характеру

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст