ГоловнаАстрологіяНесприятливі дні лютого 2024 з астрологічної точки зору

Несприятливі дні лютого 2024 з астрологічної точки зору

Лютий цього року довший, ніж зазвичай і несе він цілих вісім небезпечних днів. Які ж дати, коли настають несприятливі дні лютого 2024 з точки зору астрологів? Що можна і чого не варто робити в небезпечний день останнього місяця зими?

5 лютого 2024 відкриває несприятливі дні

Цього дня відбувається поєднання Плутона та швидкого Меркурія. Це означає, що ці дві планети стануть в одну лінію відносно нашої планети. На цей день астрологи прогнозують погіршення ситуації в любовній сфері та ускладнення спілкування загалом. Ці дві планети, породжуючи навколо себе хаос, провокують сварки, люди частіше будуть наполягати на своїй правоті, менше дослухатимуться до опонентів. Цього дня слід бути обережними зі словами та вчинками.

Несприятливі дні лютого 2024 з астрологічної точки зору: 13 лютого

Цього дня Марс змінює знак на Водолія. Зазвичай така астрологічна подія не несе небезпеки. Але Марс у Водолії почувається гірше, ніж у попередньому знаку Козерога. Через зменшення позитиву Марса люди можуть відчувати втрату мотивації, зниження продуктивності та навіть певне знесилення. Це не позначиться критично, але астрологи радять цього дня все ж таки спонукати себе до справ. Не варто лінуватися. Марс у Водолії перебиватиме до 22 березня 2024.

14 лютого 2024 небезпечний день

В День всіх закоханих відбувається поєднання Плутона і Марса. Астрологи передбачають, що день буде насичений роздратуванням та сварками. Багато людей захочуть і будуть демонструвати свою зверхність і пиху. Виникатиме бажання домінувати над оточуючими. Тому краще стримувати свої амбіції та емоції.

16 лютого 2024 року віднесено в несприятливі дні місяця

І знову знак зодіаку Водолія в дії: цього дня Венера заходить в цей повітряний знак зодіаку. І як і Марс, Венера краще почувалася в Козерозі. Це не надто несприятливі дні лютого, але астрологи попереджають, що цього дня люди будуть відчувати знесилення та апатію. 16 лютого можуть виникнути проблеми з самопочуттям, особливо стежте за ментальним здоров’ям. Астрологи радять не бути пильними, намагатися не сумувати та підтримувати близьких людей.

Небезпечний день для здоров’я 17 лютого 2024

Третє за місяць поєднання Плутона, тепер з Венерою, шо означає різке погіршення самопочуття. Цього дня варто якомога більше часу проводити на самоті. Особливо це важливо для тих людей, хто підпадає під вплив чужого настрою, кому важко впоратися з енергетичними вампірами та тим, кому складно протистояти іншим. Емпати повинні бути обережними, тому що можуть зрезонувати на поганий настрій когось з оточення.

Несприятливі дні лютого 2024 з астрологічної точки зору – Венера поєднується з Марсом 22 лютого

Четверте з’єднання лютого – це час, коли не варто сподіватися на дипломатичність та компроміси в стосунках. Астрологи передбачають багато сварок, впертості, проявів егоїзму та дратівливості. Люди будуть часто та безпричинно проявляти грубість і хамство, особливо на дорогах. Тож водії та пішоходи, будьте пильними та обережними.

Яку загрозу несе небезпечний день 23 лютого 2024, коли Меркурій переходить в знак Риб?

Перебуваючи в Рибах, швидкий Меркурій дуже слабкий. Цей знак зодіаку вважається самим слабким для цієї планети. Астрологи вважають, що цього дня у багатьох людей можуть розпочатися фінансові проблеми. В період з 23 лютого по 10 березня краще уникати незапланованих покупок. Особливо це стосується 23 лютого 2024.

Несприятливі дні лютого 2024 з астрологічної точки зору – 28 лютого самий небезпечний день місця

В передостанній день останнього зимового місяця відбувається аж потрійне з’єднання Сонця, Меркурія та Сатурна

28 лютого Сонце, Меркурій і Сатурн вишикуються в один ряд і будуть намагатися боротися впливати на людей. Ця астрологічна ситуація спровокує хаос в усіх сферах життя. Астрологи попереджають, що не буде жодної сфери, яку б вони не зачіпали. Цього дня слід бути дуже обережними і ні в якому разі не ризикувати.

Дати астрологічно сприятливих днів в лютому 2024

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст