ГоловнаСмачногоШвидкі страви рецепт: вівсянка з яблуком і корицею в банці

Швидкі страви рецепт: вівсянка з яблуком і корицею в банці

Сучасний ритм життя диктує свої правила й в харчуванні. Також взнаки даються й відключення світла, що ускладнює приготування страв, у кого стоять електроплити. Рецепт, як готувати швидкі страви без варки стане в пригоді – це вівсянка з яблуком і корицею в банці, яку рекомендується вживати охолодженою.

Швидкі страви рецепт: вівсянка з яблуком (яблучним пюре) з корицею в банці

Цей рецепт сподобається тим, хто не любить гарячі каші. Цю страву дуже зручно брати з собою на роботу, адже її не потрібно розігрівати.

Вівсянка з яблуком та корицею в банці

Інгредієнти (в пропорції до однієї склянки)

  • вівсяні пластівці (НЕ швидкого приготування) – 1/4 склянки;
  • молоко – 1/3 склянки;
  • йогурт звичайний бажано без домішок – 1/4 склянки;
  • кориця – пів чайної ложки;
  • мед – 1 чайна ложка
  • дрібні шматочки свіжого яблука або яблучне пюре – 1//4 склянки.

Приготування

  1. В чистку банку (можна брати скляну з кришкою або контейнер для харчових продуктів) складаємо: вівсянку, додаємо молоко, йогурт мед і корицю. Накриваємо щільно кришкою та добре струшуємо, щоб всі інгредієнти рівномірно перемішалися.
  2. Знімаємо кришку й в отриману суміш додаємо шматочки яблук (краще без шкірки, але не обов’язково) або яблучне пюре – як вам більше смакує та все обережно перемішуємо.
  3. Після чого треба накрити банку (ємність) кришкою та ставимо на ніч в холодильник.

Цей швидкий сніданок можна вживати вже з ранку або взяти контейнер з собою на роботу. Вживати вівсянку з яблуками та корицею в банці рекомендується в охолодженому вигляді.

Цю кашу можна готувати як в скляній банці 0,5 або 0,4 л або також об’єму в контейнері для харчових продуктів. Зберігати слід в холодильнику (ця вівсянка з яблуком і корицею в банці може зберігатися в холодильнику 2 дні).

Як бачимо, це рецепт не потребує електрики й страву зручно брати на роботу чи в поїздку. Крім зручності, така охолоджена каша містить багато корисних речовин. Порада: зібравшись їсти цю вівсянку можна зверху прикрасити її ще шматочком яблука або насипати улюблені ягоди.

Смачного!

2 рецепти швидких сніданків з лавашем

Швидкі страви: омлет в банці

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст