ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на 17 липня 2023, коли Молодик в Раку для кожного знаку...

Гороскоп на 17 липня 2023, коли Молодик в Раку для кожного знаку зодіаку

Настання нового Місяця – це період оновлення та старту.  Коли Молодик народжується Раку 17 липня 2023 року, кожен знак зодіаку може суттєво змінити своє життя – про це розповідає гороскоп і дає поради астрологів на день Молодика й наступні 2 тижні

Молодик 17 липня 2023: гороскоп для знаку зодіаку Овен, Телець, Близнюки та Рак

Особливий вплив Молодика відчують представники знаку зодіаку Рак, адже новий Місяць народжується саме в їх знаку

Овен

Молодик народжується в 4 Домі гороскопу Овна (домівка, батьківська хата, сімейне життя). Відповідно гороскоп робить акцент для Овна на все, що пов’язано з сім’єю та домівкою. Хороший період для особистісного зростання. Цей Молодик в знаку зодіаку Рак відкриває для Овна багато можливостей.

Поради астрологів для Овна на 17 липня й наступні два тижні

  • слухайте серце, а в деякі моменти, навпаки, включайте розум. Якщо хочеться захистити себе не лише сьогодні, а й у майбутньому, то працюйте на перспективу.
  • Овну варто хапатися за все нове, навчатися та ставити перед собою нові цілі. Взагалі, Молодик підштовхує до іншого розміщення пріоритетів, перегляду цінностей та свого оточення;
  • Овен може сміливо будувати плани, від чогось варто відмовитися назавжди, а щось залучити у життя.

В останню декаду липня 2023 для Овна сприятливі умови для всіх справ, які пов’язані з ремонтом житла, будівництвом чи реконструкцією домівки.

Телець

Молодий Місяць народжується в 3 Домі гороскопу Тельця (розум, навчання, спілкування, брати, сестри, кузени, короткі поїздки).

Гороскоп на 17 липня передбачає, що представникам Тельця доведеться багато їздити, зустрічатися з людьми і вести переговори.

Астрологи рекомендують знаку зодіаку Телець з дня Молодика й до кінця місяця накопичувати інформацію та аналізувати її.

Новин буде занадто багато, деякі з них здивують, інші спантеличать. Роботи буде багато, але більшість Тельців не будуть відчувати втоми. А все тому, що робота буде цікава та захоплююча.

Телець часто бачитиметься і розмовлятиме з родичами. Не виключено, що у сім’ї чи в домівці відбудуться радикальні зміни. Приміром, хтось приїде у гості, чи в оточенні з’являться нові сусіди.

Близнюки

У Близнюків Молодий Місяць перебуває в 2 Домі гороскопу (фінанси, рухоме майно, матеріальні блага). Гороскоп вказує, що період Молодика складний, але плідний. Багато представників знаку зодіаку Близнюк з 17 липня будуть займатися фінансами, розставляти пріоритети, налагоджувати особисте життя й дарувати подарунки.

При цьому на Молодика багато з Близнюків будуть в ситуації, коли розмаїття вистачає, але чогось явно не вистачає… свободи. До речі, Близнюки можуть отримати її сповна, якщо міцно вчепиться за ті можливості, що їх підкине доля.

Відмінно складеться матеріальна сфера, дохід зросте. Але астрологи застерігають легковажних Близнюків: не варто витрачати зароблене на непотріб – краще добре подумати, чи потрібна вам ця річ.

Адже накопичені гроші не повернеш, а розчарування може бути серйозним. Можливо вам стане в пригоді Місячний календар покупок на 2023 рік від українського астролога Катерини Солоняк, який підкаже що і коли купувати.

Загалом період Молодика не підходить для хаотичних дій і спонтанності. Навпаки, треба все тримати під контролем, особливо фінанси.

Рак

Молодий Місяць 17 липня знаходиться в 1 Домі гороскопу Рака (зовнішність, тіло, хвороби, місце, де перебуває людина). На думку астрологів це хороший період для догляду за зовнішністю та зміцнення здоров’я. Ракам не можна забувати й про особисті справи, варто займатися ними активніше.

Гороскоп на день Молодика 17 липня радить представникам знаку Рак не заощаджувати на собі, активно займатися шопінгом.

Якщо хочеться змінити зачіску, можна записатися до майстра, з урахуванням порад, які дає Місячний календар краси на липень 2023. Все, чим Рак займається із задоволенням, підніме настрій та додасть впевненості в собі. Головне для цього знаку зодіаку, не втратити смаку до життя. Бути в тонусі та не знижувати темпу.

В багатьох представників Рака на Молодик можуть змінитися деякі погляди на речі та ситуації.

Новий Місяць в знаку Рака людям, народженим під цим сузір’ям, додасть енергії та сил, отже, можна виконати програму максимум.

Астрологи вважають, що з 17 липня та в наступні 2 тижні Рак може братися за проекти, які раніше здавалися «з області фантастики». У цей час їм багато що вдасться втілити, головне – не пасувати перед труднощами.

Гороскоп на 17 липня 2023, коли Молодик в Раку, для знаку зодіаку Лев, Діва, Терези та Скорпіон

Якщо у вас були плани розпочати щось нове – чи то навчання, бізнес, стосунки, Молодик – це як раз той час, який сприятливий для будь-якого старту.

Лев

Молодик проходить в 12 Домі гороскопу Лева – це Дім усамітнення, таємниць, підбиття підсумків. На відміну від багатьох знаків, на цей Молодик Леву не варто реалізовувати свої ідеї, тому що може не вистачити енергії. Краще перенести на декілька днів.

Зважаючи на відповідальність 12 Дому, деякі Леви будуть змушені відвідати медичну установу, хтось – тюрму або поліцейську дільницю. Багато хто з представників знаку зодіаку Лев захоче просто усамітнитися і поміркувати в тиші – про себе, своє життя, про взаємини з людьми. Для когось на першому місці стоятиме благодійність.

Астрологи наполегливо рекомендують Леву контролювати свої висловлювання, інакше «на емоціях» можна вибовкати секрет або образити когось різким словом.

На Молодика Лев може дізнатися новину, чиюсь таємницю, яка його шокує.

Діва

На цей Молодик, який проходить в 11 Домі гороскопу, Діві доведеться багато спілкуватися, зав’язувати контакти та ділові відносини. Вони будуть націлені на підвищення авторитету в робочій та соціальній сферах життя. Деяким представникам знаку Діва доведеться займатися власним бізнесом, а хтось обере колективну діяльність.

Багато Дів на Молодик будуть замислюватися про сенс життя і про те, яке місце їм відведено в цьому соціумі. Діва буде шукати відповідь на питання: хто ви – лідер чи той, хто за ним слідує? Можливо, краще працювати в команді, а не самостійно?

Гороскоп вважає, що відповідаючи на ці запитання, Діва виведете себе на правильний шлях.

Головне, щоб цілі Діви були реальними та спрямовані на потрібні контакти. Діві варто створювати щось нове, зав’язувати співпрацю.

Терези

Досить гарний період на Молодика 17 липня й наступні дні очікує на знак Терези. Молодий Місяць народжується в 10 Домі гороскопу. Період Молодика стане для Терезів гарним часом для створення нових цілей, збереження репутації та професіоналізму.

Гороскоп 17 липня радить знаку зодіаку Терези займатися домашніми питаннями, побутом та шлюбом.

Не виключено, що доведеться побігати різними інстанціями, стукати в закриті двері і спілкуватися з високопоставленими особами.

В другій половині липня Терезам слід бути ближче до літніх батьків, подбати про них на Молодий Місяць. Багатьом належить активно займатися бізнесом, будувати плани та стабілізувати фінансове становище.

Поради астрологів для знаку Терези на період Молодика: ставте цілі, яких можете досягти найближчим часом. Тільки робота, і над собою теж, допоможе піднятися на високий рівень. 

липні вас можуть призначити керівником великого проекту.

Скорпіон

Молодик 17 липня в 9 Домі гороскопу Скорпіона принесе йому своєрідну трансформацію внутрішнього світу та свідомості загалом.

Важливими для Скорпіона в другій половині липня будуть навчання, різнопланові поїздки, роздуми, нові проекти. Щоб усе успішно втілити у життя, треба інакше мислити, увімкнути логіку.

Гороскоп на липень 2023 року не радить представникам знаку Скорпіон відмовлятися від того, за що він береться вперше, хоча це його може й бентежити.

В цей Молодик у Скорпіона можуть відбуватися найнеймовірніші речі.

Поради астрологів для Скорпіона на цей період:

  • варто бути легким на підйом, веселитися та наповнювати своє життя позитивом;
  • краще відмовитися від нудних справ, нецікавої роботи та відвертої рутини;
  • треба прямувати вгору, займатися кар’єрою і не боятися пробувати щось відмінне від попередніх завдань.

Важливо, що в Скорпіона енергії вистачить на все, навіть на здійснення бажань, які здавалися абсурдними.

Гороскоп на 17 липня 2023, коли Молодик в Раку, для знаку зодіаку стрілець, Козеріг, Водолій і Риби

Поради та застереження астрологів на цей Молодий Місяць для останньої четвірки зодіакального кола

Стрілець

Народження Молодого Місяця в 8 Домі гороскопу зумовлює для Стрільця певні події. А саме, в цей час акцент буде на фінансове становище, але не лише своє. Багатьом представникам знаку Стрілець доведеться активно займатися грошима, які їм не належать. Або є Стрілець буде змушений вирішувати питання спільного із партнерами бюджету.

Гороскоп передбачає, що в деяких представників Стрільця здійсниться давня мрія, хтось відкриє свій бізнес. Якщо без великих вкладень не обійтися, можна взяти кредит в банку. Але слід заздалегідь зважити всі «за» та «проти».

Передбачення астрологів: ситуація з фінансами може несподівано налагодитись. Комусь повернуть борги, а хтось стане багатим спадкоємцем.

У Молодий Місяць лібідо посилиться, що сприятливо позначиться на сексуальних відносинах. Астрологи дають застереження для Стрільця: в гонитві за досвідом, будьте обережні. Адже, моральний вигляд значно важливіший, ніж оманливі «досягнення» в ліжку.

Козеріг

Молодик в 7 Домі гороскопу змушує Козерога акцентуватися на контактах, не важливо які вони – романтичні чи ділові.

Відносини слід «відточити» до такого стану, щоб і не йшлося про сварки та конкуренцію. У житті чи на роботі відбудуться ситуації, вплинути на які зможе хтось із близьких, колега чи друг. Астрологи радять Козерогу не занижуйте його роль у ланцюжку подій, тому що вона дуже важлива. Особисті бажання та цілі не повинні йти в розріз із планами оточуючих.

На цей Молодик Козеріг може як зіпсувати, так і надовго зміцнити зв’язки. Головне, прагнути психологічного комфорту.

На долю самотнього Козерога передбачаються зміни. Самотній Козеріг має всі шанси зустріти «свою» людину, за духом та інтересами.

Водолій

Молодик в 6 Домі радить знаку Водолій звернути увагу на здоров’я. важливо зміцнювати тіло та дух. Особливо, якщо є проблеми з боку нервової системи.

Хтось із Водоліїв захоче в спортзал, щоб покращити свою форму. Хтось вирішить відвідати психолога, щоб позбутися давніх комплексів та нормалізувати внутрішній стан. Бажання посидіти на дієті приймається, тільки слід налаштуватися, щоб протриматися стільки, скільки потрібно для отримання результату. Це саме стосується і фізичних вправ.

Гороскоп на липень 2023 вважає, що період Молодика – це вдалий час для Водолія, щоб позбутися поганих звичок.

Водолій в цей Молодий Місяць може знайти роботу до душі і з гідним заробітком.

Риби

Гороскоп на 17 липня 2023, коли Молодик в Раку відбувається в 5 Домі гороскопу Риб, радить їм розважатися, взяти відпустку чи просто в ці дні відпочити подалі від дому. Якщо піти з роботи надовго немає змоги, можна взяти відгули.

Астрологи радять Рибам урізноманітнити життя, наприклад, сходити в кафе чи в театр. Зміна декорацій необхідна, щоб Риби не поглинула рутина.

Орієнтуйтеся на свій смак, щоб отримати радість від того, що відбувається.

Якщо Риби вже мають дітей, то в Молодик захочеться більше часу проводити з ними разом. Залучати до домашніх справ та творчості. Головне, щоб кожна хвилина літнього дня дарувала щастя. Саме такий безтурботний стан душі, якого так прагнуть Риби.

Дома гороскопу та їх значення

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст