ГоловнаЗдоров’яЯк зменшити почервоніння носу в холодну пору року

Як зменшити почервоніння носу в холодну пору року

Почервоніння носу через погоду спричиняє дискомфорт і неприємні відчуття. Існують рекомендації, які можуть допомогти зменшити почервоніння носу в холодну пору року. Завдяки зміцненню судин, ми можемо отримати чудовий результат.

Незначне почервоніння носу на холодному повітрі являється природною реакцією на зниження температури. У теплому приміщенні це швидко проходить. Але бувають випадки, коли ніс довго залишається червоним, а на морозі іноді набуває навіть синього відтінку. Це може вказувати на слабкі судини.

Від холодного повітря, судини, які знаходяться близько до поверхні шкіри, починають змінювати свій колір. Цієї проблеми можна позбутися, або суттєво її зменшити, якщо укріпити судини на обличчі. Це стосується і наших щічок. Щоб зменшити почервоніння носу через холодну погоду, проводимо процедури:

Для зміцнення судин можна використати перепад температур – принцип загартовування тіла. Для цього регулярно проводимо нескладні косметичні процедури.

  1. Потрібно підготувати кубики льоду з відвару різних трав. Це можуть бути календула, зелений чай або ромашка. Ці трави можна заварити окремо, а можна разом, щоб потім, після охолодження, заморозити їх у кубики в морозильній камері.
  2. Необхідно вмитися теплою водою, зробити невеличкий розігріваючий масаж обличчя близько 2-3 хвилин. Після цього ваше обличчя трохи порозовішає. Беремо кубик льоду за настою трав і обережно протираємо обличчя. Залишаємо на шкірі краплинки відвару з льоду на декілька секунд, а потім обережно промокуємо обличчя м’яким рушником. По закінченню процедури необхідно нанести крем відповідно до типу шкіри вашого обличчя.

При регулярному виконанні такої процедури, через деякий час, ваші судини будуть більш загартовані. Як результат – ми чуттєво зменшимо почервоніння носу у холодну пору року.

В зимовий період потрібно споживати більше вітаміну С, якого досить багато у цитрусових, він сприяє укріпленню судин та захищає організм від нежиті. Також, буде корисно і для зовнішнього вигляду – щоб не було червоного носу, і для організму вцілому – почистити судини.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст