Існує багато способів для вирощування розсади перцю. Городники мають свої рецепти підживлення розсади перцю, як агротехнічні, так і за народними рецептами. Кожне нове застосування того чи іншого методу має свої ризики. Тому потрібно уважно вивчати інструкції і провести перший експеримент на невеликій частині розсади, щоб упевнитися в її ефективності, і що вона не нашкодить рослинам.
Підживлення розсади перцю за допомогою нашатирного спирту (аміачного розчину)
- Цей рецепт використовували наші мами і бабусі, починаючи ще з часів СРСР, коли спеціальних препаратів було ще не вдосталь. Нашатирний розчин буде сприяти укріпленню стебла і відновить нестачу азоту і стимулюватиме зростання листя.
- Щоб приготувати розчин для підживлення, потрібно взяти 1 ч.л нашатирного спирту і додати до 1 л води для поливу. Цим підготовленим розчином потрібно полити вологий грунт.
Важливо: підживлення розсади потрібно проводити після пікірування, не раніше 10 днів після цієї процедури.
Підживлення розсади перцю за допомогою нашатирного спирту (аміачного розчину) після висадки на грядку
Підживлення перцю потрібно повторити під час пересаджування розсади у грунт на грядку.
Для підживлення готуємо розчин у пропорції:
- на відро води потрібно додати 10 мл нашатирного спирту.
Підготовлений розчин наливаємо у підготовлені для висаджування перцю лунки і трошки присипати землею. Це потрібно, щоб шар землі просяк цим розчином. Після цього можна у лунки висаджувати розсаду цієї культури.
Додатковий плюс цього розчину – він відлякує медведику від вашого майбутнього врожаю перцю.
Місячний посівний календар на 2023 рік підкаже сприятливі дні для посадки перцю і догляду за ним. Важливо пам’ятати, щоб отримувати гарний урожай, крім посівного календаря, потрібно зважати на погодні умови, характерні для Вашого регіону та виконувати агротехнічні правила по вирощуванню конкретної рослини.
Хвороби розсади через зараження грунту: які основні ознаки
Захворювання на фузаріозне в’янення та що з цим робити
Ці прості рекомендації допоможуть виростити здорову і міцну розсаду, яка легко приживиться після пересадки у відкритий грунт.