ГоловнаАрхів АстрологіяСкорпіон: гороскоп березень 2023 від Анжели Перл передбачає переломний період

Скорпіон: гороскоп березень 2023 від Анжели Перл передбачає переломний період

Гороскоп для Скорпіона на березень 2023 від Анжели Перл передбачає переломний період для багатьох представників цього знаку зодіаку. На які сфери життя, на думку астролога, повинен звернути увагу Скорпіон?

Гороскоп березень 2023 для Скорпіона: прогноз від Анжели Перл на першу половину місяця

У своєму астрологічному прогнозі Анжела Перл зазначає, що березень стане переломним моментом у житті Скорпіона й інших знаків зодіаку, тому що дві великі та повільні планети змінюють свій знак. І чим повільніша планета, тим більше вона змінює енергію та енергетику в різних сферах життя. А в яких саме, залежить від Дому гороскопу, де ці планети починають свій новий етап.  Такі астрологічні події досить рідкі та мають потужний вплив.

З’єднання Венери та Юпітера

В перші дні березня, з 1 по 3 число, Венера та Юпітер з’єднуються. Венера – це планета кохання, краси та грошей, Юпітер – планета достатку та благополуччя і це поєднання відбувається 6 Домі гороскопу. Це сектор здоров’я, самопочуття. І не тільки самопочуття в сенсі здоров’я, але й, що теж важливо, –

як ви себе відчуваєте в цьому житті.

Загалом 6 Дом – це наше повсякденне життя, рутина, режим. На ці перші дні березня гороскоп Анжели Перл передбачає, що Скорпіон може отримати якійсь приємний подарунок, буде приділена увагу, деякі представники цього знаку зодіаку отримають гроші, тому що 6 Дом – це Дом роботи, а Венера дає гроші. Тобто ви отримаєте винагороду, наприклад, за якийсь проект. А в деяких Скорпіонів можлива ситуація, якщо вони винні комусь з рідним гроші, то родичи скажуть, що не треба повертати борг.

З’єднання Венери та Юпітера в 6 Дому гороскопу Скорпіона може принести йому вирішення проблем, які раніше здавалися невирішуваними.

3 березня Меркурій змінює знак

Цього дня планет інформації та комунікацій Меркурій заходить в 5 Дом гороскопу Скорпіона. Меркурій – це інформація, новини, документи. Він відповідає за теми: домівка, діти, навчання, хобі, знайомство. Тобто 3 березня основні теми дня будуть саме в названих сферах життя.

Що знаку Скорпіон може принести Повня?

7 березня Повний Місяць в 11 Домі гороскопу Скорпіона. 11 Дом – це друзі, соціальні мережі, оточення.

На Повню Скорпіон може дізнатись щось раніше йому не відоме про когось з друзів. А в деяких представників цього знаку зодіаку Повня може й завершити дружбу (Повний Місяць завершує цикл).

Може відбуватися гарна подія – Повний Місяць висвітить мрію Скорпіона і тоді він складе план, як досягти цієї мрії.

11 Дом гороскопу – це як Карта Бажань – важливо знати і вміти формулювати, чого насправді ви хочете.

І тоді, чітко розуміючи, чого хочеться, можна будувати плани і думати, як отримати бажане. Деякі Скорпіони отримають важливу інформацію в соціальних мережах, наприклад, щодо роботи, якщо працюєте онлайн.

Сатурн змінює знак

Планета дисципліни та контролю Старун змінює знак і заходить в 5 Дом гороскопу Скорпіона. Це важлива астрологічна подія, тому що Сатурн досить повільна планета й до цього цілих три роки впливав на життя Скорпіона на теми 4 Дому. Цей Дом – Батьківщина, родина, сім’я – ваша основа, те місце, де ви почуваєтесь у безпеці. А також рамки, ізоляція, зобов’язання, сім’я. У багатьох Скорпіонів Сатурн в 4 Домі міг давати ізоляцію, наприклад, ви не могли виїхати.

З 8 березня 2023 року Сатурн починає вплив на теми 5 Дому до лютого 2023 року. І це, в першу чергу, діти. У Скорпіона народиться дитина або з’являться зобов’язання стосовно дитини, може, навіть, не своєї. Наприклад, ви станете хрещеними. Сатурн виступає як вчитель, тому багатьом Скорпіонам він «запропонує» і ви почнете самі викладати, або вчитися.

5 Дом це ще хобі, яке може стати роботою, тому що Сатурн не любить просто цікавість, а він переводить все у практичну площину. І Скорпіон може відкрити власний бізнес, основою якого, ймовірно, було захоплення.

Гороскоп Анжели Перл зазначає, що 5 Дом – це  ще кохання, період залицяння і романтичних побачень. Вільний від стосунків Скорпіон може зустріти людину і ці стосунки будуть дуже серйозними.

Скорпіон: гороскоп на березень 2023 від Анжели Перл дає прогноз на другу половину місяця

Знак зодіаку Скорпіон повинен звернути увагу ще на одну значущу подію наприкінці березня, яка матиме вплив на декілька наступних років. Звичайно, слід прислухатися до прогнозу Анжелу Перл й по іншім, більш швидкоплинним подіям березня.

Венера змінює знак

17 березня Венера входить до 7-го Дому гороскопу Скорпіона, і в цьому Домі вже знаходиться Уран. Венера – це кохання, гроші, а 7 Дом – це інші люди, партнерство, відносини. Тобто Скорпіон може очікувати на гроші від клієнтів, гарні матеріальні перспективи на бізнес-партнерство. Венера перебуває в цьому Домі до кінця місяця і це хороший час для примирення, спілкування, переговорів.

Меркурій змінює знак

20 березня Меркурій входить до 6 Дому гороскопу Скорпіона. Нагадаємо, що цей Дом відповідає за повсякденне життя, те, що ми робимо і що зазвичай з нами відбувається щодня. За цим Домом, Меркурій з 20 березня приносить звістки, інформацію про те, на що слід звернути увагу (не легковажте цим). Адже це ще й сектор здоров’я, тому, якщо змінюється самопочуття, треба звернути на це серйозну увагу. Якщо щось вибиває з балансу (6 Дом – це баланс), тоді цього дня Скорпіон отримає сигнал – прислухайтеся, щоб відповідно діяти. Наприклад, через напруження на роботі, ви погано спите. І погіршення самопочуття особливо 20 березня вказує, що слід виправити ситуацію.

Стелліум 21 березня – Молодик і Сонце змінює знак

Наша зірка, Сонце, 21 березня входить також в 6 Дом гороскопу Скорпіона, і Місяць перебуває в цьому ж Домі.

Загалом, 21 березня в 6 Домі гороскопу Скорпіона збираються Сонце, Місяць, Меркурій, Юпітер.

Така астрологічна подія, коли в одному місці збирається 3 і більше планет, називається Стелліум. Така ситуація поєднує багато енергії. Тобто все вказує на те, що слід звернути увагу на теми, якими опікується 6 Дом гороскопу. За цією подією, знак зодіаку Скорпіон повинен звернути увагу і намагатися зробити, тому що цьому сприяє цілих чотири небесних тіла. Знак зодіаку Скорпіон може відновити баланс свого життя (режим, чергування роботи й відпочинку). Отримає підтримку у вирішенні проблем, якщо вони є. Крім того, на цей Молодик буде активна тема роботи. У Скорпіона може з’явитися новий замовник, новий проект чи взагалі – нова робота.

Дуже потужна подія, яка вплине на життя Скорпіона на наступні 20 років – Плутон змінює знак

24 березня відбувається друга за місяць дуже грандіозна подія – Плутон входить до 4 Дому гороскопу Скорпіона на 20 років.

Плутон – це планета трансформація, яка дуже змінює людину знаку зодіаку і ту сферу життя, в яку він входить.

Планета Плутон повільна і спочатку він заходить в 4 Дом з 24 березня по 12 червня, потім вийде і повернеться. Він ніби коливається на кордоні знаків (Домів) і в такому стані перебуватиме до листопада 2024 року. І ці півтора року буде перехідний період, коли хтось із Скорпіонів прийме одразу, а хтось – ні. Анжела Перл говорить, що з Плутоном не можливо сперечатися. Тому представникам Скорпіона не варто чинити опір в сферах, які стосуються вашої сім’ї, батьків, місця проживання, нерухомості. Анжела Перл попереджає, що Плутон може щось забирати. Щоб змінити вас і ваше життя. Наприклад, може бути переїзд чи еміграція. Може будуть великі зміни на батьківщині Скорпіона, що змусить людей цього знаку зодіаку змінюватися і змінювати своє життя.

Найбільший вплив «перехідного періоду» Плутона (24 березня – 12 червня) відчують представники знаку Скорпіон, які народилися в жовтні.

Марс змінює знак

26 березня Марс переходить в 9 Дом гороскопу Скорпіона. До цього він цілих 7 місяців впливав на сфери 8 Дому – кризи, близькості, інтим, фінанси. І тепер всі «пертурбації» за цими темами завершуються. У тому числі, можуть завершитися таємні романи Скорпіона, які «»закрутилися» в цей період.

Перебування Марса в 9 Домі з 25 березня може принести знаку зодіаку Скорпіон поїздки, в тому числі, далеко, якісь контакти та зв’язки з «закордоном», деякі Скорпіони будуть мати справи по юридичним питанням – суди, юридичне оформлення документів тощо.

Завдяки Марсу, який дарує бажання, силу волі, деякі представники Скорпіона підуть навчатися.

Анжела Перл бажає Скорпіону, щоб поряд  були люди, які справді вас люблять і цінують і яких любите ви. Важливо, 7 Дом впливає на 1 Дом – це Дом «Я». і це говорить про те, що Скорпіон в першу чергу повинен полюбити себе сам. Адже, якщо ми себе не любимо, іншим теж складно нас любити. Подумайте про це, Скорпіони і виправте, адже ви варті найкращого ставлення до себе!

Поєднання Венери та Урану

Уран ще планета сюрпризів та несподіванок поєднується з планетою кохання та грошей 30 і 31 березня. Це може принести якусь несподіванку Скорпіону або ж неочікувану пропозицію. Чи може, в якійсь ситуації, інша сторона  змінить свою думку. У зв’язку із цим порада Анжели Перл представникам знаку зодіаку Скорпіон:

На 30 та 31 березня 2023 краще не призначати ніякі зустрічі щодо підписання угод та взагалі важливі справи, тому що це може бути дуже позитивним, але зміна думки іншої сторони може бути й вкрай негативною.

Це велика непередбачуваність ситуації, краще не ризикувати.

Найбільший вплив поєднання Венери та Урану відчують ті, у кого асцендент в 15 або 16 градусі Скорпіони. Або ж ті представники знаку зодіаку Скорпіон, в кого день народження 8 і 9 листопада.

Гороскоп Анжели Перл на березень 2023 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст