ГоловнаАрхів АстрологіяПовня жовтень 2021 і вплив Повного Місяця на кожен знак Зодіаку

Повня жовтень 2021 і вплив Повного Місяця на кожен знак Зодіаку

В астрології час на Повню – це період, коли з’ясовується те, що від вас намагалися приховати. Стає зрозумілим щось утаємничене і секретне. Звичайно вплив Повного Місяця на кожен знак Зодіаку залежить від того, в якому знаку проходить Повня – і жовтень 2021 року не виключення. У жовтні 2021 Повний Місяць настає в знаку зодіаку Овен і гороскоп розповів, як саме Повня впливає на кожен знак зодіаку

Повня в жовтні 2021 в знаку Овна і вплив Повного Місяця на знак зодіаку Овен

вплив Повного Місяця на знак зодіаку Овен

Раніше Овен віддавав багато часу і енергії оточуючим. Гороскоп на жовтень 2021 Овна обіцяє, що з приходом жовтневого Повного Місяця ваш фокус уваги зміститься в бік власного «я», особистих інтересів.

Нічого поганого в цьому немає, але не слід зловживати своїм егоїзмом.

Астрологи рекомендують Овну задуматися над тим, які методи самоствердження для Овна є прийнятними і як на них відреагують інші.

Порада для Овна на Повню: будьте розсудливі, інвестуйте сили в пошук балансу між самостійністю і залежністю від близьких.

Ви будете здивовані, але способів відстояти себе і свою точку зору багато. При цьому, користуючись ними, людям цього знаку зодіаку не доведеться йти по головах оточуючих.

Гороскоп жовтень 2021: як Повня в жовтні 2021 впливає на Тельця

Вплив Повні на Тельця

Прийдешня 20 жовтня 2021 року Повня нагадає Тельцю про проекти, які він з різних причин відкладав на потім. Крім того, на перший план вийдуть речі, про які люди цього знаку зодіаку воліли за краще не думати.

Всесвіт підштовхує Тельця до важливих рішень, усунення проблем, що накопичилися, в тому числі і тих, які заважають рухатися вперед.

Цей період часу – з 20 жовтня і до кінця місяця – запам’ятається і розкриттям таємниці, яку від вас ретельно приховували. Гороскоп радить Тельцю не реагувати на те, що відбувається занадто бурхливо. Побережіть сили і не дозволяйте емоціям позбавляти вас пильності. Гороскоп на жовтень радить Тельцю бути уважним і не пропустити підказки Всесвіту.

Як Повний Місяць 20 жовтня 2021 вплине на знак зодіаку Близнюки

Як Повний Місяць 20 жовтня 2021 вплине на знак зодіаку Близнюки

Люди, народжені під знаком Близнюків, повинні бути обережними. Адже на Повню 20 жовтня суттєво зростає ризик виникнення конфліктів у відносинах з друзями, знайомими.

Причиною тому стануть завищені очікування оточуючих. З великою ймовірністю ви не зможете дати близьким те, чого вони від вас чекають.

Проблеми в спілкуванні з друзями можуть привести до дестабілізації становища Близнюків в соціальній сфері.

Уникнути цього реально, але для цього представникам знаку зодіаку Близнюки доведеться робити непростий вибір. Не виключено, що ви будете змушені відмовитися від важливих для себе речей, контактів.

На Повню 20 жовтня 2021 коло спілкування Близнюків різко зміниться.

Представники цього знаку зодіаку розпрощаються зі старими приятелями і зроблять вибір на користь людей, які поділяють її погляди на життя.

Повня жовтень 2021 і вплив Повного Місяця на знак зодіаку Рак

вплив Повного Місяця на знак зодіаку Рак

Людям знаку зодіаку Рак, Повня в жовтні в знаку Овна попереджає про наближення важливих подій, які відіб’ються на його життєвому благополуччі і розвитку кар’єри.

Прийдешні зміни можуть бути не глобальними. Не виключено, що Рак не помітить їх відразу, але наслідки того, що відбувається, виявляться істотними.

Астрологи радять Раку: Не бійтеся, обійдеться без великих неприємностей.

Можливо, в цей Повний Місяць Раку доручать справу, завдяки якій в майбутньому він зможе швидко отримати підвищення, домогтися збільшення заробітної плати.

У знаку зодіаку Рак зростає ймовірність появи результатів від раніше реалізованих довгострокових проектів.

Гороскоп жовтень 2021: як Повня в жовтні 2021 впливає на знак зодіаку Лев

як Повня в жовтні 2021 впливає на знак зодіаку Лев

Початок останньої декади жовтня для представників знаку зодіаку Лев пов’язане з необхідністю прийняття важливих рішень.

Гороскоп вважає, що Повний Місяць підходить для роботи Лева над собою або відносинами.

Якщо в житті щось не влаштовує, ретельний аналіз ситуації допоможе виявити слабкі зони і вирішити, в якому напрямку рухатися далі. Це може стосуватися як відносин, так і ділової сфери життя.

Також дбайливіше потрібно підходити до вже сформованих відносин. У жовтні 2021 року знак зодіаку Лев може відчути різке бажання щось змінити. Однак поспішний розрив може не принести задоволення.

Гороскоп на жовтень радить Леву: краще зробити паузу. Тобто треба відійти на відстань, щоб переосмислити ситуацію на самоті, але без кардинальних рішень.

Не варто планувати на період Повні подорожі. Є висока ймовірність того, що вони зірвуться.

Як Повний Місяць 20 жовтня 2021 вплине на знак зодіаку Діва

Як Повний Місяць 20 жовтня 2021 вплине на знак зодіаку Діва

Остання декада місяця починається для цього знаку зодіаку з балансування на грані. Гороскоп говорить Діві, що в дні на Повний Місяць, який проходить у вогняному знаку зодіаку Овен, висока ймовірність виникнення конфлікту інтересів.

Представники Діви будуть приділяти занадто багато уваги власному комфорту, що може зашкодити інтересам інших людей. Важливо пам’ятати про те, що своя точка зору не завжди єдино вірна. Зірки рекомендують Діві бути більш лояльною до інтересів інших.

Повний Місяць 20 жовтня підходить для відновлення раніше розірваних відносин Діви або переходу цих стосунків на новий рівень.

Також в цей час жовтня 2021 року можна зайнятися наявними борговими зобов’язаннями. Раніше зроблені вкладення можуть принести несподіваний прибуток. Представникам знаку зодіаку Діва залишиться грамотно розпорядитися ним.

Повня жовтень 2021: вплив Повного Місяця на Терези

Повня жовтень 2021: вплив Повного Місяця на Терези

Після настання Повного Місяця 20 жовтня і до кінця місяця, Терези повинні зберігати компроміс, щоб подолати кризові ситуації на роботі і в особистому житті.

Повня в знаку Овна наочно продемонструє знаку зодіаку Терези, що далеко не завжди близьке коло спілкування дотримується аналогічних поглядів і не кожну точку зору потрібно відстоювати до хрипоти.

Період підходить Терезам для прийняття важливих рішень, навіть якщо вони будуть пов’язані зі змінами.

В особистому житті Терези можуть бути радикальними і повністю залежати від бажань представників інших знаків.

Ті Терези, хто захоче відродити або зберегти стосунки, успішно впораються з цим завданням. Ну а Терези, які вирішили в жовтні 2021 року піти в самостійне плавання, також навряд чи пошкодують про це.

Гороскоп жовтень 2021: як Повня в жовтні 2021 впливає на знак зодіаку Скорпіон

Гороскоп жовтень 2021: як Повня в жовтні 2021 впливає на знак зодіаку Скорпіон

Представники цього знаку зодіаку до Повні в знаку Овна втомляться від своєї активності. Гороскоп на жовтень попереджає Скорпіона про те, що це ще не фінал. Не всі проекти завершені і не всі плани реалізовані. Одночасно Скорпіону рекомендується не намагатися перебудувати світ радикально. Зробити його досконалим неможливо, незалежно від того, чи хочеться поліпшити робочу обстановку або отримати ідеального партнера.

Чим більше представники знаку зодіаку Скорпіон засмучуються через неможливість отримати бажане, тим більше втрачають енергію. І в результаті це негативно позначається на нервовій системі.

Повний Місяць в знаку зодіаку Овен допоможе Скорпіону розібратися в собі. Поки Повня знаходиться в 6 Домі гороскопу – це ідеальний час ідеально для роботи над помилками.

Повня в жовтні 2021 в знаку Овна і вплив Повного Місяця на Стрільця

вплив Повного Місяця на Стрільця

Повний Місяць в знаку Овна допоможе Стрільцю розставити крапки в житті. Повня дарує можливість розібратися в собі і оточуючих. У цей час найлегше зрозуміти, що саме хотілося б змінити і як найкраще це зробити.

Гороскоп на жовтень дає пораду для Стрільця – вам краще зайнятися самоаналізом.

Емоційний стан буде трохи напруженим, тому що люди знаку зодіаку Стрілець зрозуміють, що більше не в змозі стримувати себе. Почуття, які виринули назовні, можуть бути суперечливими. Якщо одні Стрільці захочуть тиші і спокою, то інші люди цього знаку зодіаку, навпаки, можуть піти у відрив і знайти нового партнера на гучній вечірці.

Для Стрільця, який перебуває у сталих відносинах, Повний Місяць в жовтні пройде спокійно.

Як Повний Місяць 20 жовтня 2021 вплине на знак зодіаку Козеріг

Як Повний Місяць 20 жовтня 2021 вплине на знак зодіаку Козеріг

Представники Козерога до початку останньої декади місяця, яку відкриває Повня в знаку Овен 20 жовтня, встигли з головою поринути в роботу.  Через це гороскоп Козерога вважає, що накопичена втома може дати про себе знати саме в Повний Місяць.

Для багатьох представників знаку зодіаку Козеріг єдиним бажанням стане повернення додому, вирішення побутових питань та відхід від робочої діяльності. Ви потребуєте відновлення енергетичного балансу, що найлегше зробити, давши собі відпочити.

Час на Повню підходить для спілкування з близькими. Вони допоможуть Козерогу розібратися в собі і додадуть впевненості.

Розставивши пріоритети, Козеріг рушить вперед з новими силами. Гороскоп каже про те, що Повний Місяць підходить для домашніх справ і спілкування з рідними і близькими людьми.

Повня жовтень 2021: вплив Повного Місяця на Водолія

Повня жовтень 2021: вплив Повного Місяця на Водолія

Астрологи на Повню прогнозують для Водолія зміни у відносинах з людьми. З кимось доведеться зблизитися, а комусь сказати «прощавай». Але це навіть на краще, все рухається вперед і не повернеться на старе місце.

Гороскоп радить знаку зодіаку Водолій: зверніть увагу на дрібниці, вони принесуть багато радості і задоволення.

Наприклад, недалеко від вашого будинку збудували ігровий майданчик. Не помітили? Адже це чудове місце для відпочинку і спортивної розминки.

Вдалий період для покупок і заміни комп’ютерної техніки. Прийшов час поміняти їх на більш сучасні моделі.

Повний Місяць в жовтні 2021 має свій вплив на знак зодіаку Риби

Повний Місяць в жовтні 2021 має свій вплив на знак зодіаку Риби

Риби на Повню повинні проконтролювати потік грошових коштів: витрати і доходи. Не виключено, що ви знайдете нове джерело заробітку або нарешті розплатитеся з кредитом.

Важливо, що нічого не буде стояти на місці, навколо маса змін і пропозицій. Людям знаку зодіаку Риби слід на час відмовитися від дорогих покупок, щоб не потрапити в кризову ситуацію.

Гороскоп прогнозує зниження самооцінки у Риб, в них виникне відчуття відокремленості. Астрологи радять людям цього знаку зодіаку зробити акцент на духовному розвитку, змінюватися внутрішньо.

Варто подивитися на себе зі сторони: відзначте позитивні якості і не дозволяйте нікому принижувати вашу гідність. Ви заслуговуєте поваги, а це вже багато про що говорить.

Коли Повня в жовтні 2021 і які особливості цього Повного Місяця

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст