ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Стрільця вересень 2023 від Анжели Перл: кохання, фінанси та робота

Гороскоп Стрільця вересень 2023 від Анжели Перл: кохання, фінанси та робота

Знак зодіаку Стрілець отримає другий шанс в діловій сфері, кохання принесе задоволення, а фінанси будуть радувати – так вважає гороскоп Стрільця на вересень 2023 від Анжели Перл. Популярний астролог дає свій прогноз ймовірних подій і надає свої рекомендації

Гороскоп на жовтень 2023 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Козеріг

Основні астрологічні події вересня, які впливають на життя знаку зодіаку Стрілець

В перший місяць осені дві планети вийдуть з ретроградного руху, чим полегшають життя багатьом Стрільцям. А одна планета навпаки – розвернеться у зворотній напрямок і це не так вже й погано.

  • 4 вересня Венера розвертається в директний напрямок руху в 9 Домі
  • 4 вересня Юпітер зупиняється і розвертається в ретроградний рух в 6 Домі
  • 15 вересня Меркурій виходить з ретрограду в 10 Домі гороскопа
  • 15 вересня Молодик в 10 Домі
  • 24 вересня Сонце заходить в 11 Дім гороскопа, і якому весь місяць знаходиться Марс
  • 29 вересня Повня в 5 Домі гороскопа Стрільця.

Гороскоп на вересень 2023 для знаку зодіаку Стрілець дає прогноз від Анжели Перл на кохання, фінанси та роботу в першій декаді місяця

Які дві важливі астрологічні події будуть впливати на життя Стрільця?

Венера

Планета кохання краси та грошей Венера 4 вересня виходить з ретрограду в 9 домі удачі, подорожей, освіти, навчання. З цього моменту ті перепони, які були в період ретроградної Венери, почнуть зникати. Тепер, наприклад, Стрілець отримає відповідь щодо візи чи зможе оформити закордонний паспорт, або ж поїде в подорож за кордон.

У Стрільця можуть з’явитися клієнти з-за кордону, інші Стрільці можуть почати навчання в іншій країні. Тобто все, що пов’язане з «закордоном» почне рухатися. Також, якщо Стрілець веде свій блог чи займається наукою (письменництвом), то після 4 вересня ці проєкти отримають підтримку.

Особливу підтримку від Венери знак зодіаку Стрілець отримає в сфері кохання.

Люди цього знаку зодіаку можуть мати романтичну зустріч під час навчання або закордонної подорожі.

Юпітер

4 вересня Юпітер – планета удачі та везіння, зупиняється, розвертається та починає рухатися зворотним напрямком в 6 Домі гороскопу Стрільця. Тобто Юпітер стає ретроградним з 4 вересня по 31 грудня 2023 року. 6 Дім гороскопа – це робота, режим, щоденні справи, проблеми. В цьому ж 6 Домі до 27 січня 2024 року перебуває ще одна ретроградна планета – Уран.

Зазвичай ретроградність планет це не дуже позитивне явище. Але в цьому випадку, як вважає Анжела Перл, завдяки тому, що Юпітер хороша планета, для Стрільця можуть бути позитивні моменти.

Юпітер дарує знаку зодіаку Стрілець другий шанс.

Астролог пояснила, що Юпітер вже перебував в 6 Домі Стрільця. Зараз він проходить по тих же точках, але у зворотному напрямку. Й тому, якщо Стрілець щось проґавив, чи не міг наважитися нащось і почав про це жалкувати,

в період своєї ретроградності Юпітер знову відкриє двері для можливостей

Наприклад, хтось із Стрільців пожалкував, що раніше відмовився від вакансії, але завдяки цій астрологічній події, він може знову отримати пропозицію роботи. Або ж Стрілець передумає, або щось обдумає ще раз стосовно роботи. В діловій сфері Стрілець може переглянути пропозицію щодо найманих працівників. В інших представників Стрільця в бізнесі можуть повернутися старі клієнти. Не виключено, що Стрілець буде переробляти якийсь свій проєкт, покращувати його, масштабувати.

6 Дім гороскопа ще вказує на проблеми. За ретроградним Юпітером можливо Стрільцю доведеться ще попрацювати над юридичними документами по вашому бізнесу чи по роботі.

Гороскоп Стрільця вересень 2023 від Анжели Перл на другу декаду вересня: кохання, фінанси та робота, спілкування

Друга декада проходить під впливом двох астрологічних подій – Молодик і Меркурій.

Меркурій

15 вересня Меркурій розвертається та починає йти прямо. Все, що під  час ретроградного Меркурія «зависло», почне вирішуватися. Після виходу Меркурія з ретрограда, а краще, як радить Анжела Перл, після 18 числа, коли планета вже візьме розгін, можна укладати та підписувати угоди, купувати щось, використовувати отриману інформацію тощо. Ця астрологічна подія відбувається в 10 Домі досягнень, мети, куди ми прагнемо, це наша репутація – це самий високий Дім гороскопа.

Цей період гарний для Стрільця, щоб показати себе.

Наприклад, можуть попросити ваше портфоліо, а для когось Стрілець стане майстром-наставником.

Молодик

В цьому ж 10 Домі гороскопа Стрільця народжується новий Місяць. Це нові ідеї, нова інформація щодо роботи чи кар’єри. Деякі представники Стрільця можуть починати власний бізнес, реєструвати його (як зазначалося, краще після 18 вересня). Інші ж Стрільці можуть отримати новий соціальний статус, наприклад, статус мами або статус нового керівника на роботі після підвищення.

Гороскоп Стрільця вересень 2023 від Анжели Перл: кохання, фінанси та робота, спілкування знаку зодіаку Стрілець в третій декаді місяця

Астролог Анжела Перл зосереджує увагу Стрільця на двох подіях кінця місяця

Сонце

24 серпня Сонце заходить в 11 Дім гороскопа. Це Дім майбутнього, мрії, бажання, діти, інтернет, соціальні мережі і Сонце додає енергії в цих сферах. Воно ніби проясняє ваші бажання і

тепер Стрілець точно знає куди він прямує і чого хоче.

Планета активності Марс, яка перебуває в цьому 11 Домі також додає ще більше енергії справ, якими опікується цей зодіакальний Дім. Це може бути пов’язано з друзями, з однодумцями, з дітьми.

Особисте життя Стрільця, коли Сонце в 11 Домі

  • когось із Стрільців друзі можуть познайомити з кимось;
  • Стрілець може почати зустрічатися з кимось, з ким раніше просто дружив

Починаючи з 24 вересня представники знаку зодіаку Стрілець можуть бути дуже активними в соціальних мережах. Якщо у Стрільця є інтернет-бізнес, тоді буде суттєве зростання в останній тиждень вересня.

Повня

29 вересня Повний Місяць проходить в 5 Домі. 5 Дім – це романи, кохання, любов до себе, відпочинок, хобі. Повня часто це відкриття таємниць, зняття покровів з чогось прихованого.

Повня 29 вересня – позитивна астрологічна подія для Стрільця

Стрілець може провести чудовий час зі своєю другою половинкою. А хтось зі Стрільців поїде у відпустку.

5 Дім – це ще дім любовних трикутників. Повня в 5 Домі проясняє ситуацію, показує справи такими, які вони є насправді. Тому

Анжела Перл попереджає Стрільця, хто є учасником такого «»трикутника» – ваша таємниця може відритися.

Стосовно хобі

Якщо в Стрільця бізнес, яким він дуже переймається тобто вкладає всю душу, як і в хобі, то на цю Повню доведеться приймати рішення, пов’язане з цим бізнесом. В період Повні деякі Стрільці можуть своє хобі перевести в статус бізнесу.

12 Домів гороскопа, за що вони відповідають

Гороскоп на вересень 2023 від Анжели Перл для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Козеріг

Водолій

Риби

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст