ГоловнаСад та городЧим підживити розсаду помідорів, якщо вона погано росте

Чим підживити розсаду помідорів, якщо вона погано росте

Розсада потребує догляду, щоб рослина росла міцною і здоровою. Іноді вона погано росте і виникає питання: Чим підживити розсаду помідорів? Народні рецепти допоможуть у вирішенні цієї проблеми. Вони прості і їх легко застосовувати

Чим підживити розсаду помідорів, якщо вона погано росте: курячий послід

Добриво з курячого посліду потрібно підготувати і наступних пропорціях:

  • вода 1 частина
  • курячий послід 2 частини

Все перемішати і настоювати ємність, яку обов’язково треба накрити кришкою, протягом 2-3 днів. Перед тим як підживлювати, отриману настоянку треба розбавити водою у пропорції 1 до 10.

Добриво з курячого посліду корисно використовувати для підживлення помідорів, щоб вони почали інтенсивно набирати зелену масу.

Чим підживити розсаду помідорів, якщо вона погано росте: зола

Всім відома зола – чудове джерело калію і фосфору. Тому вона буде стимулювати цвітіння і плодоношення томатів.

Приготування розчину для підживлення розсади помідорів:

У 2 літрах гарячої води потрібно розчини 1 столову ложку золи. Розчин настоювати протягом доби. Перед підживленням, його потрібно процідити через марлю і потім поливати під кущ.

Банани допоможуть підживити розсаду помідорів

Цей метод добре знайомий господиням, які підживлюють кімнатні рослини водою з банановими шкірками. Банан багатий на калій. І це чудовий варіант: Ви їсте банан, а його шкірку можна використати для підживлення.

Беремо шкурки від бананів 2-3 штуки, складаємо у банку (3 літри) і заливаємо ледь теплою водою. Настоювати потрібно 3 дні. Потім проціджуємо через марлю і отриманою рідиною поливаємо нашу розсаду.

Підживлення розсади помідорів яєчною шкарлупою

Добре відомий спосіб підживлення розсади за допомогою яєчної шкарлупи, про який ми просто нагадуємо. Потрібно взяти шкарлупку від 3-4 яєць, подрібнити і залити 3 літрами теплої води. Ємність прикрити кришкою (не щільно) і поставити у темне місце на 2-3 дні. Коли вода у ємності стане каламутною і від неї піде неприємний запах, то вона готова для використання. Неприємний запах (це наслідок розкладання сірководню), їм поливають розсаду.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст