ГоловнаАрхівКоли квасити капусту в березні 2023 за місячним календарем у сприятливі дні

Коли квасити капусту в березні 2023 за місячним календарем у сприятливі дні

В кого ще є на зберіганні качани капусти, можуть заквасити її. Або ж капусту на квашення можна купити та зробити собі смачну й корисну закуску. Місячний календар господині називає дати, коли найкраще квасити капусту в березні 2023 року. Ці дати за місячним календарем названі в сприятливі дні, коли місячна фаза і знак зодіаку позитивні до таких робіт

Що впливає на смак квашення?

Господині помітили, що інколи, коли готуєш за одним й тим самим рецептом і багато разів, страва все одно інколи виходить «не дуже». Так і з квашенням капусти та соліннями – все, ніби, як завжди, але результат не той, на який ви сподівалися.

Щодо квашеної капусти фахівці зазначають, що смак залежить від самої капусти та від води, яка використовується для квашення. І, що важливо, треба чітко дотримуватися пропорцій рецепта, за яким кваситься капуста.

Досвідчені господині намагаються квасити у сприятливі дні за місячним календарем. Крім того, виймати квашену капусту для споживання краще в той самий знак зодіаку, коли капуста заквашувалася.

Коли квасити капусту в березні 2023 за місячним календарем у сприятливі дні

Більше днів для квашення припадає на другу половину березня, але й на початку місяця ми встигаємо дещо заквасити. У господинь заздалегідь є найкращі дати, тому є час все спланувати

Квашення капусти в березні 2023 за місячним календарем

1, 2, 3, 4, 5, 14, 15, 16, 17, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 березня 2023 року.

Багато українців люблять квашену капусту та страви з неї. Як правило квашення краще споживається в холодну пору року. І поки сонце ще добряче не припекло, смачний капусняк добре смакуватиме.

Всім, хто садить та вирощує рослини за місячними фазами та знаком зодіаку, в пригоді буде місячний посівний календар на березень 2023 року для городника та садівника. Він дає рекомендації на абсолютно кожен день місяця – що можна робити, а чого не варто, щоб не нашкодити рослинам.

Вся інформація, яка сьогодні фаза місяця, знак зодіаку, час, коли Місяць переходить в інший знак, який місячний день – докладно розписано в Місячному календарі на березень 2023 року.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами