ГоловнаАстрологіяРетроградні планети 2024: дата, характеристика періоду

Ретроградні планети 2024: дата, характеристика періоду

Період ретроградності планети – це її рух у зворотному напрямку й в цей час, в залежності від знаку зодіаку, така планета по-своєму впливає на життя. Які планети ретроградні у 2024 році? Дата та характеристика періоду ретроградних планет в поточному році. Що несе ретроградний Меркурій? Плутон, Нептун, Марс, ретроградна Венера?

Ретроградний Меркурій у 2024 році, характеристика періоду

Ретроградний Меркурій у 2024 році, характеристика періоду

Коли Меркурій стає ретроградним, ймовірні помилки, непорозуміння, проблеми у спілкуванні та транспортуванні. Не підписуйте контракти, не купуйте нові предмети та не розпочинайте нові проєкти. Це чудовий час для планування, дослідження та підготовки до чогось, що станеться пізніше.

Дати ретроградного Меркурія у 2024 році.

 • з 13 грудня 2023 по 1 січня 2024 в знаку зодіаку Стрілець
 • з 1 по 25 квітня 2024 в знаку зодіаку Овен
 • з 5 по 28 серпня
  • спочатку в знаку зодіаку Діва (5-15 серпня)
  • потім в знаку зодіаку Лев (16-28 серпня)
 • з 26 листопада по 15 грудня 2024 року в знаку зодіаку Стрілець

Характеристика періоду ретроградного Меркурія в залежності від знаку зодіаку

З 1 по 25 квітня 2024 року в Овні

 • ми менш імпульсивні, менш різкі, але більш замкнуті та розважливі. Ретроградний Меркурій в Овні може стримувати спонтанність, але водночас допомагає нам бути більш терплячими та зберігати певний курс у аналізі та навчанні. Можливо, ми повільніші, але й менш поверхневі…

З 5 по 15 серпня 2024 року в Діві

 • Тут вплив Меркурія може порушити наш розпорядок дня, викликаючи занепокоєння з приводу непередбачених обставин, таких як несправні пристрої або погане обслуговування клієнтів. У період ретроградного Меркурія у Діві терпіння має вирішальне значення, щоб уникнути імпульсивних реакцій за часів розчарування.

З 16 по 28 серпня 2024 року у Леві

 • У цей період ми більш розмірені, більш боязкі, точніші. Нам необхідно краще контролювати те, що ми робимо в деталях, що може призвести до труднощів делегування. Ми більше схильні до доброти, ніж до необхідності здатися. Подібним чином ми можемо втратити певну впевненість у собі та безпосередність, але наше почуття служіння зміцниться.

З 26 листопада по 15 грудня 2024 року у Стрільці

 • Несподівані події, такі як аварії та страйки, можуть порушити наші подорожі. Ми повинні бути пильними щодо невідомих маршрутів та негативних впливів. У сфері освіти курси та стажування можуть бути відкладені або виявитися складнішими, ніж очікувалося. Будьте готові подолати ці труднощі!

Ретроградний Марс 2024, дати

Ретроградний Марс 2024, дати

Марс подібний до небесного вартового, який готує нас боротися за те, що нам дороге. Астрологи попереджають і радять стерегтися хуліганів! Під час ретроградного Марса спалахує гнів і роздмухується его.

 • з 6 грудня 2024 року по 24 лютого 2025 року

Марсу потрібно приблизно 2 років, щоб зробити повний оберт навколо Сонця. Марс переходить у ретроградний рух кожні 2 роки та 2 місяці. Коли Марс стає ретроградним, будь-яка пряма дія стає складною. Подорож усередині себе, завершення незавершених завдань, переробка, оновлення та ремонт працюватимуть краще, ніж просування вперед з будь-якими новими прямими починаннями.

Ретроградний Юпітер 2024

Ретроградний Юпітер 2024

 • з 9 жовтня 2024 року до 4 лютого 2025 року

Планета Юпітер в астрології вважається планетою великого щастя й добробуту та розширення всього позитивного. Він – галактичний гравець, глобальний кочівник та вічний шукач. На шляху цієї потужної планети події відбуваються стрімко! Завдання Юпітера — виштовхнути нас із зони комфорту на незвідану територію, навіть якщо для цього доведеться стрибнути, не встигнувши подивитися. Зворотний шлях (ретроградний) Юпітера у 2024 році буде особливо хаотичним, оскільки проходить у двозначних Близнюках.

Юпітеру потрібно близько 12 років, щоб зробити повний оберт навколо Сонця. Юпітер стає ретроградним щороку приблизно 120 днів. Коли Юпітер стає ретроградним, корисно переглянути наші погляди, ідеали та системи переконань у житті.

Дата, коли Сатурн ретроградний у 2024 році

Дата, коли Сатурн ретроградний у 2024 році

Планета Сатурн перебуває у зворотному русі

 • з 29 червня по 15 листопада 2024 року.

В період ретроградного Сатурна змушує переглядати свої професійні та особисті зобов’язання. Це гарний час, коли слід передивитися свої відносини, попрацювати над довгостроковими цілями, відповідальністю та обов’язками. В ретроградний Сатурн потрібно реструктурувати те, як ми виявляємо нашу реальність, і знайти нове ставлення до перешкод.

Сатурну потрібно близько 29,5 років, щоб зробити повний оберт навколо Сонця. Сатурн перетворюється на ретроградний стан щороку приблизно 140 днів.

Ретроградний Уран 2024

 Уран у ретрограді

 • З 28 серпня по 27 січня 2024 року в Тельці
 • З 1 вересня 2024 по 30 січня 2025 року в Тельці

Коли Уран ретроградний в знаку Тельця, це означає, що він знаходиться в найменш зручному положенні. Планета, що обертається в зворотному напрямку, управляє всім бунтарським і футуристичним, у той час, як земний знак Телець є консервативним традиціоналістом. Уран хоче змін, Телець прагне їх обмежити та створити передбачуваність.

Урану потрібно близько 84 років, щоб зробити повний оберт навколо Сонця, тобто в кожному знаку зодіаку він проводить близько 7 років. Уран переходить в ретроградний рух приблизно щороку приблизно 148 днів. Коли Уран стає ретроградним, у центрі уваги перебуває наша внутрішня свобода.

Ретроградний Нептун

Нептун у ретрограді

 • З 2 травня по 1 вересня 2024 року в знаку Водолія
 • З 1 вересня по 11 жовтня 2024 року в знаку Козерога

Коли Плутон ретроградний, корисно задуматися про те, як впоратися зі змінами та трансформаціями.

Планета кохання, краси та грошей Венера протягом 2024 року весь час буде рухатися прямо.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст