ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Скорпіона вересень 2023 Анжели Перл: кохання та відносини, гроші та робота

Гороскоп Скорпіона вересень 2023 Анжели Перл: кохання та відносини, гроші та робота

Астрологічні події вересня впливають на життя на зодіаку Скорпіон. Про це розповідає гороскоп Скорпіона на вересень від Анжели Перл в якому астролог прогнозує ймовірні події на початку осені та дає поради представникам цього знаку зодіаку.

Гороскоп Анжели Перл на вересень 2023 називає основні астрологічні події вересня, які впливають на життя знаку зодіаку Скорпіон

На початку осені дві планети вийдуть з ретрограду – це Венера та Меркурій, а одна планета, Юпітер, навпаки розвернеться у зворотній рух. Ці та інші події – Молодик, Повня, в залежності від Дому гороскопу, в якому проходять, по-своєму впливатимуть на життя людей.

Основні астрологічні події вересня

 • 4 вересня – Венера розвертається з ретроградного руху в 10 Домі гороскопу Скорпіона
 • 4 вересня – Юпітер стає ретроградним в 7 Домі. В цьому ж Домі гороскопу до 27 січня 2024 знаходиться ретроградний уран
 • 15 вересня – новий Місяць народжується в 11 Домі гороскопу
 • 15 вересня – Меркурій стає в директний (прямий) напрямок руху в 111 Домі гороскопа
 • 24 вересня – Сонце заходить до 12 Дому гороскопу, де вже перебуває Марс.
 • 29 вересня – Повня в 6 Домі гороскопу Скорпіона.

Анжела Перл окремо зупинилася на подіях жовтня, тому що вже за місяць, а саме у вересні, знак зодіаку Скорпіон почне відчувати їх вплив.

 • 14 жовтня – сонячне затемнення
 • 28 жовтня – місячне затемнення в 7 Домі

Гороскоп Анжели Перл на вересень 2023 прогнозує, який вплив Венера ти Юпітера на знак зодіаку Скорпіон

На початку місяця на Скорпіона очікують дві події різного направлення: Венера виходить з ретрограду, а Юпітер заходить в ретроградний рух.

Венера

4 вересня планета кохання, краси та грошей Венера починає прямий рух в 10 Домі гороскопа Скорпіона. 10 Дім гороскопа відповідає за кар’єру, роботу, бізнес – все, що пов’язано з фінансами, прибутками, з метою – куди ми йдемо. Ще 10 Дім – це статус і репутація, а ще те, чого ми хочемо досягти.

Якщо в період ретроградної Венери (лютий, серпень) в Скорпіона були складнощі чи затримки в цих сферах діяльності, то після 4 вересня все почне рухатися.

Наприклад, відбудуться важливі зустрічі з постачальниками чи іншими потрібними людьми, бізнес почне оживати. А деякі представники знаку зодіаку Скорпіон можуть отримати пропозицію одружитися, адже 10 Дім – це статус, а Венера – це кохання. Або ж буде звістка про вагітність. Але в деяких представників Скорпіона може бути інша ситуація: в період ретроградної Венери ви розлучалися і ось після 4 вересня нарешті цей складний етап вийшов на фініш і ви можете полегшено зітхнути.

Юпітер

Цього ж дня планета щастя, подарунків і добробуту Юпітер зупиняється й починає свій ретроградний рух до 31 грудня 2023 року. Ця подія проходить в 7 Домі гороскопа – це сектор відносин, шлюбу, партнерів, угод (контрактів).

Юпітер символізує і шлюб, і вагітність, і наречених. Зазвичай ретроградний рух – це ускладнення.

Але в цьому випадку планета щастя, як ще називають Юпітер, може подарувати Скорпіону другий шанс.

Якщо у вас щось не вийшло або ви не помітили свій шанс, коли Юпітер йшов прямо, то зараз у вас є можливість все виправити, поки Юпітер буде йти назад по тому ж 7 Дому гороскопа.

Ретроградний Юпітер буде щось показувати, відчиняти двері можливостей для Скорпіона.

Наприклад, в цей період в життя Скорпіона може з’явитися людина з минулого, яка може чимось допомогти. Ще один ймовірний розвиток подій – це Скорпіон передумає, перегляне своє рішення стосовно розлучення.

Гороскоп Анжели Перл на вересень зазначає: у Скорпіона в період ретроградного Юпітера можуть відбуватися якісь події, які стосуються відносин, кохання, шлюбу

Під впливом Юпітера – все що не робиться, це на краще для Скорпіона.

Астролог радить Скорпіону звертати увагу на ті можливості, ті варіації, які будуть з’являтися в цей період, щоб скористатися таким подарунком Юпітера – спробувати щось зробити чи виправити.

Ще одна повільна планета в цьому 7 Домі – ретроградний Уран (до 27 січня 2024).

Дві повільні ретроградні планети вказують на перегляд (необхідність чи можливість) угод, контрактів, взаємодії. У Скорпіона може змінитися коло спілкування.

Гороскоп Скорпіона вересень 2023 Анжели Перл: кохання та відносини, гроші та бізнес в період Молодика та вплив Меркурія

В середині місяця на багатьох Скорпіонів чекають досить позитивні новини, завдяки тому, що Меркурій перестає бути ретроградним, а Молодик принесе оновлення.

