ГоловнаЗдоров’яФізичні вправи, які допоможуть знизити високий артеріальний тиск

Високий тиск, особливо у людей більш старшого віку – велика проблема. Існує думка, що через високий тиск не можна займатися спортом і вести активний спосіб життя. Проте існують фізичні вправи, які допоможуть знизити високий артеріальний тиск

Що допоможе знизити артеріальний тиск з фізичних вправ?

На думку медиків, позитивний вплив для нормалізації тиску мають звичайні розтяжки. Ця вправа добре впливає на серцево-судинну систему. Навіть, краще, ніж ходьба. Такий висновок зробили вчені і опублікували його в Journal of Physical Activity and Health після проведених досліджень.

Ось який висновок після досліджень зробили вчені: “Найважливішим висновком нашого дослідження було те, що програма вправ на розтяжку була корисною для зниження артеріального тиску у людей з високим рівнем норми або гіпертонією 1 стадії. Зокрема, у порівнянні з ходьбою, програма розтягування знижувала систолічний та середній артеріальний тиск сидячи, діастоличний та середній артеріальний тиск під час лежання на спині, а також нічний діастоличний та середній артеріальний тиск крові.”

Проте, й інші види фізкультури дуже корисні, якщо виконувати їх в помірному режимі на регулярній основі.

Фізичні вправи, які позитивно впливають для нормалізації артеріального тиску

Вчені зазначили, що для людей, які страждають на високий тиск, буде корисно в розміреному темпі

  • ходьба;
  • катання на велосипеді;
  • їзда на лижах.

Всі ці види фізичної активності позитивно впливають на зниження ваги (спалюванню жирового шару), допомагають зниженню рівня холестерину і цукру в крові. Тобто, являються ще й профілактичним заходом від діабету.

Рекомендовано до 30 хвилин безперервної або накопичувальної аеробної фізичної активності на день з помірною інтенсивністю. 

Як можна знизити тиск за допомогою спецій і трав.

Правила, які дозволяють точно зміряти ваш тиск.

Як знизити тиск в домашніх умовах простими засобами.

Переваги для здоров’я і фігури, якщо правильно ходити.

Ви не можете копіювати текст