ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Риби вересень 2023 від Анжели Перл: кохання, фінанси, здоров’я

Гороскоп Риби вересень 2023 від Анжели Перл: кохання, фінанси, здоров’я

У вересні життя Риб полегшиться, завдяки виходу Венери та Меркурія з ретроградного руху. Так зазначає гороскоп Анжели Перл на вересень 2023 року для знаку зодіаку Риби. Астролога дає прогноз і поради щодо ймовірних подій першого місяця осені

Гороскоп на жовтень 2023 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Астрологічні події вересня 2023, на яких складено гороскоп Анжели Перл для знаку зодіаку Риби

Дві планети, які керують нашим повсякденним життям – Венера та Меркурій у вересні розвертаються в прямий рух. Але в цьому ж місяці велика планета Юпітер стає ретроградною. Проте, це не несе надто великих негативів для Риб і Анжела Перл пояснила чому.

Основні астрологічні події для Риб

  • 4 вересня Венера стає в прямий напрямок руху в 6 Домі гороскопа
  • 4 вересня Юпітер зупиняється й розвертається в ретроградний рух (зворотній) в 3 Домі
  • 15 вересня Молодик в Діві
  • 15 вересня Меркурій перестає бути ретроградним в 7 Домі гороскопа Риб
  • 24 вересня Сонце заходить у 8 Дім
  • 29 вересня Повня в 2 Домі гороскопу знаку зодіаку Риби

Астрологічні події жовтня, які впливають на життя Риб уже у вересні 2023

В середині осені відбуваються два останні затемнення року, вплив яких Риби відчують вже за місяць до їхньої дати. У жовтні будуть два затемнення

  • 14 жовтня сонячне затемнення у 8 Домі
  • 28 жовтня місячне затемнення в 3 Домі гороскопу Риб.

Гороскоп Риб вересень 2023 від Анжели Перл: кохання та сім’я, фінанси та робота в першу декаду

На початку вересня на Риб очікує дві події: Венера виходить з ретрограду, а Юпітер навпаки – стає ретроградним. Але всі деталі прогнозу нижче

Венера

4 вересня Венера завершує свій ретроградний рух в 6 Домі гороскопа. 6 Дім – це робота, розв’язання проблем, лікарі, здоров`я, режим, харчування. Венера – це планета кохання, краси та ще – грошей. Тому, крім того що Риби відчують позитивні зміни в коханні та особистому житті, можуть розраховувати й на поліпшення фінансової ситуації з 4 вересня. Наприклад, якщо Риби розраховували отримати гроші в період ретроградної Венери вони не приходили (липень, серпень), то вже у вересні є великий шанс нарешті їх отримати.

Робота

За 6 Домом, який у тому числі відповідає за проблеми та їх вирішення, якщо у Риб був конфлікт на роботі, то вже після 4 вересня він розв’яжеться тим чи іншим чином. Якщо хтось з керівників «псував» життя Рибам, то «пряма» Венера нівелює цей чинник, наприклад, ця людина буде переведена працювати в інший відділок.

Венера в 6 Домі гороскопа допоможе знаку зодіаку Риби розв’язувати проблеми на роботі чи по роботі.

Риби можуть перейти в новий колектив, де буде приємніше працювати. З родичами також стосунки будуть налагоджуватися.

Особисте життя

Гороскоп Анжели Перл не виключає, що у Риб може бути службовий роман. А в когось з Риб може бути роман зі своїм лікарем. Планета кохання Венера принесе Рибам кохання. І завдяки тому, що Венера вже рухається прямо, ті проблеми в особистих стосунках Риб, які були останні тижні, будуть згладжуватися.

Здоров’я

Риби можуть нарешті потрапити до того лікаря, до якого хотіли. Можливо хтось пройде медичне обстеження в медзакладі, що сподобається Рибам. Деякі Риби можуть зміни свій режим життя та почнуть інакше харчуватися більш здоровою їжею. І не «зіскочать» з дієти, тому що побачать результат, який сподобається.

Юпітер

4 вересня велика та повільна планета Юпітер зупиняється в 3 Домі гороскопа Риб, розвертається та починає свій ретроградний рух до 31 грудня 2023 року. В астрології Юпітер – це позитивна планета і тому, навіть ретроградний, він здатен приносити й позитив у життя Риб. В цьому ж 3 Домі гороскопа до 27 січня 2024 року перебуває ще одна ретроградна планета Уран – планета сюрпризів та несподіванок.

3 Дім – це спілкування, родичі, брати та сестри, транспорт.

Що може означати ретроградний Юпітер в 3 Домі для Риб?

У когось відбудеться зустріч з родичами, або хтось приїде до вас жити  (це ймовірно на весь період ретроградного Юпітера). Хтось з представників знаку зодіаку Риби може замінити авто. Інші Риби можуть перенавчатися або перекваліфікуватися на щось краще, ніж зараз, що буде приносити більше задоволення і грошей.

У Риб буде спілкування з тим, кого ви колись знали. Також Риби можуть познайомитися з людиною, з якою хотіли, але раніше не траплялося такої нагоди.

Гороскоп Риби вересень 2023 від Анжели Перл: астрологічний прогноз на другу декаду

Багато справ Риб зрушать з місця в середині вересня і поєднання двох астрологічних подій, про які розказується нижче, можуть добре допомогти Рибам

Меркурій та Молодик

15 вересня швидка планета спілкування, комунікацій, подорожей Меркурій розвертається в прямий напрямок руху в 7 Домі гороскопа Риб. 7 Дім гороскопа – це Дім шлюбу (розлучення), партнерства, кохання, всіх інших людей. Молодик – це щось нове, початок чогось

У Риб може відбутися нове знайомство, багато хто відчує оновлення енергії. В діловій сфері у риб може з’явитися новий клієнт. А в особистому житті в життя Риб може прийти цікава, непересічна людина. Якщо у Риб почне зав’язуватися роман в районі 15 числа, то вже на Повню 29 вересня (+- 3 дні), вже буде з’являтися ясність. Загалом, якщо в Риб щось починається на Молодика в 7 Домі, то кульмінація, результат, буде зрозумілим на Повню в цьому ж 7 Домі гороскопу (через пів року).

Тобто, якщо в Риб на Молодика 15 вересня почнеться щось нове: чи новий проєкт, чи новий роман, то на результат можна очікувати наприкінці лютого 2024 року.

Порада Анжели Перл для Риб: якщо планується підписання угод, оформлення договорів тощо, краще це робити вже з 18 вересня, коли Меркурій буде впевнено йти вперед.

Гороскоп Риб вересень 2023 від Анжели Перл: кохання та сім’я, фінанси та робота в останню декаду

В останню декаду вересня фокус уваги Риб буде направлений на фінансову сферу.

Сонце

24 вересня наша зірка – Сонце, заходить у 8 Дім гороскопу, де активності додає Марс, який там перебуває весь місяць. 8 Дім – це Дім фінансів, співробітництво, це чужі гроші (які ви не заробили особисто). Також 8 Дім – це Дім інтиму, сексу, близьких стосунків

Сонце і Марс – це так звані чоловічі планети, які проявляють активність. І це, крім наведеного вище, ще стосується й інтимного життя Риб. Тобто після 24 вересня у Риб зросте активність, цікавість та бажання бути ближче до свого партнера в інтимній сфері життя.

Зазвичай по 8 Дому це гроші однією сумою. В цей період Риби можуть отримати, наприклад, гроші від батьків, або друга половинка добре заробить. Деякі Риби можуть очікувати на інвестиції від когось. Також, Анжела Перл вважає, що Риби, в залежності від індивідуальної ситуації, можуть отримати аліменти, новину про спадок, кредит тощо.

Марс, своїм перебуванням разом з Сонцем в секторі грошей, буде підштовхувати знак зодіаку Риби думати стосовно своїх фінансів.

Частіше за все, така ситуація не стосується зарплатні, а ширше – зміна вашого погляду на фінанси, прибутки вашого партнера.

Повня

Повний Місяць проходить по 2 Дому гороскопа Риб. 2 Дім – це самооцінка,     гроші, фінанси, і це, на відміну від 8 Дому, гроші, які зароблені, ваше джерело доходу, те, на що ви живете. Повня зазвичай це висвітлення, відкриття таємниць, зняття покровів з прихованого.

Гороскоп для Риб Анжели Перл на вересень 2023 вважає, що на Повня висвітлить якусь ситуацію, або прийде інформація чи відкриється таємниця, що стосується грошей чи роботи.

Наприклад, буде інформація про гроші, на які очікували Риби. Або у Риб буде важлива розмова стосовно фінансів. Це очікується 29  вересня +- 3 дні. Але це висвітлення Повнею може стосуватися не лише грошей, але й того, як до вас ставляться інші люди. Ніби Всесвіт продемонструє, на скільки вас цінують. Ця Повня в такому сенсі дуже цікава для знаку Риби, адже є думка, що на скільки ми себе оцінюємо, стільки ми й отримуємо.

Гороскоп Анжели Перл для Риб називає астрологічні події жовтня, вплив яких знак зодіаку Риби відчує вже у вересні 2023

В жовтні відбувається останні цього року затемнення. Астролог підкреслює, що їх вплив Риби відчують вже за місяць до їх дати, тобто у відповідні дні вересня.

  • 14 жовтня сонячне затемнення у 8 Домі фінансів. Цього дня буде вирішуватись якесь фінансове питання. Але відчувати це багато представників Риб будуть вже 14-15 вересня. Тому слід звертати увагу на все, що торкається цієї сфери.
  • 28 жовтня місячне затемнення в 3 Домі спілкування, контактів, знайомств, відповідно 28-29 вересня в Риб можуть зав’язуватися важливі знайомства або ж будуть якісь новини стосовно родичів.

12 Домів гороскопа, за що вони відповідають

Гороскоп на вересень 2023 від Анжели Перл для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст