ГоловнаЗдоров’яЧим корисна вода з родзинками? Як приготувати напій

Чим корисна вода з родзинками? Як приготувати напій

Існує багато напоїв за натуральних інгредієнтів, вживання яких позитивно позначається на організмі. З цієї статті можна дізнатися чим корисна вода з родзинками та як приготувати напій, який сприятиме покращенню стану печінки, допоможе під час схуднення. Отже, яка користь родзинкової води?

Чим корисна вода з родзинками?

Напій з родзинками дуже корисно пити щодня натщесерце. Завдяки властивостям сушеного винограду (родзинки), які передають у водичку, напій і стає корисним. А ще плюс цього напою – його надзвичайно легко готувати й він добре смакує, коли пити його зранку.

Родзинкова вода допомагає очищенню печінки

Цей напій містить велику кількість антиоксидантів, які легко засвоюються. Завдяки ним, полегшується робота печінки, зростає ефективність ферментних систем. А ще в родзинках є харчові волокна, завдяки яким моторика кишківника покращується та краще відбувається очищення.

Енергетичний напій – вода з родзинками

Смак родзинкової води подарує приємні відчуття і ніжний після смак. Крім того, після того, як випили склянку такої родзинкової води, зростає бадьорість, з’являється відчуття сили.

Позитивний вплив на тиск та на метаболізм

Як вже зазначалося, завдяки цьому напою активізується робота ферментів печінки, покращується метаболізм холестерину, в результаті чого покращується стан крові. Якщо регулярно пити воду з родзинками, знижується, а в подальшому й стабілізується артеріальний тиск.

Родзинкова вода допомагає при схудненні

Випита натщесерце склянка води з родзинками зменшує апетит. Після цього напою прискорюється метаболізм, що позитивно впливає на зменшення маси тіла. Ця вода насичена вуглеводами, тому відчуття ситості триматиметься довше. Звичайно, пити тільки цю воду і за рахунок цього намагатися схуднути, не варто. Адже на забуваємо, що в родзинках досить багато цукру (фруктоза, сахароза), у родзинок середній рівень ГІ (глікемічного індексу).

Як приготувати напій – воду з родзинками?

Є декілька варіантів, як приготувати цей напій.

  • Найпростіший варіант, це жменю родзинок залити склянкою питної води та залишити на ніч. А зранку натщесерце випити цю воду і з’їсти ягоди.
  • Ще один варіант – це приготувати відвар. Зробити це дуже просто в пропорції 1 до 3. Готуємо: 1 склянка родзинок заливається 3 склянками води, ставиться на вогонь і вариться 2 хвилини. Після чого знімаємо відвар і залишаємо настоюватися на добу. Через 24 години можна пити відвар з родзинок. Не забувайте з’їдати родзинки, після того, як вода випита.

Перед приготуванням напою родзинки обов’язково треба добре промити.

Вода з родзинками – це корисний напій, але він несе лише додаткову функцію для покращення роботи нашого організму. Якщо є серйозні захворювання, слід лікуватися згідно з рекомендаціями медиків, а родзинкову воду пити, як допоміжний засіб.

Продукти для краси, рецепти цілющих напоїв для зміцнення імунітету

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст