ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Риб серпень 2023: кохання, фінанси та робота, здоров’я

Гороскоп Риб серпень 2023: кохання, фінанси та робота, здоров’я

Останній літній місяць буде багатий на сюрпризи та несподівані ситуації, про це розповідає гороскоп Риб на серпень 2023 року. Астрологи розповіли, на що знак зодіаку Риби може очікувати в сфері кохання, у фінансах та роботі, яка ситуація буде зі здоров’ям. Крім того, гороскоп називає сприятливі дні та несприятливі дні серпня для Риб.

Гороскоп Риби серпень 2023: загальна характеристика періоду

Як вже зазначалося, кінець літа буде досить різноманітним. Риби повинні зберігати спокій, щоб не потрапити у неприємну історію. Щоб не трапилося, слід поводитися гідно.

Насправді цього місяця в Риб буде чимало знайомств, переговорів та яскравих подій. Є шанс дізнатися щось нове та отримати нові враження.

На що очікувати Рибам в певні періоди серпня

  • обережність не завадить із 1 по 12 серпня. У цей час є можливість потрапити під вплив маніпуляторів;
  • після 12 серпня та по 22 число життя Риб налагодиться. Але щодо деяких осіб з близького оточення Риби будуть сильно сумніватися;
  • третя декада серпня буде складною для багатьох представників знаку зодіаку, коли вони будуть в повному сум’ятті і плутанини.

Гороскоп вважає, що серпень 2023 чудово підходить для відпочинку та подорожей Риб. Деякі представники цього знаку зодіаку виявлять бажання навчатися та вступити до інституту. Астрологи радять наважитися і зробити це!

Риби повинні остерігатися пліток за спиною. Ну а якщо це трапиться, то слід розібратися з усім самостійно. Треба роззирнутися навколо й спробувати зрозуміти від кого йде, хто плете павутину інтриг? Риби повинні бути уважними в документах та при отриманні інформації. Не потрібно поспішати, перевіряйте все докладно. Особливо наприкінці серпня, коли Меркурій ретроградний.

  • Сприятливі дні для знаку зодіаку Риби: 3, 9, 13, 23, 28 серпня 2023
  • Несприятливі дні серпня 2023 для Риб: 6, 11, 26, 30

Гороскоп фінансів Риб на серпень 2023

Сприятливий місяць у плані фінансів. Потік грошей очевидний і цілком передбачуваний. Але не варто думати, що це будуть великі суми. Не більше за те, що Риби зазвичай отримують на роботі.

Застереження для Риб

  • слід бути пильними з грошима наприкінці першої декади в магазинах та подорожах, тому що можливі крадіжки. Або родичі, близькі друзі зненацька можуть попросити грошей у борг.

Якщо є можливість допомогти, слід пам’ятати, що в обумовлений час вони навряд чи повернуться до вас. На початку третьої декади треба тримати себе в руках, тому що потяг до різних покупок буде неконтрольованою.

Гороскоп Риби серпень 2023: робота та бізнес

В серпні Риби будуть продовжувати займатися домівкою, робочими справами та зміцненням здоров’я.

Не варто розраховувати на кар’єрний зліт, навряд чи це станеться наприкінці літа. Але від своїх прямих обов’язків не можна нехтувати. Усі завдання слід виконувати вчасно, не варто провокувати керівництво. Разом з тим, гороскоп рекомендує Рибам не перевантажувати себе роботою – все в міру. Тому що можна витратити всі сили та енергію, а похвали від керівництва не дочекатися.

Гороскоп на серпень 2023 року радить знаку зодіак Риби

Головне, ні з ким із колег не сперечатися і не лайтеся

Якщо у Риб є співпраця з кимось з-за кордону, то стосунки з партнерами можуть загостритись. Це особливо торкнеться керівників підприємств, фірм та великих організацій.

Підприємці теж опиняться у кризовому становищі. Але, якщо Риби запланують відрядження та переговори, то можуть розв’язати проблему. Якщо в планах Риб є відкриття торгової точки в іншому місті або області, треба бути обережнішими. Питання вирішуватимуться довго і нудно, до них доведеться повертатися неодноразово через ретроградний Меркурій й інші ретроградні планети серпня 2023.

Риби повинні виявити у спілкуванні з партнерами неймовірну гнучкість та стриманість.

Не виключено, що у важких моментах руку допомоги протягнуть впливові люди – багаті, успішні покровителі. У серпні вони підтримають Риб не лише фінансово, а й дадуть багато цінних порад.

Гороскоп Риб серпень 2023: кохання, сім’я, родинні відносини

Транзит Венери в 6 Домі гороскопу Риб, не обіцяє їм романтичних знайомств, які триватимуть довго. Тому Рибам краще зайняти себе чимось іншим, наприклад, хобі, спортом, частіше зустрічатися із родичами та друзями. І зробити перерву у своєму полюванні на людину своєї мрії.

Гороскоп кохання на серпень 2023 року представникам Риб звернути особливу увагу на знайомства наприкінці першої та на початку третьої декади.

Це можуть бути шалені почуття та пристрасть з першого погляду, але, на жаль, все дуже швидко закінчиться.

Представникам Риб, які одружені, здебільшого хвилюватися не варто, якщо на початку місяця у вас у парі гармонійні, теплі стосунки, то переважно так пройде весь місяць.

В цей період кохання буде більше виражатися не в полум’яних освідченнях в почуттях, а в турботі, увазі з боку коханої людини. Тому допомога по дому, походи в магазин за продуктами, спілкування з дітьми з боку другої половинки, будуть розцінені Рибами як справжній прояв кохання.

Але в той самий час, якщо хтось у парі надто опікується партнером і не дає буквально йому дихати і вирішує все за нього, то, зрештою, це може призвести до конфлікту. Потрібно шукати гармонію між турботою та надмірною опікою. Це ваша кохана людина, а не дитина.

Особливо вразливою пара буде наприкінці першої декади, коли Венера зробить квадрат до Урану. У багатьох з’явиться раптове бажання змін, свободи від зобов’язань. Деякі пари можуть навіть розірвати стосунки. Тому Риби повинні бути  більш стриманими в цей час і не тиснути на партнера.

Любовний гороскоп на серпень 2023 для Риб попереджає

якщо у вас складні відносини, часто виникають конфліктні ситуації, проаналізуйте, чи немає тут і вашої провини теж.

З родичами Риб також можливі деякі складнощі, але така ситуація триватиме недовго. Не варто чіплятися до дрібниць, краще і прислухатися до близьких людей та їх прохань.

Гороскоп здоров’я Риб на серпень 2023

Рухатися, посміхатися новому дню та тримати себе у тонусі – це все зміцнює здоров’я. Гороскоп на серпень 2023 року рекомендує Рибам частіше гуляти в парку, виїжджати на природу. Тільки треба слідкувати, щоб не переохолоджуватися, тому що можна занедужати.

Жінкам знаку зодіаку Риби потрібно особливо дбати, якщо є ризик застудитися. Для власного спокою можна пройти обстеження та записатися до гінеколога. Якщо Риби мають проблеми в роботі шлунку і кишківника, то дієта зайвої не буде.

Але краще заздалегідь проконсультуватися з лікарем, експерименти з харчуванням не потрібні. Варто обмежити кількість солодкого та жирної їжі. Дієта та правильне харчування для Риб

Гороскоп 2023 для Риб

Гороскоп на серпень 2023

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст