ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Козерога вересень 2023 від Анжели Перл дає поради на кохання, роботу

Знак зодіаку Козеріг у вересні 2023 може сподіватися на прибуток, позитивні зміни в особистому житті, а також матиме шанс виправити те, що не зробив раніше. Про це й не тільки розповідає гороскоп Козерога на вересень 2023 від Анжели Перл.

Гороскоп на жовтень 2023 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Анжела Перл склала свій гороскоп на вересень 2023 для знаку зодіаку Козеріг, зважаючи на певні астрологічні події

Популярний астролог підготувала передбачення, зважаючи на вплив певних астрологічних подій та Дім гороскопу Козерога, в якому вони відбуваються.

  • 4 вересня Венера виходить з ретрограду починає рухатися прямо у 8 Домі гороскопу
  • 4 вересня Юпітер зупиняється і розвертається в ретроградний рух в 5 Домі
  • 15 вересня Меркурій розвертається з ретроградного напрямку й починає йти прямо в 9 Домі
  • 15 вересня Молодик в 9 Домі гороскопа Козерога
  • 24 вересня Сонце заходить в 1о Дім гороскопа де вже цілий місяць «живе» Марс
  • 29 вересня Повня в 4 Домі гороскопа знаку зодіаку Козеріг.

Гороскоп Козерога вересень 2023 від Анжели Перл: кохання, робота, перспективи в першій декаді вересня

На початку першого осіннього місяця відбуваються дві події, які мають позитивний вплив для Козерога, навіть, попри те, що одна планета стане ретроградною. Докладніше про це описано нижче.

Венера

4 вересня планета кохання, краси та грошей розвертається і починає рухатися прямо у 8 Домі фінансів. І це дуже позитивна подія, адже одразу два фактори вказують на фінанси – Венера та 8 Дім.

Фінанси

Цей Дім вважається Домом «чужих» грошей, тобто не заробленими вами особисто, а отриманими від когось, наприклад, від другої половинки – спільний бюджет, кредит від банку, стипендія, повернення боргу. Отже, знак зодіаку Козеріг може очікувати фінансові надходження після 4 числа. Астролог передбачає, що у Козерога зросте прибуток, можуть «спрацювати» інвестиції, збільшиться дохід від клієнтів.

Особисте життя

8 Дім це ще Дім довіри до іншої людини, інтиму, сексу. Якщо Козеріг у серпні не спілкувався з коханою людиною через те, що були далеко одне від одного або ж ви посварилися, то після 4 вересня є дуже великі шанси все виправити й особисте життя налагодиться. Коли Венера піде прямо, у Козерога буде чудовий час, щоб зустрітися, примиритися з другою половинкою; проводити разом час. Анжела Перл вважає, що інтимне життя також зазнає позитивного впливу Венери у 8 Домі гороскопа.

Юпітер

Цього ж дня велика планет Юпітер зупиняється та розвертається в зворотній напрямок в 5 Домі гороскопа Козерога з 4 вересня по 31 грудня 2023 року. Зазвичай, коли планета ретроградна, це не дуже добре, але не в даному випадку. Адже Юпітер – це планета великого щастя і добробуту, подарунків і удачі, і, навіть будучи ретроградною, вона намагається нести позитив для Козерога.

Юпітер надає знаку зодіаку Козеріг другий шанс.

Астролог пояснює, що Юпітер вже проходив по сферах відповідальності 5 Дому Козерога, а зараз повернувся й знову йде по цим ключовим точкам. І, якщо Козеріг не зробив щось, або не наважився, то в період ретроградності Юпітер відчиняє для нього ще раз вікно можливостей.

5 Дім – це Дім кохання, любові до себе, романів, робота. Що це може означати для Козерога? Якщо в серпні у Козерога, наприклад, було невдале побачення або вас повинні були познайомити з якоюсь людиною, а щось завадило цьому, то Юпітер подарує нову можливість. Можливо, нове побачення допоможе розкритися людині і ви інакше побачите її. Або ж нарешті відбудеться зустріч і знайомство з новою людиною. А для когось Юпітер  подарує другий шанс заново почати відносини. Інші ж представники знаку зодіаку Козеріг можуть готуватися до весілля або народження дитини.

Щодо роботи

Знак зодіаку Козеріг в період ретроградного Юпітера може думати, щоб  створити власний бізнес. Ті, у кого вже є власна справа, можуть розмірковувати, щоб диверсифікувати  свій бізнес, тобто обмірковувати нові напрямки діяльності. Але скоріше за все рішення буде прийматися після Нового року, коли Юпітер вийде з ретрограду

Гороскоп Козерога вересень 2023 від Анжели Перл дає поради на кохання, роботу знаку зодіаку на другу декаду

В середині вересня відбувається дві новини, які позитивно вплинуть на ситуації в житті Козерога й інших знаків зодіаку

Меркурій

15 вересня швидкий Меркурій починає рухатися прямо. З цього дня, а краще з 18 числа, коли Меркурій візьми впевнений розгін. Отже, з цього моменту, що «зависло» в період ретроградного Меркурія, почне рухатися. Можна купувати техніку й авто, укладати угоди, підписувати договори, проводити угоди з нерухомості. Меркурій розвертається в 9 Домі гороскопа (навчання, подорожі, це все, що далеко й високо, юридичні справи). Якщо Козеріг планував відпустку, то купувати тур чи квитки краще після 15 вересня – будуть кращі варіанти. Покращуються умови покупки нерухомості десь далеко, наприклад, в іншому місті чи навіть країні. До речі, якщо ви чекали на візу чи закордонний паспорт, то з середини вересня можна сподіватися на відповідь. Активізується спілкування з іноземцями.

Поки Меркурій ретроградний, добре подавати апеляцію в суд (ретроградний Меркурій це ПЕРЕдумувати, ПЕРЕробяти). А після 15 вересня Козеріг може отримати вже результат, тобто будуть рухи в юридичних справах, розпочатих раніше.

Молодик

15 вересня в цьому ж 9 Домі гороскопа народжується молодий Місяць. Молодик – це початок циклу, це щось нове, оновлення. В цьому ж Домі проходить ще поєднання Сонця та Місяця, що приносить нову та свіжу енергію людям знаку Козеріг, з’являються нові ідеї. Ще 9 Дім – це популярність, публічність. Багато Козерогів вийдуть на новий рівень, наприклад, почнете розвивати бізнес з іноземним партнером, рекламні кампанії будуть вдалими. Або ж самореклама  – теж успішною. Все, що розширює світогляд Козерога дуже сприятливо в цей період – це і книги, кінострічки, подорожі.

Гороскоп Анжели Перл вважає, що завдяки цим астрологічним подіям у знаку зодіаку Козеріг може змінитися світогляд, світ ніби розшириться.

І це стане потужним поштовхом для духовного зростання Козерога. В період Молодика деякі представники Козерога можуть почати викладати або започаткують і будуть просувати свій навчальний курс, наприклад, зі створення свого образу.

Гороскоп на вересень 2023 для знаку зодіаку Козеріг на третю декаду

Наприкінці вересня увага Козерога буде зосереджена на діловій сфері та деяких родинних питаннях

Сонце

Наша зірка – Сонце, 24 вересня заходить в 10 Дім досягнень, кар’єри, бізнесу, успіху. Увага знаку зодіаку Козеріг буде спрямована на роботу або на те, чого ви хочете досягти. В цьому ж Домі знаходиться планета активностей Марс. Завдяки такому розташування планет в 10 Домі Козеріг буде впевнено йти до своєї мети. А Сонце додасть енергії та сил на цьому шляху. Крім того, Сонце може висвітлити якусь інформацію, яка стосується керівника чи вашої роботи.

Повня

29 вересня в 4 Домі гороскопа Козерога проходить Повний Місяць. Повня – це завершення якогось циклу (етапу), викриття того, що приховувалося, висвітлення таємниць. А 4 Дім відповідає за місце нашого проживання, за нашу домівку, нерухомість, а ще це люди, з якими ми живемо, сім’я – члени родини.

Ця астрологічна подія – Повня в 4 Домі, може принести знаку зодіаку Козеріг новину про члена родини, або ж хтось з родичів приїде в гості. В інших представників Козерога може нарешті завершитися ремонт або буде переїзд в інше помешкання. Хтось наприкінці вересня буде купувати щось для домівки, наприклад, оновлювати меблі чи придбання побутової техніки.

Астрологічні події жовтня, які впливають на життя Козерога вже у вересні 2023 називає гороскоп від Анжели Перл

В жовтні відбувається два затемнення, які завершують цикл затемнень 2023 року. Вплив цих подій Козеріг почне відчувати за місяць, тобто ще у вересні. Тому Анжела Перл звертає увагу на це

  • 14 жовтня сонячне затемнення в 10 Домі гороскопа кар’єри та роботи, зміна статусу. І вплив цього затемнення Козеріг може почати відчувати вже з 14-15 вересня. Тому звертає увагу на будь-які рухи в сферах життя, за які відповідає 10 Дім гороскопа.
  • 28 жовтня місячне затемнення в 5 Домі гороскопа (тут же й перебуває ретроградний Юпітер) і вплив цього затемнення Козеріг почне відчувати вже з 28-29 вересня. 5 Дім це сектор кохання, любові до себе, любов до дітей та улюблена справа. В цих сферах життя можуть починатися якісь зміни вже з кінця вересня.

12 Домів гороскопа, за що вони відповідають

Гороскоп на вересень 2023 від Анжели Перл для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст