Підживлення огірків дріжджами і рідким компостом – ідеальний варіант натурального добрива

Огірки отримають підживлення, завдяки чому можна отримати гарний урожай. Існують різноманітні варіанти підживлення культур, у тому числі і рідким компостом і дріжджами. Підживлення огірків дріжджами і рідким компостом – це ідеальний варіант натурального добрива для тих, хто не любить використовувати «хімію».

Огірки: підживлення рідким компостомПідживлення огірків рідким компостом

Цей від органічного підживлення, крім створення добрива, ще й допоможе раціонально утилізувати залишки трави й іншої органіки, якої чимало є на присадибній ділянці.

  • Для приготування рідкого компосту потрібно взяти скошену траву, бур’ян, опалі яблука, груші тощо.
  • Всіма цими речовинами (органічними відходами рослин) потрібно наповнити діжку або будь-яку ємність приблизно на 2/3 і додати води.
  • Потім цю ємність потрібно накрити кришкою і залишити для бродіння. Процес бродіння буде тривати близько 10 днів. Після завершення бродіння потрібно цю рідину розвести у пропорції: 1 літр рідкого компосту на 10 л води. Цим розчином можна поливати огірки.

У рідкого добрива з компосту є неприємний момент – важкий запах. Щоб його зменшити, у діжку можна додати трохи валеріани і тримати розчин під кришкою.

Огірки: підживлення дріжджамиПідживлення огірків дріжджами

Для такого підживлення, можна використовувати як сухі, так і рідкі дріжджі. Зазвичай використовується рідина, яка розводиться наступним чином:

звичайні дріжджі – 100 г потрібно розвести у 10 літрах води. І одразу цим розчином можна поливати огірки.

Сухі дріжджі одну пачку (10 грамів) потрібно розвести у 10 літрах води і дати настоятися 2 години. Крім цього, городники рекомендують додати 2-3 ложки цукру.

Підживлювати огірки за допомогою дріжджів, можна проводити не більше 2 разів за сезон. Це стимулююче підживлення.

Отже, підживлення огірків дріжджами і рідким компостом з органічних залишків, допоможе зростанню міцної і здорової культури.

Крім дріжджового підживлення, можна додавати органічні добрива з молочної сироватки.

Як підживлювати огірки за допомогою молочної сироватки.

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст