ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Водолій вересень 2023 від Анжели Перл: кохання, фінанси, робота

Анжела Перл підгодовувала  гороскоп на вересень для знаку зодіаку Водолій. В ньому вона розповіла про ймовірний розвиток подій в сфері кохання, фінансів та роботи. Цей астрологічний прогноз допоможе людям цього знаку зодіаку краще розуміти, на що звертати увагу на початку осені

Які астрологічні події впливають на життя Водолія у вересні 2023 розповідає гороскоп Анжели Перл

Початок осені буде дещо легшим, адже дві планети, які відповідальні за наше повсякденне життя – Венера та Меркурій виходять з ретрограду.

Анжела Перл зазначає

у вересні 2023 у знаку зодіаку Водолій особливо сильна тема контактів та спілкування

Астрологічні події, на який побудовано гороскоп

  • 4 вересня Венера починає рухатися прямо в 7 Домі гороскопа Водолія
  • 4 вересня Юпітер зупиняється, щоб розвернутися і рухатися ретроградно до 31 грудня 2023 в 4 Домі
  • 15 вересня Меркурій починає директний рух в 8 Домі
  • 15 вересня Молодик в цьому ж 8 Домі гороскопа
  • 24 вересня Сонце заходить в 9 Дім, де вже знаходиться Марс
  • 29 вересня Повня в 3 Домі гороскопа Водолія

Гороскоп знаку зодіаку Водолій вересень 2023 від Анжели Перл: які зміни в житті принесуть Венера та Юпітер

Ці дві астрологічні події привнесуть в життя Водолія певні зміни. Й в цьому є позитивний сигнал для людей цього знаку зодіаку

Венера

4 вересня планета кохання, краси та грошей Венера розвертається в прямий напрямок руху в 7 Домі стосунків, кохання, шлюбу. 7 Дім це ще всі інші люди. Як це вплине на Водолія? Венера в прямому русі почне набирати силу, енергію, завдяки чому Водолій почне залучати в своє життя приємних людей, в когось з’являться нові друзі.

Робота та бізнес

Венера в 7 домі буде сприяти тому, що в бізнесі у Водолія будуть легко укладатися угоди, нові контракти. Але підписувати документи краще після 18 вересня, коли вже й швидкий Меркурій стане на прямий напрямок руху. Можна займатися нерухомістю.

Все, що пов’язане з необхідністю домовлятися, буде успішним у Водолія.

У багатьох представників Водолія, які займаються бізнесом, з’являться нові клієнти (пам’ятаємо, що Венера це ще гроші)

Романтичні стосунки

Венера принесе нове кохання Водолію, після 4 вересня можна сміливо знайомитися. А Водолій, який перебуває в стосунках і в період ретроградності Венери посварився, зараз має всі шанси на примирення. Якщо ви роз’їжджалися, то знову почнете жити разом.

  • самотній Водолій може зустріти своє кохання
  • для Водолія, який у шлюбі чи у сталих стосунках, після 4 вересня настає чудовий період, щоб надати своїм стосункам нового звучання

Юпітер

4 вересня планета великого щастя, добробуту, подарунків Юпітер зупиняється й починає рухатися ретроградно в 4 Домі гороскопа. І рухатися в зворотному напрямку Юпітер буде з 4 вересня по 31 грудня 2023. 4 Дім – це все, що пов’язане з нерухомістю та місцем проживання, де ви живете: ваш дім чи квартира, ваше місто, країна. За цією подією, Водолій може поїхати кудись до нового року. Хтось з представників цього знаку буде робити ремонт. Астролог прогнозує ймовірні події: оформлення спадщини, переоформлення, наприклад, квартири на когось.

В цьому ж секторі, у 8 Домі, знаходиться ретроградний Уран – планета несподіванок.

З  урахуванням двох ретроградних планет в 4 Домі, Водолій може бути в пошуку квартири (житла чи офісу).

Гороскоп Водолій вересень 2023 від Анжели Перл: кохання, фінанси, робота в середині місяця

Астролог прогнозує, який вплив на життя Водолія буде від Молодика та Меркурія

Меркурій

15 вересня швидка планета комунікацій Меркурій розвертається в прямий рух у 8 Домі гороскопа Водолія. З цього моменту, а краще з 18 числа, можна робити те, що гальмувалося в період ретроградного Меркурія: підписувати угоди, купувати техніку, починати нові справи тощо. 8 Дім – це фінанси, спільні гроші, спільний бюджет: чийсь вклад в вас чи у вашу справу. Анжела Перл передбачає, що Водолій отримає гроші після 15 вересня. Це можуть бути аліменти, якась соціальна виплата, виплата страховки тощо

Після 15 вересня всі фінансові справи почнуть вирішуватися

Молодик

15 вересня молодий Місяць народжується у 8 Домі фінансів Водолія. Молодик – це завжди нове, старт чогось. 8 Дім – це фінанси, так би мовити «чужі» гроші. Цей Молодик може принести знаку Водолій нове співробітництво, серйозну угоду на великі гроші. У деяких Водоліїв може з’явитися інвестор у ваш проєкт. Але, як наголошує гороскоп Анжели Перл, підписувати угоди слід вже з 18 числа, коли Меркурій буде вже впевнено рухатися вперед.

Крім того, 8 Дім – це ще позбавлення залежностей. І з 15 вересня для Водолія дуже гарний період, щоб позбутися поганих звичок. Наприклад, можна почати працювати з фахівцями (психологи, психотерапевти), щоб позбутися залежності.

15 вересня Водолій може щось дізнатися, відкриється якась таємниця.

Гороскоп Водолій вересень 2023 від Анжели Перл: кохання, фінанси, робота Водолія в останню декаду вересня

На що слід звернути увагу наприкінці місяця

Сонце

24 вересня Сонце приходить в 9 Дім гороскопа, в якому вже є Марс. 9 Дім – це все, що далеко, інші країни, освіта

Водолій може поїхати в інше місто чи в іншу країну, наприклад на навчання. Деякі представники Водолія можуть оформлювати документи на постійне місце проживання в іншій країні,  відкривати візи тощо.

Повня

29 вересня Повня проходить в 3 Домі гороскопа Водолія. 3 Дім – це сектор спілкування, контактів, знайомства, співробітництва. Водолій може піти на курси або може почати викладати.

Гороскоп Анжели Перл вже зазначав, що у вересні у Водолія тема спілкування буде дуже активною. Ніби відбувається розширення світогляду та кола спілкування. У життя Водолія ввійдуть люди які матимуть для них велике значення

Астрологічні події жовтня, які впливають на життя Водолія вже у вересні 2023

Останні затемнення року, які відбуваються в жовтні, але вже за місяць, у вересні 2023, Водолій відчує їх вплив. Астролог радить спостерігати за змінами у тих сферах життя, за які відповідає Дім гороскопа, де проходить затемнення

  • 14 жовтня сонячне затемнення в 9 Домі – імміграція, переїзд в іншу країну, диплом тощо
  • 28 жовтня місячне затемнення в 4 Домі – нерухомість місце проживання, батьки, сім’я

12 Домів гороскопа, за що вони відповідають

Гороскоп на вересень 2023 від Анжели Перл для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

 

Ви не можете копіювати текст