ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп за місяцями на 2022 рік характеризує кожен місяць

Астрологи підготували цікавий астропрогноз, який допоможе зрозуміти, на що очікувати від кожного місяця прийдешнього року чорного водяного Тигра, адже кожен місцяь має свою унікальну енергетику. Гороскоп за місяцями на 2022 рік характеризує кожен місяць і дає пораду на кожен з 12 місяців року.

Гороскоп за місяцями на 2022 рік характеризує зимові місяці: січень, лютий і грудень

Зимові місяці починають новий рік – січень, і закінчують його – грудень.

Січень

Перший місяць, який розпочинає календарний рік, як правило, вважається з одного боку непростим, з іншого – він сповнений казкових можливостей.

Порада на січень 2022: потрібно застосувати вміння правильно планувати справи і час, розставляти пріоритети. В січні традиційно багато святкових і вихідних днів, тому важливо займатися тими справами, які є найбільш актуальними, тоді все буде гаразд.

Лютий

Другий місяць календарного року і зими – лютий, астрологи називають переломним. Висока ймовірність того, що буде відбутися дуже багато цікавого, важливого та незвичайного.

На що звертати увагу в лютому 2022: астрологи рекомендують бути більш уважними до деталей. І не варто засмучуватися, якщо щось піде не так, тому що саме про такі періоди кажуть, що все, що відбувається, завжди на краще.

Грудень

Зимовий місяць грудень – останній місяць року і зими 2022. Згідно астропрогнозу, грудень 2022 передбачається, як нейтральний місяць. Тотемна тварина року – чорний водяний Тигр послабить свій вплив на наше життя.

Що буде у грудні 2022: останній місяць року – підбиття підсумків, того, як ми прожили весь рік.  Астрологи вважають, що ті люди, які неабияк зіпсували собі карму протягом року, у грудні будуть розплачуватися за свої помилки. Сподіваємося, що ніхто з вас не опиниться у цьому списку.

Гороскоп за місяцями на весну 2022 характеризує кожен місяць: березень, квітень і травень

Весняні місяці 2022 року мають позитивну енергетику.

Березень

Перший весняний місяць – березень, на думку астрологів буде найсприятливішим періодом 2022 року.

Березень 2022 за енергетикою, то він буде сприятливий для любовних пригод, щоб проводити час з сім’єю та з друзями. Дуже гарний період для нових знайомств.

Квітень

Коли все розквітає і весна вступила у свої права – це час, коли можна вирушати у відпустку, змінювати обстановку, шукати нові способи розваги, хобі, роботу.

Квітень 2022 прийшле багатьом підказки про те, що для нас краще, а чого варто позбутися якомога швидше. Тому слід бути уважними до підказок Всесвіту.

Травень

Останній місяць весни, який межує з найгарячішою порою року – травень 2022 буде часом прозріння. Всесвіт зміцнить нашу віру в себе та загострить інтуїцію.

Передбачення на травень 2022: якщо у вас будуть проблеми, вони з високою ймовірністю вирішаться, або ви зможете зрозуміти, як їх можна позбутися в майбутньому.

Гороскоп за місяцями на 2022 рік характеризує три місяці літа: червень, липень, серпень

Три місяця літа 2022 будуть складними і неоднозначними, тому важливо знати, який з них буде сприятливим, а в якій потрібно бути пильними остерігатися неприємностей. Саме тому так корисно вивчати прогноз гороскопу по місяцях

Червень

З 12 місяців року, червень астрологи вважають самим непередбачуваним місяцем. В перший місяць літа 2022 справи можуть гальмуватися чи взагалі припинять рухатися через неприємні випадковості.

Порада, що робити в червні: в цей місяць шальки терезів можуть схилитися в будь-який бік. Тому в цей період потрібно бути пильними, виваженими і не поспішати приймати рішення.

Липень

Середина літа і екватор всього 2022 року – липень, стане ідеальним періодом для духовних пошуків, спілкування з новими людьми, а також спроби знайти любов, дружбу.

Передбачення на липень 2022: не виключено, що саме в цей період можна зустріти людину, яка буде сильно надихати.

Серпень

Серпнева енергетика схиляє нас до пригод. Проте астрологи застерігають: в рік чорного водяного Тигра у серпні краще не ризикувати і не вплутуватися в авантюри. Це ідеальний час для інтелектуальної та помірної фізичної праці, роботи в офісі.

Гороскоп за місяцями на осінь 2022 характеризує кожен місяць: вересень, жовтень і листопад

Різноплановий період готує нам Всесвіт на осінь 2022року

Вересень

Початок осені – вересень 2022 принесе нам дуже відповідальний період. Астрологи передбачають, що на багатьох чекають дилеми, необхідність зробити вибір. Через що відчуття відповідальності за майбутнє може пригнічувати.

Порада астрологів на вересень цього року: прислухайтеся до свого внутрішнього голосу, він допоможе зробити вибір у складній ситуації. А ще на допомогу прийде підтримка близьких та друзів.

Жовтень

Після складного початку осені, другий місяць – жовтень принесе відпочинок і розслаблення. Адже астрологи вважають жовтень самим спокійним і розміреним місяцем 2022 року. Чорний водяний Тигр допомагатиме у відновленні сил та емоційного фону.

Астрологи рекомендують у жовтні 2022 знайти час для відпочинку в колі родичів і близьких друзів.

Листопад

У листопаді на нас чекають запаморочливі події у приватному житті кожної людини та у житті всього людства. Астрологи не виключають, що людство матиме шанс приборкати виклики останніх років – коронавірусну інфекцією. Що і як може відбутися в цьому сенсі, поки достеменно невідомо, але ймовірність покращення є.

Ви не можете копіювати текст