ГоловнаАстрологіяКоли ретроградний Плутон у 2024: дати ретроградності, на які знаки зодіаку і...

Коли ретроградний Плутон у 2024: дати ретроградності, на які знаки зодіаку і як впливатиме Плутон у ретрограді?

Плутон у 2024 році починає свій ретроградний рух з 2 травня по 11 жовтня. Ця планета має великий, глибинний вплив на життя. Які дати ретроградності Плутона? Астрологи розповіли, як і на які знаки зодіаку впливатиме ретроградність Плутона. Астрологи пояснили, що можна робити, а що не рекомендується

Що несе ретроградний Плутон 2024?

Астрологи вважають, що ретроградність Плутона принесе величезні зміни. Ця планета, Плутон, керує глибокими інстинктами і змінами. Тому перебування її в ретроградному русі несе необхідність змін вдома. Крім того, в період зворотного руху Плутона, відкривається можливість для ініціативи та самоаналізу, щоб розібратися в собі, своїх темних сторонах. Астрологи кажуть, що в період ретроградного Плутона треба глянути в обличчя свого страху та своїм темним сторонам.

це також час винести уроки з минулого, щоб краще сприймати майбутнє

Кожного року період ретроградності Плутона триває близько 230 днів. Коли Плутон стає ретроградним, ми більше не боятимемося висловлювати свою думку, навіть якщо для цього доведеться трохи напружитися.

Дати, коли ретроградний Плутон у 2024 році

У поточному році Плутон рухається зворотним напрямком з 2 травня по 11 жовтня 2024 через два знаки зодіаку

  • з 2 травня по 2 вересня Плутон ретроградений в знак зодіаку Водолій. В цей період Плутон спонукає людей подумати про свої бажання, вибір, щоб зрозуміти, чого насправді людина прагне. В цей період багато людей відчуватимуть певну стриманість, тому що потрібно проаналізувати свою мотивацію. Також люди будуть більш стриманими у прояві своєї амбітності, даючи час тому, що вони хочуть нав’язати, дозріти всередині, а не поспішати і не збивати з пантелику оточуючих.
  • з 3 вересня по 11 жовтня Плутон ретроградний у знаку зодіаку Козеріг. В цьому знаку ретроградний Плутон у спонукає нас культивувати таємність. Це дуже вдалий час для медитації, самоізоляції, можливість більш глибоко та ясно проаналізувати наші амбіції. Це необхідно для розробки ретельної стратегії, коли Плутон відновить свій прямий курс.

Що можна робити, а що не рекомендується в період ретроградності Плутона 2024

Рекомендації астрологів допоможуть уникнути помилок та спрямувати свої сили на те, що справді буде допомагати нам.

Чого не слід робити під час ретроградного Плутона:

  • рекомендується уникати серйозних перетворень та змін в дати, наближені до початку та закінчення ретроградного руху Плутона.

Що можна робити в період ретроградності Плутона 2024

  • проводити самоаналіз для кращого розуміння себе, своїх найпотаємніших інстинктів.

Добре, якщо зможете обміркувати свої мрії, почуття та протиріччя, щоб поступово усвідомлювати їх. Більш ясні міркування та ідеї з’являться пізніше, коли Плутон знову стане директним.

Як ретроградний Плутон у 2024 році впливає на знаки зодіаку?

В період ретроградного Плутона багато людей можуть бути більш емоційними, частіше перебуватимуть в поганому настрої. Часто люди будуть менше зважати на оточуючих й часто висловлюватимуть думки, навіть некоректні.

Ретроградний Плутон пропонує нам зосередитися на моментах, елементах, які нас засмучують, і замислитися про минулі дії, які призвели до невдоволення. Таким чином, ми зможемо уникнути тих самих помилок і розвиватися по-іншому, коли Плутон знову піде в прямий напрямок руху

Як ретроградний Плутон впливає на знаки зодіаку Козеріг, Рак, Овен і Терези

Плутон може спричинити кризу, створити некомфортну ситуацію, викликати напругу. Астрологи рекомендують цим знакам зодіаку в цей час слідувати своїй інтуїції й прислухатися до свого внутрішнього голосу, усвідомлюючи, що ви проходите через новий етап еволюції можливо, хтось проходить цей етап заново). Це допоможе поступово знайти відповіді на важливі питання, без відповіді на які вам було складно повністю бути самим собою.

Що несе ретроградний Плутон знаку зодіаку Телець, Діва, Скорпіон і Риби?

Ретроградний Плутон у Козерозі може допомогти цим знакам зодіаку знайти способи подолати свої страхи та знайти відповіді на свої запитання. У цей період вони відчують велику підтримку, наснагу та ентузіазм щодо нового перезапуску, будучи більш впевненими у собі.

Для інших знаків зодіакального кола ретроградний Плутон в знаку Козерога матиме менш помітний вплив.

Ретроградний Меркурій 2024

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст