ГоловнаЗдоров’яАртеріальний тиск можна зменшити за допомогою спецій і трав

З часом серцево-судинна система людини зношується, при цьому на стінках судин накопичується холестерин, що призводить до появлення тромбів. Кількість холестерину дедалі стає більше і для того, щоб живити усі клітини організму киснем, серце починає скорочуватись сильніше. Тому артеріальний тиск зростає і це веде  захворювань серцево-судинної системи. Артеріальний тиск можна зменшити за допомогою спецій і трав. Спеції та трави можуть уповільнити процес накопичення холестерину та стануть профілактикою серцевих захворювань.

Артеріальній тиск допоможуть знизити такі рослини як часник, цибуля та оливки

Часник – це розповсюджений та всім відомий продукт містить алліцин, що має антибактеріальне та антигіпертончні властивості. Часник знижує кров’яний тиск як на короткий час, так і на більш довгий термін. Ефект зниження  наступає на протязі 5 годин після споживання часнику і триває 9 годин.

Цибуля містить кверцетин, який являється потужним антиоксидантом, що дозволяє захиститись від усіх хвороб серцево-судинної системи, а особливо – від інсульту.

Оливки входять у склад середземноморської дієти. Ця дієта вважається на найбільш здоровою у світі. При вживанні 40 г оливкової олії, артеріальний тиск суттєва знижується.

Кров’яний тиск снижується при вживанні кардамону, кориці та екстракту глоду

Росповсюджені спеції кардамон та кориця використовуються при приготуванні випічки. Згідно з науковими дослідженнями, при вживанні 250 мг розчиненої корці, рівень цукру та кров’яного тиску зменшується на 13% – 23% на протязі декількох тижнів.

Екстракт глоду сприяє очищує стінки судин від холестерину, покращує кровообіг, зменшує навантаження на серцевий м’яз.

Вживання 3 г кардамону у формі порошку кожен день після 3 місяці допоможе стабілізувати артеріального тиску. Такі дані отримані після цілої низки наукових досліджень.

Існують різні способи зниження кров’яного тиску. В разі, коли артеріальний тиск не знижується, необхідно звернутися до лікаря, щоб отримати кваліфіковану допомогу.

Ви не можете копіювати текст