ГоловнаЗдоров’яКоронавірус і грип, чим відрізняються і яка хвороба більш небезпечна

Медики і науковці Ізраїлю висловили свою думку, чим відрізняються коронавірус і грип, і яка хвороба більш небезпечна. Дане питання актуальне, адже в Україні вже зафіксовано це захворювання. Багато хто вважає, що грип і коронавірус схожі між собою. Ось думка фахівців з Ізраїлю.

Коронавірус і грип, яка смертність від захворювання

На жаль, про коронавірус невідомо більше, ніж доведені факти. Відома інформація поки не узагальнена і базується на відомих випадках заражених у Китаї.

На даний момент відомо, що коронавірус більш смертельний, ніж вірус грипу. З моменту початку епідемії у Китаї в провінції Хуабей, летальних випадки становили – 2%.

Станом на 3 березня 2020 року, летальні випадки зменшуються і становлять 1,4%. Медики сподіваються, що ситуація покращиться і смертність буде складати не більше 1% від кількості захворілих.

Коронавірус і грип, яка хвороба більш заразна і небезпечна

Медики заявляють, що коронавірус більш заразний і небезпечний за вірус грипу. За оцінками, кожен носій цього вірусу, заражає 2,2 людини. Зменшити розповсюдження хвороби може запровадження ізоляційних та жорстких карантинних заходів.

Складність виявлення захворювання полягає в тому, що існують інфіковані, у яких ще не проявилися симптоми хвороби. Цим вона дуже небезпечна.

Коронавірус і грип, перебіг якої хвороби важчий?

Точної і однозначної відповіді на це питання немає.

Проти вірусу грипу існують вакцини і ліки. Вакцина проти грипу не виключає провістю захворювання, але зменшує кількість ускладнень і летальні випадки. Прийом ліків на ранніх стадіях грипу, допомагає хворобу і перебіг хвороби значно легший, без летальних випадків.

На сьогоднішній день, проти коронавірусу не існує ні вакцини, ні ліків. Стандартно: хворих ізолюють, дають багато рідини. При вторинній бактеріальній інфекції, застосовується лікування антибіотиками.

Коронавірус і грип, симптоми

Симптомі при захворюванні грипом: лихоманка, болі у м’язах, слабкість, біль у вухах. При складному перебігу грипу: кашель, задишка, сепсис і смерть.

При короновірусі спостерігаються наступні симптоми: лихоманка, біль в горлі, кашель і задишка. Деякі хворі скаржилися на болі в животі.

Коронавірус і грип, чим відрізняються

Фахівці констатують, що є істотні відмінності між грипом і коронавірусною інфекцією: коронавірус відрізняється більшою летальністю, зараження може протікати безсимптомно.

Завдяки застережним заходам (карантин і ізоляція), країни знижують кількість захворілих.

Зазвичай, епідемія грипу починається в жовтні з піком у лютому, і потім грип йде на спад. Як правило, влітку на грип не хворіють.

Чи буде розповсюджуватися коронавірус влітку, поки не відомо.

Щоб зменшити фактори ризику захворіти як на короновірус, так і на грип, потрібно дотримуватися правил особистої гігієни, ретельно мити руки, не торкатися у обличчя, очей. Потрібно знезаражувати поверхні, яких торкається багато людей. За можливості, ходити пішки, а не пересуватися громадським транспортом, якщо відстані дозволяють. Не відвідувати публічні заходи без крайньої на то потреби.

Актуальні питання, які хвилюють уркаїнців і відповіді на них щодо коронавірусу.

Ви не можете копіювати текст