ГоловнаСад та городПідживлення огірків перевіреними способами допоможе отримати гарний урожай

Підживлення огірків перевіреними способами допоможе отримати гарний урожай

Щоб отримати гарний урожай огірків, потрібно правильно доглядати за ними. Важливе значення у цьому має підживлення. Досвідчені городники поділилися перевіреними способами підживлення огірків, якими варто скористатися, а народні рецепти допоможуть приготувати натуральне добриво.

Підживлення огірків мінеральними добривами

Для підживлення добре використовувати комплексні розчинні мінеральні добрива. Їх легко використовувати і рідке добриво краще засвоюється рослинами. Підживлення огірків потрібно розпочинати через 10 днів після висадки розсади у грунт. Зазвичай, на 1 відро води потрібно додати 1 столову ложку комплексного добрива. Перед використанням, потрібно вивчити інструкцію, що додається до конкретного виду мінеральних добрив.

Підживлення огірків за допомогою золи

Зола – це неймовірно корисна речовина, унікальне комплексне добриво. Зола містить неймовірну кількість мікроелементів, яку не містить жодне мінеральне добриво. Золою потрібно удобрювати всі садові культури, у тому числі – огірки. Золою можна притрушувати грунт і саму грядку з огірками, а можна підживлювати розчином з золою.

Готуємо добриво за рецептом

  • у відрі води потрібно розчинити одну склянку золи, процідити і можна поливати цим розчином наші огірки.

Некореневе підживлення огірків золою. Цей розчин готується наступним чином: 300 г золи потрібно розчинити у 3 літрах води. Воду потрібно поставити на вогонь і кип’ятити розчин протягом 30 хвилин, потім настоювати його 5-6 годин. У готовий розчин потрібно додати трошки мила і довести об’єм розчину до 10 літрів. Після цього розчин треба процідити і обприскувати грядки з огірками.

Підживлення огірків коров’яком

Багаторічні спостереження стверджують, що підживлення рослин перегноєм допомагає збільшити урожайність. Щоб приготувати добриво з коров’яку, потрібно перегній залити водою у співвідношенні 1 до 3. Цьому розчину потрібно дати перебродити протягом 10 днів.

Рецепт добрива з коров’яку, щоб вносити під огірки

  • Перед поливом отриманий настій коров’яку потрібно розвести 1 л на одне відро води. Щоб ще збільшити урожайність огірків, під час плодоношення, на відро розчину коров’яку потрібно додати ще 50 г суперфосфату.

Поливати потрібно не під сам корінь, а у завчасно підготовлені поряд борозенки. Після поливу борозенки потрібно зарівняти.

Огірки можна підживлювати добривами з молочної сироватки

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст