ГоловнаАрхів АстрологіяПовня 16 лютого 2022: гороскоп для кожного знаку зодіаку

Повня 16 лютого 2022: гороскоп для кожного знаку зодіаку

Знання того, як Повний Місяць 16 лютого 2022 році впливає на життя, допоможе максимально використати силу цього щасливого місячного дня. Гороскоп для кожного знаку зодіаку підкаже, шо принесе Повня, а від чого варто відмовитися

Особливості Повного Місяця 16 лютого 2022

Повня завжди дає можливість щомісяця завершити проекти, які були розпочаті шість місяців або навіть два тижні тому. Це кульмінаційні моменти, переломні моменти і шанс позбутися всього, що вам більше не служить. А з урахуванням того, що цього місяця Повня випадає на впевненого, веселого і великодушного Лева, можна очікувати, що це люди будуть відчувати себе енергійнішими, сильнішими і оптимістичнішими. І, оскільки знак Лева також є управителем 5 Дому романтики та самовираження, астрологи прогнозують, що обидві ці теми також займатимуть важливе місце в житті.

Особливість Повного Місяця 16 лютого 2022 року полягає ще й в тому, що ця Повня у знаку Лева утворює квадрат із обома вузлами долі – південним і північним, що вводить долю в гру. Ви можете відчувати, що вам судилося певним чином висловити те, що у вас на серці, або почати, закінчити або перевизначити відносини .

Інакше кажучи, в той час, як Повний Місяць завжди спонукає нас налаштуватися на наш внутрішній голос, участь вузлів означає, що ми будемо ще більш здатні – і зможемо отримати з цього користь – цього місяця.

Нагадаємо, Південний вузол представляє шлях і риси особистості, які вас цілком задовольняють, тоді як Північний вузол це те, над чим ви працюєте і чому навчаєтеся в цьому житті. Вузли завжди знаходяться у протилежних знаках, а ще 18 січня вони перемістилися до Тельця та Скорпіона — два з чотирьох фіксованих знаків.

Порада: слід ознайомитися з прогнозом на Повню по вашому сонячному знаку і по висхідному (асценденту).

Що принесе Повня 16 лютого 2022 у знаку Лева для знаку зодіаку Овен, Телець, Близнюки

Цей пристрасно заряджений Місяць, також відомий як Сніжний Місяць, сходить 16 лютого і дає всім знакам зодіаку блискучу можливість позбутися від невпевненості в собі і набути нового почуття впевненості.

Що принесе Повня 16 лютого 2022 у знаку Лева для знаку зодіаку ОвенОвен

Коли повня висвітлює ваш 5 Дом романтики, Овен відчує, що в нього є можливість поділитися своїми творчими та щирими почуттями. А зі з’єднанням Венери та Марса, що висвітлює 10 Дом гороскопу кар’єри, Овен можете опинитися в центрі уваги.

Цей Повний Місяць наповнить Овна натхненням, яке принесе нову енергію в його особисте життя, пристрасні проекти та творчі починання. Будьте впевнені і сміливі, коли просите про те, чого хочете, і не бійтеся нести серце перед собою.

Знак зодіаку ТелецьТелець

Повня 16 лютого активує 4 Дом гороскопу Тельця — Дом сімейного життя, спонукаючи вас взяти кермо влади в свої руки і віднайти баланс між роботою і особистим життям. А оскільки Венера і Марс знаходяться у 9 Домі пригод, вихід із зони комфорту може стати ключем до більшого задоволення в особистому житті.

Загалом, чи то будуть родичі або ваше улюблене коло найкращих друзів, цей Повний Місяць надихне вас на спілкування з людьми, з якими ви почуваєтеся як удома. Спілкування з близькими та оточення себе теплими та дбайливими флюїдами сім’ї, допоможуть знаку Тельця набути стабільності серед будь-яких непередбачуваних подій і ситуацій.

Близнюки: гороскоп на 16 лютого 2022Близнюки

16 лютого Повний місяць проходить в 3 Домі гороскопу Близнюків, який відповідає за спілкування, роблячи цей момент дуже насиченим для цього знаку. Пріоритет піклування про себе є обов’язковим, і зустріч Венера-Марс висвітлює 8 Дом гороскопу –вказує на ймовірність, що на більш глибокому рівні Близнюки будуть спілкуватися з кимось особливим.

Гороскоп 16 лютого 2022 на Повний Місяць для знаку зодіаку Рак, Лев і Діва

Прийдешня Повня — це прекрасний час, щоб відпустити негативні розмови з самим собою, невпевненість у собі та невпевненість у собі, які заважають бути кращим і яскравим.

Повня 16 лютого для РакаРак

Коли Повний Місяць перебуває в 2 Домі доходу, знак зодіаку Рак буде розмірковувати про те, як він можете почуватися більш цінним на роботі. Венера і Марс знаходяться в парі у 7 Домі партнерства, тому ваші найближчі стосунки віч-на-віч тепер можуть стати ще більш захоплюючими.

Висвітлення Повнею фінансового сектору рекомендує знаку зодіаку Рак інвестувати в себе. Астрологи рекомендують Раку впевнитися, що трохи «розваг» є частиною фінансового плану. Можна відкрити депозитний рахунок на майбутні канікули, запланувати витрати на розкішні розваги, або попросити у керівника збільшення зарплати, на яку, як відомо, Рак заслуговує.

Гороскоп на Повню 16 лютого 2022 для ЛеваЛев

Повний Місяць проходить у вашому знаку зодіаку, що робить цей момент супердраматичним, емоційним і повним пристрасті, коли Лев нарешті закінчить один етап, щоб почати інший. Венера та Марс знаходяться у 6 Домі повсякденних справ, тому Лев буде готовий встановити межі, що захищають його благополуччя.

Повня в знаку Лева для Лева – дуже потужний день. Важливо, щоб Лев повністю прийняв свою впевненість і справжність, і тоді його практично неможливо зупинити. І світ чекає, коли цей вогняний знак гучно оголосить про свою присутність. Випустіть свого внутрішнього Лева з клітки і віддайтесь силі почуттів.

Знак зодіаку Діва: гороскоп на повний місяць 16 лютого 2022Діва

Повня буде в 12 Домі духовності, тому Діві потрібно відпочити, перезарядитися і намітити кроки, які потрібно зробити, щоб втілити свої мрії в реальність. Тим часом Венера та Марс поєднуються у 5 Домі творчості і розваг, надихаючи знак зодіаку Діви розставляти пріоритети у грі та задоволенні.

Гороскоп на 16 лютого вказує, що ця Повня наповнена оптимізмом і сюрпризами, тому Діві варто в цей день відпустити всю логіку і дозволити своїм думкам блукати по території мрій. Фантазії про життя, яке Діва жадає, — це перший крок до втілення їх в реальність. Тому треба віддатися своїм мрійливим думкам і поринути в магію свого внутрішнього світу.

Повня 16 лютого 2022: гороскоп для знаку зодіаку Терези, Скорпіон і Стрілець

Астрологи кажуть, що Повня — це час бути чутливим, щоб прийняти світло та усвідомлення духу у своє емоційне та фізичне тіло.

Повня 16 лютого 2022: гороскоп для знаку зодіаку ТерезиТерези

Повний Місяць 16 лютого перебуває в 11 Домі гороскопу Терезів, тому дружба і платонічні зв’язки зараз у центрі уваги. Відчувати себе частиною командної роботи особливо приємно, і з Венерою, і Марсом у 4 Домі сімейного життя, Терези будуть вдаватися до кроків для захисту свого спокою.

Щоб по-справжньому вдихнути життя у незвичайні проекти Терезів, корисно мати команду однодумців, яка вас підтримуватиме. Будьте відкриті для співпраці та беріть участь у творчій спільноті.

Повня 16 лютого 2022: гороскоп для знаку зодіаку СкорпіонСкорпіон

З Повним Місяцем, що потрапляє до 10 Домі кар’єри, Скорпіон відчує необхідність заявити про себе. Найвище начальство могло б аплодувати вашій важкій роботі, і з Венерою та Марсом (вашим співправителем) у вашому третьому 3 Домі спілкування, Скорпіон буде говорити свою правду.

Ця Повня висвітлює трудове життя Скорпіона, тому саме час привернути увагу потрібних людей. Наприклад, гороскоп радить знайти привід, щоб тісніше спілкуватися з начальством, похвалитися результатами успішного нещодавнього проекту або іншим чином продемонструвати свої професійні таланти.

Астропрогноз для Стрільця на ПовнюСтрілець

Оскільки Повний Місяць потрапляє до 9 Дому пригод, Стрілець ще більше, ніж зазвичай, зацікавлений в тому, щоб розширити горизонти і зробити стрибок віри. Венера і Марс знаходяться в 2 Дому доходу, тому духовна вірність собі також може призвести до нового захоплюючого фінансового шляху.

Повня висвітлює дух вогняного знаку Стрільця, і надихає на захоплюючі (і ще не вивчені) території. Гороскоп на 16 лютого радить слідувати за своїм серцем до нового, хоч це буде бронювання поїздки на вихідні в останню хвилину або ризикнути і фліртувати з сексуальним незнайомцем. Успіх на вашому боці.

Гороскоп 16 лютого 2022 на Повний Місяць для знаку зодіаку Козеріг, Водолій, Риби

День святого Валентина вже пройшов, але енергія цього дня закоханих ще відчуватиметься і на Повню.

астропрогноз КозерогаКозеріг

Коли Повний Місяць потрапляє 8 Дому сексуальної близькості, Козеріг відчує себе готовим бути враженим і поділитися своїми найглибшими емоційними та фізичними потребами з кимось особливим. Зустріч Венери та Марса у вашому знаку (Венера і Марс перейшли в знак Козерога) ще більше загострює ситуацію; Козеріг відчує себе впевненіше і готовим зробити сміливий крок.

Астрологи зазначають, що емоційна глибина Повні стане ще інтенсивнішою. Тому Козерогу варто позбутися всього, що заважає глибоким почуттям та реалізації бажання в стосунках.

Гороскоп Водолія на повний місяцьВодолій

16 лютого Повня проходить у 7 Домі партнерства Водолія і тому його найближчі зв’язки знаходяться в центрі уваги в цей день. Водолій буде розмірковувати про взаємність та компроміс. І завдяки Венері та Марсу, які об’єднуються в 12 Домі гороскопу, Водолію просто необхідно бути вірним своєї інтуїції і своїм мріям.

Гороскоп вважає, що на цю Повню настав час розпалити пристрасть у партнерських відносинах. Якщо Водолій зв’язуєтеся з кимось — будь то романтичні стосунки чи ділові відносини, слід робити це з ентузіазмом, запопадливістю та щирістю.

Гороскоп Риб на ПовнюРиби

З Повним Місяцем в 6 Домі гороскопу, Риби можуть повністю змінити своє відношення до того, як вони дбають про своє здоров’я та займаються повсякденною роботою. А завдяки тому, що Венера та Марс об’єдналися в 11 Домі нетворкінгу, Риби можуть спиратися на друзів та колег у пошуках натхнення та підтримки.

Крім цього, гороскоп на 16 лютого не виключає, що Повня принесе несподівані сюрпризи Рибам. Будьте відкриті для змін, займаючись своїми звичайними справами, і пам’ятайте, коли ви дозволяєте собі працювати синхронно із Всесвітом, все можливо.

Дома гороскопу

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!