ГоловнаЗа кавоюМолитва біженця (текст) й цитати з Біблії

Молитва біженця (текст) й цитати з Біблії

Багато українських жінок, дітей та чоловік були змушені покинути свою домівку через напад росії у лютому 2022 року. Хтось став біженців у своїй країні, а хтось був змушений шукати прихисток в інших державах. Молитва біженця (текст) й цитати з Біблії можуть стати в пригоді не тільки для віруючих людей, але й для тих, хто ще не прийшов для бога. Адже текст цієї молитви говорить про загальнолюдське й говорить правильні речі.

Цитати з Біблії, які підтримують і дарують надію та сили

Звернення до Бога для багатьох – це свічка, яка не дає згаснути надії. Біблія каже, що Господь нас не покидає навіть у складні часи та дає настанови, як слід поводитися в місцях, де прийняли українців (й інші народи, які потерпають від несправедливості та лиха). Наведені нижче цитати можуть стати підтримкою для тих, хто був змушений полишити домівку, рідний край через війну.

«Сам Господь поведе тебе. Він буде з тобою. Він не покине тебе, не залишить. Не бійся й не тривожся!»

Второзаконня 31:8

«Дбайте про благо міста того, куди Я вас вислав, і моліться Господу за нього, бо якщо в ньому пануватиме мир, то мир буде й вашій оселі»

Книга пророка Єремії 29:7

«Прийдіть до мене всі втомлені та обтяжені, – і Я заспокою вас!

Свята Євангелія від Матвія 11:28.

Молитва біженця (текст)

Молитися Богу можна не тільки за канонічними текстами, а й своїми словами. Головне, щоб молитва йшла від щирого серця. Але інколи складно надати форми своїм думкам, й тому наведена нижче Молитва біженця може стати в пригоді тим, хто далеко від домівки.

«Люблячий Батьку!

Ти завжди поруч зі мною та не покидаєш мене, коли мені страшно й моє серце болить за Україну. Я Тобі неймовірно вдячний (-а) за прихисток у тому місті й країні, де перебуваю. Дозволь мені бути благословінням для мого тимчасового місця проживання. Я прошу Тебе про добробут цього краю. Будь ласка, збережи його від зла, що прийшло в мою країну, та віддяч усім добрим людям, що мені допомагають. Прошу, допоможи мені завжди довіряти Тобі, бо в Тобі є втіха й розрада під час скрути, вирішення усіх турбот і вічне життя. Будь прославлений мій Боже. Якщо є на це воля Твоя, дозволь мені якнайскоріше повернутися додому та в мирі і радості служити Тобі та ближнім добрими вчинками, які Ти для мене підготував.

Тобі слава тепер і навіки.

Амінь».

Джерело: ініціатива «Християни для України»

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст