ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Діва серпень 2021: останній місяць літа найскладніший для Діви

Гороскоп, який отримала Діва на серпень 2021 року попереджає: останній місяць літа найскладніший для Діви. І мова йде не лише про здоров’я і самопочуття, а й про роботу та кар’єру. Але не треба засмучуватися, вже наприкінці серпня ситуація почне вирівнюватися і покращуватися, якщо Діва прислухається до порад астрологів

Гороскоп Діва серпень 2021: загальна характеристика періодуГороскоп Діва серпень 2021: загальна характеристика періоду

У серпні 2021 року в кар’єрі Діви складається напружена ситуація. Людям цього знаку слід дати собі відпочинок. Наприклад, можна більше часу проводите з близькими, зміцнюючи свій тил.

Серпень 2021 року – найскладніший період для Діви не тільки з точки зору енергії і здоров’я, а й ефективності їх дій.

Початок серпня буде досить напруженим, тому варто берегти сили і емоції.

Астропрогноз для Діви на першу половину серпня

Перша декада, до 11 серпня 2021 року, в цьому плані може виявитися самим несприятливим періодом для Діви. Багато з представників цього знаку зодіаку будуть перебувати в ілюзіях і емоційному хаосі. Тому астрологи радять в цей час взяти відпустку, піти з бізнесу і зосередитися на собі.

Таємні недоброзичливці і заздрісники, а також внутрішня незадоволеність можуть затьмарити життя Діви і перешкодити прояву ділових якостей і впевненості. Через таку ситуацію може утворитися застій у справах, а напруженість у багатьох сферах може призвести до психоемоційних розладів через зниження життєздатності Діви.

В першу декаду серпня Діви можуть піддаватися спокусам, самообману, ілюзіям, а допущені в цей час помилки можуть привести до серйозних неприємностей.

Дівам доведеться визначитися зі своїми пріоритетами, щоб не йти одночасно в декількох напрямках. Інакше ви ризикуєте втратити багато енергії і загнати себе в емоційний кут.

Особливо уважними Діва повинна бути при укладанні договорів (краще відкласти цю процедуру до наступного місяця). Також увага і пильність вкрай необхідні при оформленні документів, тому що можуть бути зроблені дуже важливі помилки і помилки.

Те ж стосується і інтелектуальної діяльності. Діві буде складно зосередитися на головному, а неуважність і відволікання на дорогах можуть бути дуже небезпечні.

У цей період у Діви можуть бути принципові розбіжності з партнерами, як в бізнесі, так і в шлюбі, можливі серйозні конфлікти, аж до розриву відносин.

Тільки в другій декаді серпня 2021 року Діви зможуть вийти зі свого стану і більш оптимістично дивитися в майбутнє.

На що може сподіватися Діва в другій половині серпня?

Ефективна професійна діяльність Діви розпочнеться в кінці другої – на початку третьої декади серпня 2021 року. Діва матиме можливість збільшити свій дохід, використовувати фінансові можливості своїх партнерів. Це додасть впевненості і збільшить ділової ентузіазм.

Після 22 серпня 2021 року разом з ростом життєвого потенціалу Діви відчують приплив творчого натхнення і бажання почати все з нуля.

З цього часу почнеться активний процес оновлення життя багатьох представників знаку зодіаку Діви, і до кінця місяця вони зможуть надолужити згаяне.

знак зодіаку Діва астропрогноз на серпень 2021 вказує сприятливі і несприятливі дніГороскоп для Діви на серпень 2021 вказує сприятливі і несприятливі дні

Діва, народжена 10-21 вересня, в серпні 2021 року зможе скористатися підтримкою і розумінням старших товаришів і високопоставлених родичів, які високо цінують вашу працьовитість і почуття обов’язку. Використовуйте цей сприятливий період для професійного зростання і підвищення соціального статусу, але будьте обережні 29-31 серпня – в ці дні великий ризик стати жертвою шахраїв або постраждати від самообману.

Дівам, народженим 1-3 вересня, допоможе сприятливий збіг обставин і приємні сюрпризи долі.

  • Сприятливі дні для Діви в серпні 2021 року: 1, 5, 11, 15, 19, 23, 28.
  • Несприятливі дні для Діви в серпні 2021 року: 3, 9, 13, 18, 21, 26, 30.

Гороскоп на серпень для Діви рекомендує проаналізувати ситуацію і життя. Якщо Діва в серпні 2021 року чимось незадоволена, слід визначити, що саме викликало це почуття, чому воно виникло. Ви повинні визнати, що не все на світі залежить від вас, іноді ви нічого не можете зробити з рамками, які вас обмежують. Це теж частина загальновизнаного світового порядку, правил, які в ньому встановлені.

Діва-жінка: гороскоп на серпень 2021 року дає прогноз на особисте життя і стосункиДіва-жінка: гороскоп на серпень 2021 року дає прогноз на особисте життя і стосунки

У першій половині серпня у багатьох представниць знаку зодіаку Діва не буде часу на шанувальників. Робота, хобі та захоплення змусять на якийсь час забути про романтику, але цей стан триватиме недовго. Зовсім скоро перед вами постане новий шанувальник, перед обіцянками якого вам буде складно встояти. Щирий і красивий чоловік принесе у ваше життя багато приємних хвилин, якщо ви не будете занадто раціональні і розважливі.

Сімейні представниці Діви можуть розчаруватися в своїй другій половинці, але вона зробить все, щоб добитися тиші і спокою.

Середина серпня – не найкращий час для побачень. Самотні Діви зможуть зустріти зовсім іншу людину, який зможе принести їм щастя.

Є ймовірність нарватися на шлюбного афериста або бабія, який змусить їх пролити багато сліз. Тому не довіряйте занадто красивим обіцянкам.

Сімейна Діва-жінка буде щаслива в коханні, якщо проявить терпіння і увагу до своєї другої половинки.

Кінець серпня змусить надолужити згаяне багатьох представниць знаку зодіаку Діва. Не виключено, що пропозиції про зустрічі будуть сипатися на вас звідусіль. Покращаться відносини і з постійним партнером, який виявиться дуже ніжним і романтичним. Головне – не упустити свій шанс і проявити терпіння, тому що є шанс образити партнера недовірою або холодністю.

знак зодіаку Діва-чоловік, особисте життя і кохання в серпні 2021

Гороскоп на серпень 2021 року для Діви-чоловіка розповідає про особисте життя

На початку серпня багато представників чоловіків-Діва відчуватимуть втому і небажання заводити романтичні стосунки. Незважаючи на це, ви будете насолоджуватися підвищеною жіночою увагою. Не виключено, що до вас проявить інтерес певна жінка, на що ви, в кінці кінців, відповісте взаємністю.

Сімейний Діва-чоловік може відчути холодність свого партнера. Можливо ваша друга половинка дасть вам привід для ревнощів. Остаточно залагодити відносини вдасться тільки до середини вересня.

Середина серпня для самотніх чоловіків цього знаку зодіаку буде багата на нові знайомства. Ви можете дізнатися про палкого кохання однієї з жінок. Можливо, поступово між вами виникне бурхливий роман.

Одружені Діви-чоловіки будуть переживати через реальну або уявну зраду партнера. Можливо, ви перебільшуєте. Постарайтеся приділяти більше уваги своїй другій половинці.

В кінці місяця у Діви-чоловіка буде сприятливий період. Багато чоловіків цього знаку вирішать узаконити свої відносини або жити разом. Однак це рішення для багатьох буде непростим.

Діва-чоловік, який поки не має відносин, буде користуватися увагою протилежної статі, поступово втрачаючи незалежність. Постарайтеся ні в чому себе не обмежувати і насолоджуйтеся своєю чарівністю.

знак зодіаку Діва - кар'єра і робота, фінанси ДівиГороскоп Діва серпень 2021: кар’єра і робота, фінанси Діви

Кінець літа Діви проведуть в ступорі. Рух вперед, нові справи накладають на вас зобов’язання, які ви ще не виконали. Щоб почати новий проект, потрібно закінчити поточні справи, розрахуватися з боргами і тільки потім з чистою совістю братися за нову роботу. У серпні вам буде корисно зайнятися саморозвитком. Записуйтеся на навчальні курси, тренінги. Отримані знання та навички допоможуть визначитися з планами на майбутнє в сфері роботи.

Відносини з керівництвом будуть не з кращих. Прийшов час сховатися від очей начальника, тому розумніше буде взяти відпустку на кілька днів. В кінці місяця очікується велика трата грошей. До речі, тоді ви будете займатися повсякденними справами, які не відкладаються.

В останні дні літа Діви зустрінуться з друзями, які принесуть позитивні враження в їхнє життя.

У серпні 2021 року Діви не отримають фінансової незалежності. Діва нічого не буде робити, щоб заробляти гроші.

У цьому місяці Марс, як і раніше, у 8-му Домі гороскопу Діви – секторі екстремальних ситуацій, чужих грошей і спадщини. Цей період може виявитися досить напруженим в тому сенсі, що вам доведеться вирішувати якісь питання з чужими грошима – спільні проекти, спадок, аліменти, податки.

В кінці місяця можуть бути ризиковані угоди з нерухомістю або проекти, які позбавлять вас коштів для існування. Гороскоп радить вам використовувати законні і чесні способи заробляти гроші і обмежувати свої забаганки.

здоров'я і спосіб життя знаку зодіаку Діви в серпні 2021Гороскоп Діва серпень 2021: здоров’я і спосіб життя

У серпні зірки радять Діві перевірити печінку і ШКТ. Якщо цього не зробити, висока ймовірність нетравлення шлунку, загального ослаблення організму. Лікування в стаціонарі, за необхідності, допоможе позбутися від недуги. Хоча зорі не передбачають серйозних захворювань у серпні.

Фізичні навантаження в серпні протипоказані Дівам – велика ймовірність, що ви можете пошкодити собі спину. Утримайтеся від бігу і підняття гантелей. В цей травматичний період віддавайте перевагу спокійним видам спорту, наприклад, плавання, йога, спортивна ходьба.

Гороскоп на серпень 2021 року для Діви попереджає, що зараз збільшується вірогідність всіляких травм, в тому числі виробничих. Тому потрібно бути уважнішими і строго дотримуватися техніки безпеки.

Ходьба за планом тренування

Гороскоп серпень 2021 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Ви не можете копіювати текст