ГоловнаКрасуняДогляд за обличчям, щоб уповільнити старіння

Догляд за обличчям, щоб уповільнити старіння

З роками на обличчі з’являються ознаки старіння, через дрібні зморшки і сухість шкіри, у жінок пропадає настрій. Догляд за обличчям, щоб уповільнити старіння, не потребує багато часу і надмірних зусиль, але допоможе повернути пружність і сяючий вигляд вашій шкірі.

Догляд за обличчям, щоб уповільнити старіння, потрібно пити воду

Догляд за обличчям, щоб уповільнити старіння
Чиста вода необхідна складова, щоб мати гарний вигляд

Постаріти жінка може набагато раніше звичного для всіх віку, якщо вона мало п’є води. Раніше жінки пили тільки чисту воду і зрідка трав’яні чаї, що сприяло відмінному водному балансу в організмі. У сучасному світі ситуація змінилася, і ми вживаємо значно менше чистої води. Через нестачу вологи погіршується не лише самопочуття, а ще страждає зовнішній вигляд. Шкіра тьмяніє, зникає блиск і пружність, починається лущення, з’являється ще більше зморшок. Зворотний ефект практично неможливий, тому не можна нехтувати таким простим правилом – пити достатню кількість простої води. Щодня потрібно випивайте мінімум 1,5 літра чистої води. Важливо пам’ятати, що чай, кава, суп чи інші рідини не замінять чисту воду.

Догляд за обличчям, щоб уповільнити старіння – використання зволожуючого крему

Догляд за обличчям, щоб уповільнити старіння
Зволожуючий крем потрібно наносити після вмивання

Косметологічна фешен індустрія пропонує безліч різноманітних кремів: нічні, денний, проти зморшок, проти висипань, під очі, для рук, для тіла і т. д. Але якщо відкинути зосередитися на завданні крему – це зволоження або живлення шкіри. Тому навіть якщо Ви не можете дозволити собі розкручені, дорогі бренди, можна знайти бюджетний варіант зволожуючого крему, за що Ваша шкіра буде Вам вдячна. Тим більше, що з віком шкіра обличчя під впливом зовнішніх обставин і змін в організмі, все більше потребує додаткового підживлення і зволоження.

Догляд за обличчям, щоб уповільнити старіння за допомогою простого масажу

Догляд за обличчям, щоб уповільнити старіння
Масаж шкіри покращує кровообіг і живлення

З віком циркуляція крові погіршується і, відповідно, корисні речовини і кисень все менше потрапляють в необхідні місця. Це, в свою чергу, провокує зовнішні ознаки старіння. Але зарадити цьому можна за допомогою простого розтирання масажною щіткою з натуральним ворсом.

Масаж варто робити масажною щіткою, бажано – з натуральним ворсом. Фахівці радять обирати для цієї процедури щітку бІльшого розміру, щоб площа розтирання була побільше. Такий масаж треба інтенсивно проводити тричі на тиждень перед прийняттям душу або інший варіант – у більш легкому режимі, але вже щодня. Масажувати потрібно круговими рухами, починаючи зі стоп, і підніматися вгору.

В середньому, така процедура повинна тривати близько 15 хвилин. За цей час по тілу розганяється кров і лімфа, клітини насичуються киснем і корисними речовинами. Уже через місяць такого регулярного масажу Ви зможете відзначити, як шкіра помітно помолодшала.

Догляд за обличчям, щоб  уповільнити старіння за допомогою масок і пілингу

Пілинг і маски мають приносять омолоджуючий ефект для шкіри обличчя. Завдяки ним шкіра насичується киснем, пори на обличчі очищуються і зменшуються. Відбувається оновлення епідермісу, що, в свою чергу, робить шкіру більш пружною і сяючою. Після пілингу потрібно обов’язково зволожити шкіру кремом для обличчя.

Рецепт маски від зморшок з желатину

Як освіжити шкіру обличчя компресом

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст