ГоловнаАрхів Сад і городКоли садити огірки у червні 2021 за місячним календарем

Коли садити огірки у червні 2021 за місячним календарем

Досвідчені городники намагаються садити і доглядати за городиною у сприятливі дні, які вказує місячний посівний календар городника, не виключення і червень 2021 року. Отже, коли садити огірки у червні 2021 за місячним календарем в Україні.

Посівний календар 2021 коли сіяти огірки на розсадуКоли садити огірки у червні 2021 за місячним календарем у сприятливі дні

Перед ти, як садити огірки у відкритий грунт, треба підготувати грядку з урахуванням особливостей вирощування цього овочу

Земля для огірків: як вибрати місце для грядки

  • Цей овоч добре росте на поживній і пухкій землі.
  • Грядка огірків повинна бути добре освітлюватися і прогріватися сонячним промінням, важливо, щоб на неї не задували вітри і не було протягів.
  • Аграрії вказують оптимальні умови для вирощування огірків. Це температура повітря від +25°C до +30°C при вологості 70 відсотків.

Як поливати огірки

При вирощуванні огірків дуже уважно потрібно ставитися до поливу. При недостатній кількості води, огірки виростуть гіркими на смак. Якщо ж з поливом буде «перебір» – занадто багато вологи, то це може викликати хворобу кореневої системи. Отже, як правильно поливати огірки

  • вода для поливу повинна бути достатньо теплою – від +24°C… +26°C). Ні в якому разі не слід поливати водою з колодязя чи одразу зі шлангу з свердловини.
  • найкраще полив проводити відстояною водою з лійки (з розпилювачем). Це дасть змогу уникнути руйнації грунту і не пошкодить корінці огірків.
  • поливати огірки до їх цвітіння треба 1 раз в 4-5 днів;
  • перед збором урожаю і під час збирання огірків частота поливу збільшується до 1 разу на 2-3 дні.
  • Ці поради підходять для звичайного літа. І треба зважати на погодні умови: у спекотне літо збільшуємо частоту і кількість поливу. В дощову пору – навпаки, зменшуємо поливи.

Посівний календар 2021 коли сіяти огірки на розсадуСприятливі дні, коли садити огірки у відкритий грунт червні 2021

  • 2, 3, 6, 7, 8, 12, 13, 18, 19, 20, 21, 22, 29, 30 червня

Після посадки огірків настає пора вирощування, яка включає і підживлення. Тому можуть ставити в пригоді корисні посилання, які дають поради з різного виду підживлення

Підживлення огірків рідким компостом і дріжджами 

Рецепт для підживлення огірків золою і коров’яком

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст