ГоловнаКрасуняМаски для омолодження шиї

Маски для омолодження шиї

Маски, які можна зробити для шиї в домашніх умовах, допоможуть розгладити зморшки і повернуть контур підборіддю.

Маска для омолодження шиї з дріжджового тіста

Для цієї маски Вам необхідно розкачати звичайне дріжджове тісто, розтягнути його і покласти на шию, закривши знизу підборіддя. Тримати потрібно 30 хвилин. Після чого зняти тісто і сполоснути шкіру теплою водою. Така маска чудово укріплює шкіру і робить її більш прожньою. Для видимого ефекту таку маску потрібно робити через день протягом місяця. Косметологи констатують ефект такої маски буде триматися півроку. Через півроку, повторіть процедуру.

Маски для омолодження шиї з картопляного пюре

При великих складках на ших допоможе маска з картополяного пюре. В пюре потрібно додати 1 ч.ложку гліцерину і 1 ч.ложку оливкової олії. Тепле пюре треба викласти на тканину, прикласти до шиї і зверху накрити пелюшкою чи шарфом. Такий компрес потрібно тримати 15-20 хвилин, а потім змити теплою водою. Вже після декількох таких компресів складки на шиї стануть значно меншими.

Маски для омолодження шиї і для контуру підборіддя

Якщо втрачає пружність підборіддя і шия, косметологи рекомендують робити наступну процедуру. Складений у декілька шарів бинт змочити в розчині солі (1 ч.л. на склянку води) і накласти на проблемні місця, зверху зробити пов’язку з сухого бинта. Тримати півгодини. Робити так 2 рази на тиждень. Цей компрес добре підтягне обвисає шкіру.

Якщо робити такі маски, а також слідувати простим порадам по догляду за шиєю, моджна надовго зберегти її свіжий вигляд.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст