ГоловнаСад та городПідживлення перцю за народними рецептами простими засобами

Мати гарний урожай перцю можна завдяки добривам, які легко зробити самостійно. Вашій увазі народні рецепти для підживлення перцю. Це рецепт добрива з молока та йоду, золи, борної кислоти. Це підживлення особливо важливо проводити в період зав’язі плодів.

Підживлення перцю: рецепт добрива з молока та йоду

Дуже простий, але дієвий засіб підживлення перцю. В 1 літр молока (брати слід не жирне молоко) треба додати 10 крапель звичайного йоду. Розмішуємо й цю  суміш розводимо в 10 літрах води. Вже цим розчином поливаємо кожен кущ з розрахунку не менше, ніж півлітра на одну рослину.

Добриво із золи для підживлення перцю

Зола – універсальне добриво й дезінфектор. Для підживлення перцю готуємо наступне добриво: 1 столову ложку золи розчиняємо в 1 літрі води. Залишаємо настоюватися добу й потім цим розчином поливаємо під корінь кожного куща (кореневе підживлення).

Підживлення перцю за народними рецептами з борної кислоти

Дане добриво легко приготувати: 5 грамів борної кислоти треба розчинити в 5 літрах води, добре перемішати. Цим розчином поливаємо перець.

Корисні поради щодо вирощування перцю

Фахівці рекомендують дотримуватися певних правил, коли ви будете готувати це добриво

  • коли будете готувати добриво за цими народними рецептами, слід використовувати теплу воду (можна залишити її прогріватися на сонці, але не можна використовувати холодну воду, як, наприклад, відразу з криниці);
  • підживлення перцю за цими народними рецептами проводиться після поливу (на вологий грунт) під корінь кожного куща.

Вирощування перцю у відкритому ґрунті, які рослини можна садити поряд, а які не варто

Ви не можете копіювати текст