ГоловнаСад та городПідживлення овочів у червні у період цвітіння

Підживлення овочів у червні у період цвітіння

Червень несе нові турботи по догляду за рослинами і, звичайно, не обійтися без підживлення всіх культур. Їх обов’язково потрібно поєднувати з поливом. Але зважаємо на погоду. Підживлення овочів у червні в період цвітіння з урахуванням потреб рослин допоможе їм у зростанні і правильному формуванні плодів.

Підживлення у червні помідорів і огірків у період цвітіння з урахуванням їх потреб

Помідори

Томати під час цвітіння для формування смачних плодів потрібно провести підживлення. Для цього треба додати суперфосфат 1-1,5 ст ложки і органічний настій 0,5 л – на 10 літрів води.

Огірки

На початку цвітіння огірків їх треба підтримати комплексними добривами: 1 столова ложка на 10 літрів води. У фазу плодоносіння для гарного росту пагонів і формування огірків, кожні 10 днів потрібно підживлювати розчином: 1 чайна ложка сечовини і сульфату калію, 0,5 л органічного настою на 10 літрів води.

Підживлення овочів у червні: перцю, баклажанів і капусти у період цвітіння з урахуванням їх потреб

Солодкий перець і баклажани

Перець і баклажани у період цвітіння підживлюємо по 1 ст. ложці комплексного добрива на 10 літрів води.

Білокачанна капуста

В період активного нарощування листя у капусти, треба її підживити органічним настоєм 0,5 л, розчиненим у 10 літрах води. Вологу землю між рядами потрібно розпушити і посипати золою (профілактика від попелиці).

Цвітна капуста

Для гарного формування цвітної капусти і броколі, треба підживити комплексними добривами. Акцент у їх складні на магній і бор. Поливати слід розчином органічний настій 0,5 л на 10 л води.

Підживлення у червні картоплі і гарбузів у період цвітіння з урахуванням їх потреб

Картопля

У період вегетації картоплі, її підживлюють за потреби.

У період цвітіння і бутонізації картоплі, формується майбутній урожай цього овочу. Азот їй вже не потрібний. А треба додавати калій і мікроелементи, які містить зола. Тому додаємо золу для зростання бульби.

Хвороби і шкідиники картоплі і як зними боротися, описано ТУТ

Гарбузи

Гарбузи підживлюємо органічною настоянкою – 1 л розчинити у 10 літрах води. Це допоможе зростанню пагонів, на яких формуються квітки і зав’язь.

Кабачки

Квітучі кабачки можна підживити органічною настоянкою 1 л і комплексними мінеральними добривами – 1 ст ложка. Все це розчиняємо у 10 літрах води і поливаємо.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст