ГоловнаЗа кавоюМолитва за армію – слова до Всевишнього з проханням про захист та...

Віруючи звертаються до Всевишнього з проханням допомоги та підтримки. Молитва за армію – це наше прагнення та прохання до Бога захистити та підтримати наших воїнів, які боронять нас та нашу українську землю.

Цитати з Біблії зі словами підтримки для українських воїнів

Наведені слова з цитат можуть підтримати воїнів, які вірують в Господа та знаходяться на захисті своїх сімей, своєї землі.

«Будьте мужніми і відважними. Не бійтеся й не тривожтеся перед ними, адже Сам Господь, ваш Бог, піде з вами, Він не залишить вас і не покине вас»

Второзаконня 31:6

«Я не злякаюсь навіть і тоді, як ціла армія довкруги отабориться. Я довірятимуся Господу завжди, якщо вони й війну розв’яжуть проти мене!»

Псалом 26 (27):3

Молитва за армію (текст)

Всесильний Боже!

Дякую Тобі за захист, який Ти забезпечуєш Україні за допомогою армії. Вдячний (-а) Тобі за кожен рід військ, який вірно служить. Дякую, що Ти даєш мужність нашим воїнам, мудрість та професіоналізм командирам, які здатні успішно воювати з противником, що перевершує нас чисельністю та озброєнням. Прошу Тебе, збережи якнайбільше життів наших захисників, і нехай тактичні та стратегічні рішення військового керівництва сприяють цьому. Дай сил, мужності та майстерності нашій армії, щоб прогнати ворога. Нехай кожен захисник має довіру до Тебе, щоб не лякатися ворожих військ. Дай нашим воїнам стійкості й злагодженості у виконанні бойових завдань, щоб перемогти ворога, звільнити захоплені території та принести в Україну мир.

Амінь.

Молитися можна й своїми словами, головне, щоб вони йшли від щирого серця, з глибин нашої душі.

Молитва біженця (текст) й цитати з Біблії

Джерело: ініціатива «Християни для України»

Ви не можете копіювати текст