ГоловнаСад та городКоли сіяти огірки у відкритий грунт в травні 2024, схема посадки огірків

Місячний посівний календар називає дати, коли сіяти огірки у відкритий грунт в сприятливі дні в травні 2024 року. Інформація про схему посадки огірків у відкритому грунті та варіанти посіву насіння огірків при обмеженій площі можуть стати в пригоді.

Сприятливі дні, коли краще сіяти огірки у відкритий грунт в травні 2024

Місячний посівний календар вказує найбільш сприятливі дні для посадки огірків у відкритий грунт. Плануючи посів насіння за місячним календарем, слід враховувати й агротехнічні правила вирощування овочу.

Про що слід пам’ятати, плануючи посадку огірків у відкритий грунт

Огірки теплолюбива культура, для якої важливо достатня кількість сонячного світла та волога.

Температура. Оптимальна температура для проростання насіння огірків на городі це стала температура +23°C… +25 °C. Тривале похолодання +10°C і нижче, можуть призвести до захворювання овочу.

Волога. Огірки потребують полив, щоб земля під листям була завжди волога. Особливо це важливо в період, коли огірок нарощує зелену масу.

Сприятливі дні за місячним календарем, коли сіяти огірки в травні 2024 – 3, 4, 11, 12, 1З, 19, 20, 21, 22, З0, З1 травня.

Корисні поради, як саджати огірки

Посилання на статті про те, за якою схемою садити огірки та інформація про варіанти, як вирощувати огірки, коли невелика площа (чи певний сорт огірків), стануть в пригоді.

Схема посадки огірків у відкритому грунті (з ілюстраціями): рядком, стрічковий та квадратно-гніздовий метод

Як зробити грядки для вирощування огірків нестандартного формату: схема посадки, як зробити грядки

Ви не можете копіювати текст