15 вересня новий Місяць народжується в  11 Домі гороскопу. В астрології Молодик дає нову енергію, нові ідеї, початок нових справ, старт циклу. В цьому ж 11 Домі Меркурій розвертається в прямий напрямок руху 15 вересня.

Що ці події означають для Скорпіона?

Варто дати Меркурію розгін десь до 18 вересня, але вже з 15 можна

 • купувати авто, техніку;
 • підписувати документи;
 • проводити угоди з нерухомості тощо.

Молодик багатьом представникам Скорпіона принесе нових друзів, в них з’явиться нове коло спілкування. Інші Скорпіони знайдуть своїх однодумців і будуть мати спілкування з ними на цікаві теми. Знак зодіаку Скорпіон після 15 вересня може почати свій бізнес онлайн чи пов’язаний з IT технологіями.

Одна із зон впливу 11 Дому гороскопа – це мрії, бажання, цілі – куди ми хочемо прийти. І за цими астрологічними подіями

період Молодика в 11 Домі це візуалізація того, що хоче Скорпіон і можна зробити перший крок до своєї мрії.

Позитив такого збігу обставин в тому, що 11 Дім – це розширення, масштабування, збільшення. І багато Скорпіонів будуть думати, а дехто й зрозуміє, як зробити своє життя масштабніше, щоб воно приносила справжню радість існування.

Гороскоп Анжели Перл на вересень 2023 для знаку зодіаку Скорпіон на останню декаду вересня

На початку третьої декади вересня відбувається ще одна значуща для Скорпіона астрологічна подія – 24 вересня Сонце заходить в 12 Дім гороскопа, де весь місяць знаходиться й планета Марс.

12 Дім – це таємничий Дім, приватний, закритий – езотерика, ізоляція, завершення циклу. Сонце, наша зірка, дарує енергію і, відповідно, Скорпіон буде більше сил та енергії витрачати на завершення якоїсь справи, на розкриття таємниць. У деяких Скорпіонів будуть зустрічі, які він не хоче афішувати.

Крім названого, 12 Дім – це ще звільнення: від непотрібних речей, зайвих людей, відносин, які вже віджили своє.

Знак зодіаку Скорпіон може отримати інформацію чи звістку з лікарні чи з полону (ізоляція). Наприкінці вересня дехто зі Скорпіонів може кудись поїхати, де буде обмежене спілкування – в ретрит, навіть на дачу – подалі від гамірного міста, а хтось зануриться в езотеричні вчення, можливо відвідає монастирі чи святі місця.

24 вересня  в найближчі до цієї дати дні у Скорпіона може бути віщій сон.

Гороскоп Скорпіона вересень 2023 Анжели Перл: кохання та відносини, гроші та робота – як Повня впливає на життя цього знаку зодіаку

Повний Місяць настає 29 вересня в 6 Домі гороскопа – це Дім роботи, зайнятості (навіть, якщо ви не працюєте), тобто наші щоденні справи; режим. Ще 6 Дім – це наші підлеглі (в діловій сфері) та колеги, а ще, що важливо – 6 Дім – це вирішення проблем.

Повня – це висвітлення ситуації, її прояснення, відкриття таємниць, того, що ретельно приховувалося.

Ця Повня висвітлить для Скорпіона чи є проблеми зі здоров’ям чи, наприклад, з харчуванням. Анжела Перл прогнозує, що 29 вересня Скорпіон буде приймати якесь рішення, щось змінювати.

В діловій сфері наприкінці вересня Скорпіон може когось звільнювати чи брати на роботу. В найманого працівника знаку зодіаку Скорпіон може з’явитися якась новина, пов’язана з роботою – ви звільняєтеся або навпаки, Скорпіон отримає новину, що можна виходити на нову роботу.

Як вже зазначалося, 6 Дім – це ще Дім вирішення проблем. Гороскоп Анжели Перл зазначає, що для Скорпіона на цю Повню настає час нарешті розв’язувати проблеми, щось завершити, поставивши останню крапку.

Це може бути будь-що: в когось зі Скорпіонів завершити набридлі стосунки, а комусь нарешті замінити вдома кран чи відремонтувати авто. Тобто треба дивитися на вашу ситуацію.

Які сфери життя Скорпіона відчують вплив подій жовтня вже у вересні 2023 року? – розповідає гороскоп Анжели Перл

В жовтні будуть два останні затемнення цього року, вплив яких відчуватиметься за місяць до дати, коли вони настають.

14 жовтня буде затемнення в 12 Домі гороскопу, які Скорпіон почне відчувати вже з 14-15 вересня. Це може бути пов’язано з таємницями. Або ж зміни в життя Скорпіона можуть бути пов’язані з кимось, хто живе далеко, за кордоном. Не виключені еміграція або далекі закордонні поїздки.

28 жовтня в 7 Домі гороскопа проходить останнє цього року місячне затемнення. Події будуть стосуватися вашого партнера, другої половинки.

Гороскоп на жовтень 2023 для Скорпіона

12 Домів гороскопа, за що вони відповідають

Гороскоп на вересень 2023 від Анжели Перл для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст