ГоловнаАрхів Сад і городКоли садити цибулю в листопаді 2021 на зиму за місячним календарем

В листопаді ми продовжуємо озимі посадки культур, які можуть продовжуватися і у грудні – в залежності від рослини і температурних показників в цей рік. Тому буде актуальна інформація, коли садити цибулю в листопаді 2021 на зиму за місячним календарем та які найкращі сорти озимої цибулі. А короткий опис і фото допоможуть визначитися з вибором посадкового матеріалу. Не забуваємо, що на зиму висіваємо й цибулю-чорнушку.

Коли садити цибулю в листопаді 2021 на зиму за місячним календарем

Озимий посів у підмерзлу землю маж свої переваги: насіння не проросте, якщо взимку буде відлига і теплі дні. Перебуваючи у холодній землі, насіння пройде загартування і навесні дасть гарні сход. Протягом всього періоду зростання, така цибуля буде менше хворіти.

Отже, якщо осінь протримає тепло ще й у листопаді, ми будемо висаджувати цибулю на зиму. Якщо ж починаються заморозки і земля підмерзле, тоді у заздалегідь підготовлені грядки будемо сіяти на зиму цибулю-чорнушку.

Сприятливі дні, коли слід садити цибулю на зиму в листопаді

  • 8, 9, 12 ,13, 14, 17, 18, 27, 28 листопада 2021 року.

В останній місяць осені багато культур висаджуються на вигонку, у тому числі й цибуля. Місячний календар городника на листопад вказує сприятливі дні для вигоночних посадок

Найкращі дні для посадки цибулі на вигонку в листопаді:

  • 6, 7, 29 і 30 листопада 2021 року.

Місячний календар на листопад вказує найкращі дні для посадки під зиму цибулі. в інші дні також можна займатися посадкою, проте рослини не отримають підтримку Місяця, принаймні вона буде меншою. Не можна садити лише в заборонені дні – на Молодика і на Повню.

Заборонені дні у листопаді: 3, 4, 5, 19 жовтня 2021

Які види цибулі варто садити на зиму

Досвідчені аграрії радять розглянути до посадки наступні види цибулі:

  • цибуля-чорнушка;
  • цибуля-ріпка;
  • цибуля-батун;
  • цибуля шалот.
Озима цибуля – посадка на зиму: коли за температурними показниками садити цибулю і які найкращі сорти – короткий опис і фото, можна дізнатися за посиланням ТУТ
Що таке цибуля чорнушка (сіянка) і цибуля-севок, особливості їх вирощування – можна дізнатися ТУТ

Ви не можете копіювати текст