Головна Сад та город Підживлення огірків перевіреними способами допоможе отримати гарний урожай

Підживлення огірків перевіреними способами допоможе отримати гарний урожай

Щоб отримати гарний урожай огірків, потрібно правильно доглядати за ними. Важливе значення у цьому має підживлення. Досвідчені городники поділилися перевіреними способи підживлення огірків, якими варто скористатися.

Підживлення огірків мінеральними добривами

Для підживлення добре використовувати комплексні розчинні мінеральні добрива. Їх легко використовувати і рідке добриво краще засвоюється рослинами. Підживлення огірків потрібно розпочинати через 10 днів після висадки розсади у грунт. Зазвичай, на 1 відро води потрібно додати 1 столову ложку комплексного добрива. Перед використанням, потрібно вивчити інструкцію, що додається до конкретного виду мінеральних добрив.

Підживлення огірків за допомогою золи

Зола – це неймовірно корисна речовина, унікальне комплексне добриво. Зола містить неймовірну кількість мікроелементів, яку не містить жодне мінеральне добриво. Золою потрібно удобрювати всі садові культури, у тому числі – огірки. Золою можна притрушувати грунт і саму грядку з огірками, а можна підживлювати розчином з золою.

Для підживлення огірків готуємо розчин: у відрі води потрібно розчинити одну склянку золи, процідити і можна поливати цим розчином наші огірки.

Некореневе підживлення огірків золою. Цей розчин готується наступним чином: 300 г золи потрібно розчинити у 3 літрах води. Воду потрібно поставити на вогонь і кип’ятити розчин протягом 30 хвилин, потім настоювати його 5-6 годин. У готовий розчин потрібно додати трошки мила і довести об’єм розчину до 10 літрів. Після цього розчин треба процідити і обприскувати грядки з огірками.

Підживлення огірків коров’яком

Багаторічні спостереження стверджують, що підживлення рослин перегноєм допомагає збільшити урожайність. Щоб приготувати коров’як для підживлення огірків, потрібно перегній залити водою у співвідношенні 1 до 3. Цьому розчину потрібно дати перебродити протягом 10 днів.

Перед поливом, отриманий настій коров’яку потрібно розвести 1 л на одне відро води. Щоб ще збільшити урожайність огірків, під час плодоношення, на відро розчину коров’яку потрібно додати ще 50 г суперфосфату. Поливати потрібно не під сам корінь, а у завчасно підготовлені поряд борозенки. Після поливу борозенки потрібно зарівняти.

Огірки можна підживлювати добривами з молочної сироватки

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами