ГоловнаСад та городГрафік підживлення розсади перцю та рецепти добрива

Графік підживлення розсади перцю та рецепти добрива

Графік підживлення перцю підкаже найкращі періоди, щоб вносити потрібне добриво для міцної розсади, а запропоновані рецепти допоможуть легко приготувати потрібне добриво. Завдяки цьому ви отримаєте міцну та сильну розсаду перцю, яка досить легко адаптується після пересадки у відкритий грунт.

Підживлення для міцної і сильної розсади перцю

Фахівці радять дотримуватися запропонованого графіку підживлення та з використанням добрив, рецепт яких наводиться. Завдяки цьому, як запевняють городники, ваша розсада перцю не буде надто витягуватися, стане сильною. А це дозволить рослинам краще адаптуватися після пересадки розсади перцю у відкритий грунт.

Перше підживлення – коли і чим?

Вперше підживлення розсади перцю проводиться ще до пікірування. В цей період рослини потребують багато азоту, який сприяє нарощування кущів. А також є велика потреба у фосфорі для активного зростання коріння.

Чим підживлювати?

Готуємо розчин на 5 л води:

  • аміачна селітра – 3 г;
  • суперфосфат – 12 г.

Всі інгредієнти розчиняємо у воді і цим добривом підживлюємо розсаду перцю. Треба поливати під кожен кущик, коли на ньому буде 2-4 листочки.

Коли проводити друге підживлення й чим?

Наступне, друге підживлення слід проводити через 7 днів після пікірування перців. В цей період розсада перцю найбільше потребуватиме фосфору та калію.

Розчин на 5 літрів води

  • аміачна селітра – 2 г;
  • сульфат калію – 10 г;
  • суперфосфат – 20 г.

Всі інгредієнти розчинюємо у 5 літрах води та цим розчином поливаємо розсаду перцю.

Третє підживлення

Останнє, третє, підживлення розсади перцю проводиться вже перед тим, як проводити пересадку рослин на грядки у відкритий грунт. В цей період важливо наситити рослини достатньою кількістю калію і в цьому допоможе настойка золи:

  • в 5 літрах води розчиняємо золу (півлітрова банка деревної золи). Цим розчином поливаємо розсаду перцю.

Підживлення розсади перцю за допомогою нашатирного спирту (аміачного розчину)

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст