ГоловнаЗдоров’яЯк нестача вітамінів позначається на стані волосся, шкіри?

Не секрет, що від вітамінів багато в чому залежить не лише наша зовнішність, але й поведінка, самопочуття. Наш організм через певні симптоми сигналізує й говорить, як нестача вітамінів позначається на стані волосся, шкіри? Сигнали, на які слід звернути увагу та змінити свій план харчування

Які ознаки вказують на нестачу вітамінів, як це позначається на стані шкіри та волосся, на нашій поведінці та здоров’я загалом?

Цю табличку можна зберегти, щоб у випадку, коли ви у себе побачите якийсь із названих симптомів, ви могли зрозуміти що можливо, вам не достатньо цього вітаміну.

Вітамін С

На нестачу вітаміну С вказують такі ознаки: на тілі з’являються синці, ясна будуть кровоточити, часто виникають різні виразки в роті на слизовій оболонці.

Вітаміни А і Е

  • Якщо недостатньо цих вітамінів, організм це відреагує такими симптомами: з’явиться сухість шкіри, по обличчю та по тілу «посиплять» прищі; може виникнути проблема із зором.

Вітамін РР

  • Симптоми організму, якщо йому не вистачає РР: дерматит, діарея, деменція.

Група вітамінів В

  • Через нестачу цих вітамінів у людини може проявлятися дратівливість, з’явиться чи посилиться депресія, безсоння, може бути запаморочення, відчуватиметься слабкість м’язів слабкість; шкіра набуває блідого відтінку.

Вітамін К

  • Ознаки, що організм потребує цю речовину – це поява кровотечі зі слизової оболонки носа і ротової порожнини.

Вітамін Д

  • На нестачу цього «сонячного» вітаміну вказують наступні симптоми: з’являються болі м’язів, можуть бути судоми, знижується чи зовсім зникає апетит, погіршується настрій, з’являються проблеми зі зубами і нігтями.

Вітамін Р

  • Як нестача цього вітаміну позначається на людині? Виникають проблеми з судинами, часто під очима з’являються темні кола, волосся починає інтенсивно випадати.

Якщо у вас з’являються такі симптоми або ж частина з них, необхідно пройти обстеження та звернутися до лікаря. Інколи люди нехтують такими підказками організму, що призводить до серйозного погіршення самопочуття. Навіть, якщо у вас збалансоване та правильне харчування, приховані хвороби можуть спровокувати нестачу тих чи інших вітамінів. І про це ваш організм сигналізує через певні симптоми, які не варто ігнорувати.

Більш детально про недостатню кількість вітамінів в організмі та як це усунути можна дізнатися за ПОСИЛАННЯМ

Симптоми, які вказують на нестачу в організмі певних мінералів

Ви не можете копіювати текст