ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Стрільця березень 2023 від Анжели Перл

Початок весни принесе астрологічні події, які зачеплять усіх, тому що потужно змінюється енергетика, фокус також переноситься на інші сфери життя. А як саме вони вплинуть на життя знаку зодіаку Стрілець розповідає гороскоп на березень 2023 року від Анжели Перл для Стрільця. Щоб посилити позитивний вплив небесних світил і зменшити їх негатив, варто прислухатися до порад, які дає самий позитивний астролог Анжела Перл.

Гороскоп березень 2023 від Анжели Перл для знаку зодіаку Стрілець на першу половину березня

В першій половині березня відбувається потужна подія – це зміна знаку планетою Сатурн, яке відбувається лише раз на три роки.

Венера поєднується з Юпітером

1 і 2 березня відбувається поєднання Венери та Юпітера і це дуже добре, тому що Юпітер – це планета, яка управляє знаком Стрільця. Юпітер – це про благополуччя та достаток, щедрість. Ця астрологічна подія проходить в 5 Домі гороскопу Стрільця. І це може принести багатьом представникам знаку зодіаку Стрілець якийсь виграш, наприклад, в лотерею або у якихось змаганнях, суперництві.  А ще 5 Дом це кохання, діти, шлюб, а Венера – це кохання, Юпітер – це діти та шлюб. Тому ці сфери життя просто насиченні подіями або гарними новинами. В перші 3 дні березня у представників Стрільця можуть бути зустріч з коханою людиною або пропозиція шлюбу. В одружених представників Стрільця в перші дні березня може бути приємна новина про вагітність.

Якщо у Стрільця є власний бізнес або він займається творчістю, 1, 2, 3 березня можна очікувати на приємну новину в цій сфері, наприклад, гарні доходи.

Зміна знаку планетою Меркурій

3 березня швидка планета Меркурій перший раз в цьому місяці змінює знак і заходить в 4 Дом гороскопу Стрільця. Цього дня можуть бути новини, які стосуються сім’ї, місця, де живе Стрілець, якась новина про нерухомість. Меркурій – це завжди вісник.

Що може очікувати на Стрільця на Повню?

7 березня повний Місяць в 10 Домі гороскопу Стрільця. 10 Дом – це все, що стосується наших досягнень. Ця повня може висвітити досягнення або мету, до якої прямує Стрілець. Тобто саме цього дня вам стане зрозуміло, чого ви прагнете. Наприклад, багато Стрільців подумають і розуміють: «Я не хочу бути як білка в колесі або крутитися, як дзиґа, я хочу поставити собі мету і спокійно прямувати до неї».

Повня завершує якийсь цикл, за 10 Домом Стрілець може звільнитися роботи  або навпаки, буде пропозиція нової посади. Деякі Стрільця на повню можуть вирішити започаткувати власну справу. А ті, в кого є свій бізнес, зрозуміють, як його краще розвивати.

Перша важлива астрологічна подія березня – Сатурн змінює знак

8 березня відбувається важлива подія, коли планета Сатурн змінює знак і заходить в 4 Дом гороскопу Стрільця на наступні 3 роки – з 8.03.2023 по лютий 2023 року.

Сатурн накладає відповідальність, як каже Анжела Перл «Робить нас дорослими». Це може бути, що деякі Стрільці будуть виплачувати кредит за житло, хто з представників цього знаку зодіаку, хто жив з батьками, нарешті з’їде і почне самостійне життя. Ці зміни для деяких представників знаку зодіаку Стрілець можуть бути не надто комфортні, тому що Сатурн – це дисципліна. Якщо представник Стрільця будує будинок, то це може затягнутися на три роки, зважайте на це при плануванні.

За 4 Домом ще може бути ситуація з батьками, вірогідніше з мамою. Деякі представники Стрільця можуть рідше бачитися з мамою наступні 3 роки, тому що, наприклад, будуть жити в різних містах чи, навіть, країні. Або ж навпаки, Стрілець буде утримувати маму, забере до себе та буде опікуватися нею.

Найбільший вплив Сатурна цього року відчують ті, у кого асцендент від 0 до 7 градусів Стрільця. Або ж представники знаку зодіаку Стрілець, кого день народження в листопаді. Інші Стрільці прояви Сатурна сильніше будуть відчувати в наступні роки – 2024-2025.

Анжела Перл рекомендує Стрільцям готуватися до того, що вдома буде більше дисципліни, планування, відповідальності.

Деякі Стрільці почнуть працювати з дому.

Гороскоп Стрільця березень 2023 від Анжели Перл на другу половину березня

Друга половина першого весняного місяця також принесе дуже потужну подію, коли дуже велика та повільна планета Юпітер змінює знак аж на 20 років! Але в березні будуть ще події, які, безумовно впливають на життя Стрільця, але в більш короткостроковій перспективі. Тож, що нам передбачає астролог Анжела Перл?

Венера змінює знак 17 березня

Планета кохання, краси та грошей 17 березня входить в 6 Дом гороскопу Стрільця. 6 Дом – це наше повсякденне життя, рутина, щоденні обов’язки. В другій половині березня Венера прикрасить цю рутину, у житті Стрільця з’являться «приємності» в повсякденному житті завдяки Венері. Наприклад, ви будете ходити на масаж або відвідувати косметолога. А ще 6 Дом – це баланс між роботою та відпочинком. З 17 березня у багатьох Стрільців відчуватиметься покращення настрою. Буде гарне самопочуття. Нагадаємо, що Венера –  це гроші, а 6 Дом – робота. Тож за цією астрологічною подією Стрілець може отримати гроші за якусь роботу, навіть, якщо цей знак зодіаку не працює, це може бути чиясь допомога.

Меркурій вдруге за місяць змінює знак

20 березня відбувається перехід Меркурія в 5 Дом гороскопу Стрільця. 5 Дом це кохання, і на початку березня там поєднувалися Венера та Юпітер. А тепер сюди завітав і Меркурій.

21 березня – стелліум

Дуже насичений день очікує на Стрільця

Отже, події можуть розвиватися наступним чином:

  • 20 березня спочатку приходить Меркурій і приносить новину – смс чи електронного листа; новину, яка стосується кохання чи дітей, або зустріч, побачення;
  • 21 березня в цей же 5 Дом заходить Сонце і Місяць, в цьому ж домі проходить Молодик.

Таким чином 21 березня в 5 Домі гороскопу Стрільця перебувають: Сонце, Місяць, Меркурій і Юпітер, що принесе багато енергії.

5 Дом – це виграші, перемога в чомусь. Молодик в 5 Домі створить чудовий настрій, у багатьох представників Стрільця буде відчуття, що вони просто вибухають фонтаном енергії. Буде відчуття, що ви переможець і що ви виграли це життя.

Анжела Перл наголошує, що вплив Молодика триває до кінця березня і тому радить з 21 по 31 березня проводити ритуали, створювати Карту Бажань (як це робити детально розписано за  посиланням).

Надзвичайно важлива астрологічна подія відбувається 24 березня 2023, коли Плутон змінює знак

Попередні 15 років Плутон був в секторі грошей та фінансів і дуже тиснув на Стрільця, тобто заробляння грошей було важким. Через це у багатьох представників знаку зодіаку Стрілець були думки зміни професії, переходжу в іншу сферу діяльності тощо. Плутон в ці роки міг залучити людей, які тиснули та контролювали Стрільця по фінансовим питанням, що знижувало самооцінку. Інколи Плутон може давати великі гроші, але тільки, якщо ви впевнені, що варті їх, у вас висока самооцінка. Що під пресингом досить складно. Тобто все, що стосувалося заробляння грошей було складним і важким для Стрільця. І нарешті, все буде змінюватися

24 березня Плутон заходить в 3 Дом гороскопу Стрільця на наступні 20 років! Можуть відбутися сильні трансформації життя людей цього знаку зодіаку

3 Дом – це розвиток, іноземні мови, переїзд, нові навички

Саме в цих сферах життя Стрільця можливі глибинні зміни. Наприклад, Плутон – це ще таємниці і багато Стрільців зацікавляться езотерикою. Адже Плутон ще управляє 12 Домом гороскопу Стрільця, а 12 Дом – це все невідоме, таємниче.

Астролог Анжела Перл передбачає, що ймовірні великі зміни у відносинах з родичами, в першу чергу стосовно сестри чи брата. Так як Плутон повільна планета, то цей перехід буде тривати півтора роки.

Плутон повністю завершить всі фінансові справи Стрільця та остаточно сфокусується на темах 3 Дому з листопада 2024 року.

Але вже з початку березня багато Стрільців відчують, що змінюються джерела доходу і ці зміни будуть тривати достатньо довго.

Анжела Перл радить знаку зодіаку Стрілець слідкувати за підказками Всесвіту з 24 березня до 12 червня 2023 року.

В цей період будуть окреслені теми та нюанси того, що закладається на наступні 20 років, того, що з вами буде відбуватися. Які можуть бути підказки Всесвіту

Астролог попереджає, що з Плутон не варто боротися, тому що він сильніший і зробить так, як вважає за потрібне, як він думає, що краще для вашого розвитку.

26 березня Марс змінює знак

Сім місяців Марс перебував в секторі партнерства (у тому числі бізнес-партнерства), чоловіка/дружини, відносин Стрільця, як в особистому житті, так і до самого себе.

Тобто весь цей період під впливом Марса Стрілець міг досить владно намагатися розмовляти з другою половинкою в якомусь питанні. В цей період могли відбуватися якісь судові справи, адже 7 Дом – це ще й вороги і суди.

Вже з 26 березня Марс заходить в 8 Дом гороскопу – це фінанси, гроші. За таким розташуванням, у Стрільця може бути вирішення якогось фінансового питання, отримання грошей. Також може бути поділ майна, тому що 8 Дом це спільні гроші, більше за інших відчують вплив планети Марс на теми 8 Дому ті, у кого асцендент з 19 по 30 градус Стрільця. А також ті представники знаку зодіаку Стрілець, у кого день народження в проміжок з 12 по 22 грудня.

Поєднання Венери з Ураном

В останні дні Місяця, а саме 30 і 31 березня відбувається поєднання Венери з планетою Уран. Уран – це планета сюрпризів, несподіванок. Ця астрологічна подія відбувається в 6 Домі роботи, здоров’я та рутини (повсякденного життя).

Астролог позитивного настрою Анжела Перл не радить представникам знаку зодіаку Стрілець щось планувати на 30 і 31 березня 2023 року, тому що плани можуть змінитися.

Там де планета Уран, там слід чекати несподіванки. Завжди стається щось неочікуване, тому на ці дні краще нічого важливо не планувати. Гороскоп на березень 2023 від Анжели Перл зазначає, що це для Стрільця може бути й приємний сюрприз.

Гороскоп Анжели Перл на березень 2023 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Ви не можете копіювати текст