ГоловнаПсихологіяЯк емпату захиститись від негативу: 6 ефективних способів

Емпати дуже тонку відчувають емоції оточуючих і співпереживають їм. Тому 6 способів захиститись від негативу допоможуть таким людям покращити своє життя. Адже часто емпатія стає не тільки даром Всесвіту, але й може бути як покарання.

Емпати – люди, яким зазвичай довіряють, до яких приходять пожалітися і отримати підтримку. І хоча емпати мають надзвичайні сили, це дуже виснажує.

6 важливих порад, як захисти себе від негативу, допоможуть емпатам і чутливим людям вберегти свій простір від негативних емоцій та поганої енергетики оточення.

Емпати: 6 способів захиститись від негативу – невидимий щит

Цю вправу для захисту себе, емпатам потрібно виконувати якомога частіше. Уявіть, що Вас з усіх боків оточує невидимий енергетичний щит. Щоб це легше було зробити, оберіть колір щита і зафарбуйте уявний енергетичний щит у цей колір.

Уявіть навколо себе злегка вібруючий щит з чистої енергії. Суть зовсім не в тому, щоб відгородитися від усього світу. Емпатам, щоб не збирати весь негатив, потрібно навчитися підпускати до себе тільки тих, кого вони будуть вважати за потрібне. Саме емпати повинні вирішувати, хто зможе перетнути кордон цього щита, а хто ні.

Після того, як Ви уявили енергетичний щит, продовжуємо вправу – тепер уявіть світло, який горить всередині Вас. Це вогонь, що горить у Вашому серці. Зосередьтеся на ньому. Усвідомте свої почуття, думки і емоції.

Вправу з невидимим щитом потрібно почати виконувати на самоті, щоб навчитися. Через якийсь час можете пробувати виконувати її, перебуваючи в оточенні інших людей.

Вчіться перемикати увагу з того, що відбувається навколо Вас, на себе. Точніше, на свій внутрішній вогонь. Потім знову перемикайте увагу на те, що відбувається навколо. Відзначайте різницю у відчуттях.

Емпати: 6 способів захиститись від негативу – проводити час у тиші

Езотерики радять емпатам використовувати перерви в роботі, які бувають протягом дня, щоб побути в тиші. Вам варто вийти на кілька хвили на повітря, прогулятися. Для Емпата важливо мати змогу хоч декілька хвили побути наодинці з собою, провести час у тиші, щоб очистити думки і душу від галасу і навколишньої енергетики.

Емпати: 6 способів захиститись від негативу – щоденна медитація

Духовні практики, такі як йога та медитації, дуже допомагають у відновленні рівноваги і внутрішньої гармонії.  Медитація допоможе людині, яка тонко відчуває емоції, поглинати енергію оточуючих.

Емпати: 6 способів захиститись від негативу – обкурюйте простір навколо себе пахощами

Така процедура – обкурювання свого простору пахощами корисна не лише емпатам, а й усім людям. Особливо тим, які відчувають вплив негативної енергії. Для цього регулярно обкурюйте своє житло димом пахощів і трав, таким чином позбавляючись чужої енергетики. І як наслідок – вона не буде впливати на Вас.

Езотерики радять використовувати для обкурювання пахощами приміщення шавлію, копалову смолу і ладан. Також зверніть увагу на ефірне масло Пало-Санто і ароматичне масло Наг Чампа.

Емпати: 6 способів захиститись від негативу – встановлювати кордони і казати “ні”

Емпатам дуже складно відмовити комусь у допомозі, сказати «ні». Однак це дуже важлива риса характеру, якої треба навчитися. Якщо людина просить занадто багато, потрібно відмовити їй. При цьому не потрібно нічого пояснювати. Ви повинні бути в цей момент ввічливими, але непохитними у своєму рішенні.

Емпати повинні пам’ятати, що, якщо вони не хочуть, вони не повинні казати «так». Вам хочеться раніше додому? Ви не хочете нікуди йти? – це нормально. Робіть так, як Вам зручно і на докоряйте собі відчуттям провини за це.

Емпати: 6 способів захиститись від негативу – помічник у роботі з енергетикою

Емпату, який глибоко занурився у світ почуттів інших людей, необхідно знайти помічника, який вміє працювати з енергетикою. Важливо, щоб це була людина, з якою Ви почуваєте себе комфортно. У кожного з таких спеціаліста свої методи в роботі і унікальні таланти. Знайдіть людину, яка зможе працювати з Вашою енергетикою так, як Вам цього хочеться.

Ви не можете копіювати текст