ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Рака вересень 2023 від Анжели Перл висвітлює ймовірні події в житті

Початок осені буде досить сприятливим для знаку зодіаку Рак. Так вважає Анжела Перл, яка виклала гороскоп на вересень 2023 для Рака. Свій прогноз популярний астролог створює на аналіз основних астрологічних подій вересня поточного року. Які поради отримав знак зодіаку Рак від популярного астролога?

Основні астрологічні події вересня 2023, які впливають на життя представників знаку зодіаку Рак

Анжела Перл вказує, що життя Рака стане значно легшим, завдяки розвороту в прямий напрямок руху двох швидких планет – Венери та Меркурія. Це стосується в першу чергу повсякденного життя.

Але є й деякі складнощі – Юпітер стане ретроградним до 31 грудня 2023 року, але нічого невирішуваного не передбачається.

Основні астрологічні події вересня 2023

 • 4 вересня – Венера стає в прямий напрямок руху в 2 Домі гороскопу Рака
 • 4 вересня – Юпітер розвертається в ретроградний рух в 11 Домі гороскопу, де вже перебуває Уран
 • 15 вересня – Меркурій виходить з ретроградного руху в 3 Домі гороскопу
 • 15 вересня – Молодик в 3 Домі
 • 24 вересня – Сонце заходить в 4 Дім гороскопу, в якому вже перебуває Марс
 • 29 вересня – Повня в 10 Домі гороскопу Рака

Астролог звертає увагу на події жовтня, тому  що їх вплив буде відчуватися вже за місяць до настання події, тобто вже у вересні. Мова йде про два затемнення, останні цього року

 • 14 жовтня – сонячне затемнення в 4 Домі;
 • 28 жовтня – місячне затемнення в 11 Домі гороскопу Рака.

Астролог складає гороскоп для сонячного знаку зодіаку, щоб прогноз був більш точним, слід ознайомитися з гороскопом й для вашого асценденту. Фокусувати увагу Рак повинен на тих сферах життя, за які відповідає певний Дім гороскопа, в якому й відбувається астрологічна подія.

Гороскоп Анжели Перл на вересень 2023 для знаку зодіаку Рак дає прогноз ймовірних подій під впливом Венери та Юпітера

На початку місяця відбувається дві події – одна дуже сприятлива, інша може дещо загальмувати певні сфери життя. Мова йде про вихід Венери з ретрограду, а ось Юпітер навпаки – стає ретроградним.

4 вересня Венера починає йти прямо в 2 Домі гороскопа Рака

Загалом 2 Дім гороскопу відповідає за гроші, дохід, джерело ресурсів (зарплатня, подарунки), те, чим ви володієте; ваші цінності – самооцінка. Цей сектор життя дуже важливий, адже він вказує те, на що і  за який рахунок ми живемо.

Венера – це планета не тільки краси та кохання, а ще й грошей. І тому її розворот 4 вересня в директний рух в 2 Домі – гарна новина для Рака.

З 4 вересня Венера буде збільшувати дохід, фінанси та прискорювати процес і в бізнесі, і в доходах, і в самооцінці представників знаку зодіаку Рак.

Якщо в період ретроградної Венери в Рака похитнулася його самооцінка, то вже з початку вересня ситуація виправиться і ви будете вірити в себе та свої сили.

Стосовно особистого життя Рака

Можливо в період ретроградної Венери в Рака були якісь сварки чи розлуки, чи «підвішені» стосунки, то, як вказує гороскоп Анжели Перл на вересень , то з 4 числа все налагодиться. Багато представників Рака й почуватимуть себе краще. Хтось з Раків, хто розірвав стосунки в період ретроградної Венери, після 4 вересня відпустить ситуацію і буде дивитися вперед, а не назад в минуле. Деякі Раки навпаки, почнуть планувати спільне майбутнє.

Гороскоп Анжели Перл для Рака дає чудовий прогноз на сектор романтичних стосунків на вересень 2023

Самотні представники Рака можуть заводити нові знайомства, особливо після 15 вересня, коли Меркурій вийде з ретрограду. Ви можете починати зустрічатися, спілкуватися. Стосунки вийдуть вже на новий рівень.

Гороскоп Рака вересень 2023 від Анжели Перл висвітлює ймовірні події під впливом ретроградного Юпітера

Планета Юпітер – планета подарунків, щастя, удачі 4 вересня зупиняється і розвертається в ретроградний рух 4 вересня в 11 Домі гороскопу Рака.

11 Дім – це майбутнє, плани на майбутнє, це Дім мрії, масштабування, отримання результатів за минулі справи. І в цьому Домі з 4 вересня по 31 грудня 2023 Юпітер починає рухатися в зворотному напрямку.

Анжела Перл заспокоює, що це не означає щось дуже погане. Астролог вважає, що Юпітер ніби дає представникам Рака другий шанс. І це для деяких Раків може бути гарною новиною. Адже, якщо минулого разу ви не побачили свій шанс, чи побоялися діяти, чи упустило, то до кінця року можна спробувати ще раз в тих справах, які стосуються 11 Дому гороскопа.

Що ж може статися під впливом ретроградного Юпітера?

Деякі Раки можуть познайомитися з впливовою людиною, у когось з’являться покровителі. Хтось з Раків отримає повторний контракт, інші Раки проведуть, наприклад, рекламну акцію чи конференцію повторно.

На думку Анжели Перл ретроградний Юпітер до кінця року дарує представникам Рака ще одну можливість.

В 11 Домі гороскопу також перебуває планета Уран і теж ретроградний до 27 січня 2023 року. Ці дві ретроградні планети в цьому 11 Домі інтернету, соціальних мереж йдучи назад тобто ретроградні (назад в астрології – це завжди ПЕРЕ – ПЕРЕробляти, ПЕРЕдумувати тощо). Це може бути порада, наприклад, змінити профіль в інстаграм, переробіть ваш сайт. Тобто Рак буде щось переробляти, покращувати з подачі цих ретроградних планет.

Анжела Перл гороскоп на вересень 2023 для знаку зодіаку Рак: Меркурій виходить з ретрограду

Ще одна швидка планета, вплив якої ми відчуваємо мало не щодня, виходить з ретрограду.

15 вересня Меркурій зупиняється і починає рухатися прямо в 3 Домі гороскопа Рака.

І це чудова новина, адже веж після 15 числа (а краще з 18 вересня, щоб Меркурій впевнено рухався вперед) багато що спроститься для Рака. Можна купляти техніку, підписувати угоди, відкривати бізнес, проводити угоди купівлі-продажу нерухомості, авто тощо.

3 Дім гороскопа – це спілкування, подорожі, транспорт, контакти, загалом Анжела Перл його назвала «медійний Дім». В цьому Домі Меркурій дасть Рака успішність в навчанні, нові ідеї, нові знайомства та контакти.

Гороскоп Рака вересень 2023 від Анжели Перл: Молодик 15 вересня

Молодий Місяць проходить в цьому ж 3 Домі гороскопу, що і розворот Меркурія, цього ж 15 вересня. І цим підсилюється астрологічна подія. В астрології Молодик – це завжди щось нове, оновлення, старт.

В деяких представників Рака може бути нова інформація про сестру чи брата – за них теж відповідає 3 Дім. В деяких представників Рака на цей час можливий переїзд або отримання нових документів, наприклад, водійських прав.

Гороскоп Рака вересень 2023: Анжела Перл розповідає про вплив Сонця та Марса

24 вересня Сонце заходить в 4 Дім гороскопа Рака, де весь місяць знаходиться планета активності Марс. 4 Дім – це місце проживання, близькі

Загалом фокус уваги Рака буде зосереджений на справах, пов’язаних з домівкою та близькими родичами.

Ця астрологічна подія – прихід Сонця в 4 Дім, принесе Раку зустріч з батьками, ви зустрінетеся з мамою, буде інформація про тата. В когось Сонце може принести угоду про нерухомість, а в когось з Раків буде переїзд.

Марс це активна планета, але й конфліктна. Гороскоп Анжели Перл не виключає, що в Рака може статися конфлікт з батьком або, наприклад, з робітниками, які роблять вам ремонт – все по 4 Дому. В цей період Рак буде активним, адже Марс – це планета фізичної активності.

Гороскоп Рака вересень 2023 від Анжели Перл висвітлює ймовірні події на Повню, 29 вересня

29 вересня Повний Місяць проходить в 10 Домі гороскопу Рака.

 • 10 Дім – це наша репутація, як люди бачать нас, кар’єра, бізнес, статус.
 • Повня – це висвітлення, звершення циклу, відкриття таємниць.

На Повню Рак буде в центрі уваги: комусь можуть вказати на догану, а когось з Раків навпаки – призначать представником компанії тощо

Гороскоп Анжели Перл зазначає, що у представників знаку зодіаку Рак Повня висвітить питання, пов’язані з кар’єрою, роботою, бізнесом.

Деякі інформації отримають інформацію щодо бізнесу, інші Раки на цю Повню можуть прийняти рішення звільнитися. Ймовірні події на Повню за 10 домом: хтось може вийти на пенсію, у когось з Раків буде новина про народження дитини, а деякі Раки отримають пропозицію руки та серця. Тобто відбувається зміна статусу Рака.

Повня 29 вересня може допомогти висвітити цілі Рака, вказати, куди ви прямуєте.

Як два затемнення жовтня впливають на Рака у вересні пояснює гороскоп Анжели Перл

Популярний Астролог Анжела Перл зробили маленький прогноз на жовтень, точніше пояснила той вплив, який відчують багато представників знаку зодіаку Рак від подій жовтня вже у вересні 2023, а саме – двох затемнень.

Як вже зазначалося,

 • 14 жовтня проходить сонячне затемнення в 4 Домі;
 • 28 жовтня відбувається місячне затемнення в 11 Домі гороскопу Рака.

І вже у вересні Раки відчують їх вплив.

На що радить звернути увагу Анжела Перл?

З 14 вересня можуть бути зміни, які пов’язані з членами родини Рака, з місцем з проживання або з нерухомістю. Тобто з тими справами, за які відповідає цей 4 Дім гороскопа.

28 вересня Раки відчують, що щось відбувається – чи ззовні, чи всередині них щодо мрії, бажання, цілі. Тобто кінець вересня життя багатьох Раків буде зосереджено на думках та планах щодо майбутнього, напрямку, куди далі рухатися.

Анжела Перл каже, що йти слід в той бік, куди вказує серце. Те, що ви робити, повинно вам подобатися. Тоді буде успіх і задоволення від життя.

12 Домів гороскопа, за що вони відповідають

Гороскоп на жовтень 2023 для знаку зодіаку Рак

Гороскоп на вересень 2023 від Анжели Перл для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст