Маски для омолодження шиї

Маски, які можна зробити для шиї в домашніх умовах, допоможуть розгладити зморшки і повернуть контур підборіддю.

Маска для омолодження шиї з дріжджового тіста

Для цієї маски Вам необхідно розкачати звичайне дріжджове тісто, розтягнути його і покласти на шию, закривши знизу підборіддя. Тримати потрібно 30 хвилин. Після чого зняти тісто і сполоснути шкіру теплою водою. Така маска чудово укріплює шкіру і робить її більш пружньою. Для видимого ефекту таку маску потрібно робити через день протягом місяця. Косметологи констатують ефект такої маски буде триматися пів року. Через пів року, повторіть процедуру.

Маски для омолодження шиї з картопляного пюре

При великих складках на шиї допоможе маска з картопляного пюре. В пюре потрібно додати 1 ч.ложку гліцерину і 1 ч.ложку оливкової олії. Тепле пюре треба викласти на тканину, прикласти до шиї і зверху накрити пелюшкою чи шарфом. Такий компрес потрібно тримати 15-20 хвилин, а потім змити теплою водою. Вже після декількох таких компресів складки на шиї стануть значно меншими.

Маски для омолодження шиї і для контуру підборіддя

Якщо втрачає пружність підборіддя і шия, косметологи рекомендують робити наступну процедуру. Складений у декілька шарів бинт змочити в розчині солі (1 чайну ложку на склянку води) і накласти на проблемні місця, зверху зробити пов’язку з сухого бинта. Тримати пів години. Робити так 2 рази на тиждень. Цей компрес добре підтягне обвислу шкіру.

Якщо робити такі маски, а також слідувати простим порадам по догляду за шиєю, можна надовго зберегти її свіжий вигляд.

Місячний календар догляду за собою на травень 2024 вказує, що сприятливо робити в кожен день травня

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст