ГоловнаСад та городГрафік підживлення розсади перцю та рецепти добрива

Графік підживлення розсади перцю та рецепти добрива

Графік підживлення перцю підкаже найкращі періоди, щоб вносити потрібне добриво для міцної розсади, а запропоновані рецепти допоможуть легко приготувати потрібне добриво. Завдяки цьому ви отримаєте міцну та сильну розсаду перцю, яка досить легко адаптується після пересадки у відкритий грунт.

Підживлення для міцної і сильної розсади перцю

Фахівці радять дотримуватися запропонованого графіку підживлення та з використанням добрив, рецепт яких наводиться. Завдяки цьому, як запевняють городники, ваша розсада перцю не буде надто витягуватися, стане сильною. А це дозволить рослинам краще адаптуватися після пересадки розсади перцю у відкритий грунт.

Перше підживлення – коли і чим?

Вперше підживлення розсади перцю проводиться ще до пікірування. В цей період рослини потребують багато азоту, який сприяє нарощування кущів. А також є велика потреба у фосфорі для активного зростання коріння.

Чим підживлювати?

Готуємо розчин на 5 л води:

  • аміачна селітра – 3 г;
  • суперфосфат – 12 г.

Всі інгредієнти розчиняємо у воді і цим добривом підживлюємо розсаду перцю. Треба поливати під кожен кущик, коли на ньому буде 2-4 листочки.

Коли проводити друге підживлення й чим?

Наступне, друге підживлення слід проводити через 7 днів після пікірування перців. В цей період розсада перцю найбільше потребуватиме фосфору та калію.

Розчин на 5 літрів води

  • аміачна селітра – 2 г;
  • сульфат калію – 10 г;
  • суперфосфат – 20 г.

Всі інгредієнти розчинюємо у 5 літрах води та цим розчином поливаємо розсаду перцю.

Третє підживлення

Останнє, третє, підживлення розсади перцю проводиться вже перед тим, як проводити пересадку рослин на грядки у відкритий грунт. В цей період важливо наситити рослини достатньою кількістю калію і в цьому допоможе настойка золи:

  • в 5 літрах води розчиняємо золу (півлітрова банка деревної золи). Цим розчином поливаємо розсаду перцю.

Підживлення розсади перцю за допомогою нашатирного спирту (аміачного розчину)

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст