ГоловнаСад та городПідживлення перцю йодом: коли і як підживлювати розсаду перцю?

Підживлення перцю йодом: коли і як підживлювати розсаду перцю?

Перець досить примхлива рослина. Тому в пригоді стануть поради, коли і як можна підживлювати розсаду перцю та підживлення у відкритому грунті за допомогою простого інгредієнта. Отже, нижче розповідаємо про підживлення перцю йодом.

Коли і як підживлювати розсаду перцю йодом

Для культури «перець» звичайний аптечний йод – це суперзасіб, що допомагає зростанню і формуванню розсади. Це підживлення слід проводити, коли пагони перчика вже трохи підросли. А ще краще – після проведення пікірування.

Підживлення розсади перцю йодом:

Для підживлення слід взяти йод і всього 1 краплю йоду розчинити в 3 літрах води. Цим розчином треба полити розсаду. Одного такого підживлення вистачить рослинам до самого висаджування у відкритий ґрунт.

Як перець підживлювати йодом, при вирощуванні у відкритому ґрунті?

Знаходить йод застосування і при вирощуванні перцю у відкритому ґрунті. Після посадки розсади перцю у відкритий ґрунт, треба дочекатися, щоб розсада прийнялася і тоді можна проводити підживлення йодом.

Це підживлення можна проводити як полив перцю розчином під корінь, так і позакореневе підживлення. Для проведення підживлення у відрі води слід розчинити всього 3 краплі йоду. Отриманим розчином треба пролити кущі перцю з розрахунку один літр на одну рослину (під один кущ).

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст