Головна Сад та город Підживлення огірків рідким компостом і дріжджами – ідеальний варіант натурального добрива

Підживлення огірків рідким компостом і дріжджами – ідеальний варіант натурального добрива

Огірки отримають підживлення, завдяки чому можна отримати гарний урожай. Існують різноманітні варіанти підживлення культур, у тому числі і рідким компостом і дріжджами. Це ідеальний варіант натурального добрива для тих, хто не любить використовувати «хімію».

Підживлення огірків рідким компостом

Для приготування рідкого компосту потрібно взяти скошену траву, бур’ян, опалі яблука, груші тощо. Всіма цими речовинами (органічними відходами рослин) потрібно наповнити діжку або будь-яку ємність приблизно на 2/3 і додати води. Потім цю ємність потрібно накрити кришкою і залишити для бродіння. Процес бродіння буде тривати близько 10 днів. Після завершення бродіння потрібно цю рідину розвести у пропорції: 1 літр рідкого компосту на 10 л води. Цим розчином можна поливати огірки.

У рідкого добрива з компосту є неприємний момент – важкий запах. Щоб його зменшити, у діжку можна додати трохи валеріани і тримати розчин під кришкою.

Підживлення огірків дріжджами

Для підживлення огірків дріжджами, можна використовувати як сухі, так і рідкі. Зазвичай використовується рідина, яка розводиться наступним чином: звичайні дріжджі – 100 г потрібно розвести у 10 літрах води. І одразу цим розчином можна поливати огірки.

Сухі дріжджі одну пачку – 10 грамів потрібно розвести у 10 літрах води і дати настоятися 2 години. Крім цього, городники рекомендують додати 2-3 ложки цукру.

Підживлення огірків дріжджами можна проводити не більше 2 разів за сезон. Це стимулююче підживлення.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами