ГоловнаПсихологіяАфірмації від почуття провини

Афірмації від почуття провини

Почуття провини часто псує життя. Воно залучає негатив і може призвести до депресії, навіть, якщо Ви ні в чому не винні. Афірмації від почуття провини, якщо їх правильно застосовувати, допоможуть подолати це негативне почуття і налагодити сприятливий емоційний фон.

Афірмації від почуття провини, приклади текстів

Я пробачаю собі, я знаю, що все робила правильно.

Я звільняю своє серце для позитивної енергії. Я відпускаю провину.

Я відкриваю своє серце для добра і вибачаю собі.

Я вибачаю собі за будь-які помилки свого минулого. Я вибачаю себе з любов’ю. Я є любов.

Я приймаю себе повністю.

Я така, як треба.

Я заміняю почуття провини на відповідальність. Я беру її в свої руки і дію. Я знаю, що я стала розумнішою, бо врахувала помилки. Будь-який досвід має право бути.

Я знаю, що кожна помилка зробила мене лише сильніше. Я зробила висновки і тепер йду вперед без провини і жалю – з радістю і любов’ю.

Я знімаю зі своїх плечей тягар провини і образ.

Я гідна всього самого світлого і прекрасного.

Як правильно складати афірмації від почуття провини

Найкраще спрацьовують ті афірмації, які людина складає самостійно. Бо вони йдуть через її серце і душу, що сприяє їх глибинному зануренню у підсвідомість через яскраві емоції. Тому краще склади власні афірмації, керуючись правилами і прикладами. Афірмації, які викладені у віршованій формі, діють ефективніше. Тому, якщо у Вас є поетичні здібності, використовуйте свій талант для полегшення свого життя і складайте афірмації у віршах. Текст афірмації, який Ви складаєте, повинен Вам подобатися, торкати Вашу душу.

Важливо!

При складанні власної афірмації потрібно використовувати тільки теперішній час і повинна бути Ваша присутність в тексті. Наприклад:

Правильно: Я відпускаю провину. Я вільна.

Не правильно: Я буду відпускати провину. Хочу бути вільною.

Афірмації варто записувати. Вони чудово працюють, коли їх проговорювати під час прогулянок на повітрі. Проговорювати афірмації від почуття провини треба протягом 10 хвилин.

Афірмації від почуття провини та практичні методи полегшення болю від вини

Щоб пробачити собі і відпустити провину, варто скористатися деякими практиками, які можуть допомогти в цьому.

  1. Потрібно взяти папір і ручку або олівець, запалити свічку. Розслабтеся. І напишіть про всі ті моменти, через які Ви себе звинувачуєте. Потім спаліть цей листок, підпаливши його від свічки і залиште його догоряти. Повторюйте до зцілення.
  2. Напишіть список своїх перемог, талантів. Як правило, вина впливає на самооцінку, тому її важливо піднімати. Концентруйтеся на успіхах, розвивайте свої здібності.
  3. Якщо у своєму житті Ви скоїли щось погане, наприклад, приспали здорову собаку, крім описаних практик, необхідно зробити добрий вчинок, щоб спокутувати свою карму. Тільки щиро, від душі. Наприклад, взяти цуценя з притулку і виховати його за всіма правилами доброго господаря. Або хоча б щомісяця віддавати певну суму грошей волонтерам, які допомагають тваринам.
  4. Важливо чітко усвідомлювати, що в кожен період життя, людина поводилася так, як вона могла на той момент часу. Інакше Ви не могли. Тому досить себе звинувачувати, а краще почати творити добро для себе і світу.
  5. Ходіть до церкви.

Що таке афірмації та як вони діють

Афірмації на успіх і удачу

Афірмації на багатство

Афірмації для схуднення

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст