ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Овна вересень 2023 від Анжели Перл розповідає про ймовірні події вересня

Популярний астролог Анжела Перл дає астрологічний проноз на початок осені, спираючись на головні астрологічні події цього періоду. Вашій увазі пропонується гороскоп від Анжели Перл для Овна на вересень 2023 року.

Гороскоп на жовтень 2023 для Овна

Основні астрологічні події вересня 2023, на які спирається гороскоп для знаку зодіаку Овен від Анжели Перл

Астролог склала свій прогноз, спираючись на основі астрологічні події, вказавши в якому Домі гороскопу Овна вони відбуваються. Відповідно, на які сфери життя знак зодіаку Овен повинен звернути увагу та в які теми будуть «програватися» в перший місяць цієї осені.

 • 4 вересня Венера повертається в директний (прямий) рух у 5 Домі кохання
 • 4 вересня Юпітер та Уран – ретроградний рух до кінця року
 • 15 вересня Молодик в знаку Діви в 6 Домі роботи та здоров’я
 • 15 вересня Меркурій розвертається у прямий рух
 • 24 вересня Сонце у 7 будинку відносин
 • 29 вересня Повний Місяць в знаку зодіаку Овна

У вересні дві планети виходять з ретрограду – Венера та Меркурій.

Гороскоп вересень 2023 для знаку зодіаку Овен від Анжели Перл: астрологічний прогноз на першу половину вересня

На початку місяця відбуваються дві події, які впливають на життя Овна у сфері кохання та грошей.

Венера розвертається в прямий напрямок руху 4 вересня 2023

4 вересня планета кохання, краси та грошей Венера нарешті виходить з ретрограду в 5 Домі гороскопу Овна.

Особисті відносини та кохання

Якщо у вас були сумніви щодо відносин, то все вирішиться. Якщо ви не могли прийняти рішення – приймете; все здавалося примарним, то тепер все стане ясно. Анжела Перл стверджує, що після 4 Венера покаже знаку Овен всю картину.

Діти

Овен може сподіватися на гарні новини, які стосуються дітей чи онуків. Наприклад, нарешті ви знайдете школу чи дитячий садок, що до цього ніяк не могли вибрати. Або ж в Овна були хвилювання чи вступить дитина о вишу, вже після 4 вересня можна очікувати на позитивну відповідь.

Ті представники Овна, які планували зачаття, можуть сподіватися на гарну новину після 4 вересня.

Гроші та бізнес

Венера не лише покровителька кохання та краси, а ще й опікується грошима. Тому Овен може сподіватися на гарні доходи, якісь фінансові надходження. Проте в цій сфері не так все й просто, тому що свій вплив на цю сферу робить Юпітер.

Юпітер стає розвертається в ретроградний рух 4 вересня

Фінанси

В астрології Юпітер – це велика планета достатку, подарунків і 4 вересня він зупиняється в секторі грошей Овна і починає рухатися зворотним напрямком аж до 31 грудня 2023 року. Взагалі Юпітер все збільшує, але через те, що він ретроградний у 2 Домі гороскопу, то виходить, що у вересні

 • романтичне життя Овна  покращується,
 • а фінанси ніби «гальмують».

Це не означає, що грошей не буде, але під впливом ретроградного Юпітера, можливо Овен вирішить вкладати кошти в довгострокові інвестиції. Або ж буде відбуватися оформлення документів на щось дуже цінне – на велику суму.

Крім того, на ситуацію «заморожування» ресурсів впливає ще й ретроградний Уран, який теж перебуває в 2 Домі фінансів Овна. В цей період добре отримувати гроші за минуле, наприклад, за виконану раніше роботу. Або ж буде повернення боргу.

Астролог Анжела Перл передбачає, що в січні 2024 року в Овна буде якійсь прорив у сфері фінансів (ці повільні планети вийдуть з ретрограду).

Порада для Овна від Анжели Перл: до розвороту Юпітера та Урану з ретроградного руху, добре накопичувати ресурси (збирати гроші).

Робота

2 Дім гороскопу не тільки фінансова сфера, а ще й роботу. Під впливом ретроградного Юпітера та Урану можливо Овен буде змушений щось переробляти, щоб отримати оплату. Або перебудувати чи зробити ремонт, щоб продати домівку (вже в січні наступного року).

Плани

Астролог зазначає, що ретроградні планети – це ПЕРЕдумати, змінити свої плани. Тому Овен може змінити свої фінансові плани. Або ж передумає щодо роботи, тобто те, що ви хотіли раніше, зараз вас не влаштовує.

Гороскоп Овна вересень 2023 від Анжели Перл на другу половину вересня

На початку другої половини вересня в один день відбуваються дві астрологічні події, які позначаються на житті Овна

15 вересня

 • народжується Молодий Місяць в знаку зодіаку Діва.
 • Меркурій розвертається з ретрограду і починає йти прямо.

Робота

Новий Місяць дарує нову енергію, Меркурій знімає всі «гальма» і позитивно вплине на сектор роботи. В Овна можуть з’явитися нові ідеї щодо роботи. Або може з’явитися важлива інформація стосовно роботи.

Все, що стосується роботи, 15 вересня можуть бути новини або ж в Овна з’явиться нова робота або пропозиція про неї.

Здоров’я

6 Дім гороскопу це ще й здоров’я. Відповідно всі питання, які стосуються здоров’я та самопочуття можуть проявитися. Анжела Перл прогнозує, що це може стосуватися або нового режиму дня Овна, або нового стилю харчування. Тобто Овен може щось почати робити (нові справи – на Молодика) в сфері здоров’я.

24 вересня

Цього дня Сонце входить в 7 Дім партнерства та відносин Овна та вносить в енергію, освітлює цей астрологічний Дім. Під впливом цієї астрологічної події Анжела Перл передбачає для Овна важливі зустрічі та угоди. Може відбутися романтичне знайомство. В цьому ж 7 Домі гороскопу весь вересень перебуває й Марс – планета управитель Овна. Це означає, що й партнери Овна будуть активні. Наприклад, ваша друга половинка дуже активно проявить себе, перебуватиме в центрі уваги.

29 вересня

Повня 29 вересня відбувається у вашому знаку Овна. Найбільше вплив цієї Повні відчують ті представники Овна, у кого асцендент в 6 градусі Овна (або з 3 по 9 градус) або день народження припадає на 27 березня (або з 24 по 30 березня).  В цих Овнів це буде ніби кульмінація, завершення чогось, буде поставлена остання крапка. В залежності від вашої власної ситуації, Анжела Перл назвали приклади ймовірних подій: це може бути розставання, в когось буде прийнято рішення бути разом. Хтось з Овнів піде щось роботи, а в інших представників Овна буде поставлена крапка, наприклад, підписано складний контракт. Тобто

відбудеться те, на що Овен давно очікував та планував і нарешті це приходить до логічного завершення.

Вплив Повні всі Овни відчуватимуть протягом наступних двох тижнів.

Повний Місяць проходить в 1 Домі гороскопу Овна – це Ви самі: як ви себе бачите, к ви себе відчуваєте, як вас бачать інші, ваша репутація, ваша зовнішність та імідж. І ця Повня може принести бажання змін, які стосуються саме вашої особистості.

Як затемнення в жовтні 2023 впливатимуть на життя Овна у вересні? – пояснює Анжела Перл

Астролог дала невеликий прогноз вже й на жовтень, тому що події наступного місяця вже почнуть відбиватися на житті Овна у вересні 2023 і ось чому.

У жовтні 2023 року відбувається два затемнення – 14 та 28 жовтня.

 • 14 жовтня сонячне затемнення в секторі відносин Овна
 • 28 жовтня місячне затемнення в секторі грошей Овна.

Тобто в середні осені в знаку зодіаку Овен буде сильно опрацьовуватися теми відносин та грошей.

Чому ж гороскоп Анжели Перл звертає увагу Овна на ці жовтневі події?

Річ у тім, що затемнення починають впливати як мінімум за місяць, тому багато Овнів ще у вересні відчують тему стосунків та грошей.

12 Домів гороскопа, за що вони відповідають

Гороскоп на вересень 2023 від Анжели Перл для знаку зодіаку

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Гороскоп на жовтень 2023

Ви не можете копіювати текст