ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на липень 2020 року для Скорпіона рекомендує починати активно діяти

Другий літній місяць сприятливий час, щоб почати реалізовувати свою мету. Гороскоп на липень 2020 року для Скорпіона рекомендує починати активно діяти, щоб здійснювати свої бажання. Для цього будуть всі можливості, тому що Всесвіт прихильний до представників цього знаку. Скорпіону додаткові знання, тому варто піти на відповідні курси. Там Скорпіон отримає не лише нову інформацію, а познайомиться з новими друзями.

Сприятливі дні липня для Скорпіона: 3, 4, 11, 12, 20, 27, 28 і 29.

Несприятливі дні липня для Скорпіона: 6, 7, 8, 15, 16, 23, 24 і 31.

Гороскоп на липень 2020 року для Скорпіона-жінки

Початок місяця може принести певні проблеми, але скорпіону не варто надмірно турбуватися, тому що всі сили будуть витрачені мало. Треба просто відпустити ситуацію і краще присвятити час близьким людям. Можна навідати батьків, якщо живете окремо, зустрітися з дальніми родичами і приємними для Вас людьми.

У другу декаду Скорпіон може купити дорогу і якісну річ і ця покупка принесе багато радості і буде служити довгі роки.

Кінець липня буде напруженим для Скорпіона-жінки через велику кількість справ. Щоб нічого не забути і не упустити, варто записувати у щоденник і планувати справи на кожен день.

Гороскоп на липень 2020 року для Скорпіона: особисте життя і романтичні стосунки

Одружений Скорпіон буде перебувати у розслабленому стані на початку липня, тому що вдома буде панувати спокій і затишок. Будь-які справи отримають підтримку з боку близьких. Друга половинка Скорпіона візьме на себе частину домашніх обов’язків, щоб у Вас було більше часу на роботу і відпочинок.

Скорпіон, який не так давно перебуває у стосунках, має чудовий час на початку липня для знайомство свого партнера з батьками. Астрологи прогнозують, що рідні схвалять Ваш вибір.

При плануванні шлюбу, гороскоп на липень 2020 року радить Скорпіону оголосити про свої наміри в середині літа.

З 12 липня зорі і планети сприятимуть безтурботному настрою представникам Скорпіона. На хвилі такого емоційного підйому, ймовірні флірт і нові знайомства, які можуть зблизити. Проте астрологи не прогнозують тривалі стосунки, але час буде проведено весело і приємно.

Особливо успішними будуть справи у сприятливі дні липня 2020 року.

Гороскоп для Скорпіона на липень 2020 року: робота і фінанси

На хвилі емоційного підйому, Скорпіон відчує приплив енергії і бажання діяти. Проте астрологи застерігають від поспішних кроків, адже найближчим часом покладатися Скорпіон може лише на власні сили. В першій декаді липня можливі юридичні проблеми, тому треба уважно перевіряти все, що підписуєте.

З другої декади і до кінця липня гороскоп для Скорпіона наполегливо радить навести лад у документах, незалежно від посади, яку займаєте. Астрологи не виключають перевірки організації, де Ви працюєте.

Для вирішення юридичних питань, якщо вони виникають у Скорпіона, сприятливий день – 11 липня. Також, плануючи справи, Скорпіон повинен зважати і на небезпечні дні липня, які спровокує розташування планет і зірок.

Складно ситуація на роботі стане причиною нестабільності у фінансах. Наприкінці липня ймовірне надходження великої суми грошей. Скорпіон повинен подумати, як розумно розпорядитися цими коштами.

Гороскоп на липень 2020 року для Скорпіона: здоров’я

Якщо на початку місяця Скорпіон буде погане самопочуття, не слід займатися самолікуванням – потрібно одразу звернутися до лікаря. Тому що, у кращому випадку – ніякого результату від самолікування не буде, а у гіршому – людина-Скорпіон може собі нашкодити. Самолікування може призвести до алергії, хвороба перейди у хронічний стан, виникнуть ускладнення.

Друга декада липня принесе полегшення і самопочуття Скорпіона покращиться. В цей час добре почати займатися фізичними вправами без сильного навантаження. Наприклад, почати займатися фітнесом, піти на плавання, проводити щоденні пробіжки у парку або ходити у спортивному стилі – це корисно і для здоров’я, і для фігури.

В середині липня астрологи не рекомендують проводити планові хірургічні втручання. Це пов’язано з тим, тому що післяопераційний період відновлення може бути складним. Звичайно, гострі ситуації, які потребують операції негайно, виключення з цих порад.

Наприкінці липня потрібно зменшити навантаження на очі: менше працювати за комп’ютером, дивитись телевізор. Читати треба при гарному освітлені. Якщо Скорпіон відчує сухість в очах, ніби пісок накидали чи з’явиться свербіж – необхідно проконсультуватися у лікаря-офтальмолога.

23 і 24 липня можливі проблеми зі сном. Щоб не страждати від безсоння, ввечері буде добре прийняти ванну з ароматичними маслами, випити м’ятний чай.

Ви не можете копіювати текст