ГоловнаКрасуняБотокс чи філери? Особливості препарату, на що він націлений так як працює?

Ботокс чи філери? Особливості препарату, на що він націлений так як працює?

Мати гарний вигляд хоче кожна жінка і в цьому можуть допомогти різні процедури й препарати. Не будучи професійним косметологом, виникає питання, що краще ботокс чи філер? В чому особливість препарату та як він діє? Косметологи описали кожен препарат, щоб полегшити вибір

Який препарат вибрати для омолодження обличчя, щоб позбутися зморшок – ботокс чи філери?

Стосовно кожного препарату в косметології існують свої «за» та «проти». Але в першу чергу потрібно орієнтуватися, з якою метою ви плануєте використати той чи інший препарат. Для цього слід мати уявлення, на що косметичний засіб впливає та як він буде «працювати».

Ботокс і філери зарекомендували себе досить позитивно в косметології й обидва препарати спрямовані, щоб позбутися ознак старіння. Важливо пам’ятати, що ботокс чи філер – допомагають позбутися, чи зменшити вікові зморшки, проте механізм їх дії та методи застосування відрізаються.

Як працює Ботокс?

Ботокс або ботулінотерапія, використовує ботулотоксин, який вводиться в певні ділянки ін’єкцією, й цим блокує нервові імпульси, запобігаючи скороченню м’язів. Завдяки процедурам з ботоксом, зменшується кількість мімічних зморшок, тобто тих, які виникають у першу чергу через міміку. В основному це зона між бровами, навколо очей, зморшки на лобі.

Як працюють філери?

Філер працює так – робиться ін’єкція спеціального гелю в районі зморшки. Діє філер так – він заповнює об’єм, «порожнечу», яка утворюється в зморшках, і додатково зволожує шкіру. Косметологи використовують філери для зменшення зморшок, корекції контурів та надання додаткового об’єму різним ділянкам обличчя.

Що вибрати ботокс чи філер залежить від того, з якою проблемою людина звернулася до косметолога. Узагальнюючи, коротко можна сказати, що

  • ботокс використовується для подолання чи зменшення мімічних зморшок;
  • філери рекомендується використовувати для створення об’єму та покращення пружності шкіри. Лікар-косметолог, професіонал у цій галузі, може надати рекомендації з огляду на унікальні риси люди та бажані результати.

Догляд за обличчям, щоб уповільнити старіння

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст