ГоловнаКрасуняСкраб для губ допоможе їх зволожити та зробити красивими

Скраб для губ допоможе їх зволожити та зробити красивими

Скраб всі звикли використовувати для тіла, обличчя, а от скраб для губ використовують значно рідше. Цукровий скраб для губ може запобігти сухості, появленню тріщин. Дуже ефективним для скрабу стане використання коричневого цукру. Завдяки цукровим кристалам, можна позбавитись від змертвілих клітин шкіри, не ушкоджуючи її та не викликаючи подразнення.

Скраб для губ можна готувати з різних інгредієнтів

Скраб з кориці

Для приготування скрабу із цукру і кориці знадобиться змішати 1 столову ложку кориці, цукру та оливкової чи кокосової олії. Потрібно вмитись і на чисті губи масуючими рухами нанести готовий скраб. Зберігати скраб потрібно в холодильнику.

Скраб з кави

Цей скраб потрібно готувати у таких пропорціях: в суміш з 1 чайної ложки меленої кави і цукру, додати 5 крапель оливкової олії. Потім на 1 хвилину нанести на губи. Після цього змити.

Скраб із сметани

Для цього скрабу потрібно взяти і змішати 1 чайну ложку цукру з половиною чайної ложки жирної сметани чи кокосового масла. Нанести на губи і залишити на 10 хвилин, після витерти зволоженою серветкою.

Скраб для губ слід використовувати з певною періодичністю

Будь-яка косметична процедура повинна використовуватись розумно. Дане очищення губ потрібно проводити не більше 2 разів на тиждень, щоб не зашкодити ніжній шкірі. Якщо на губах є тріщини і ранки, їх необхідно заживити. У цьому може допомогти кокосове масло.

Після використання скарбу, необхідно на очищенні від суміші губи, нанести поживний бальзам.

Що робити, якщо пересихають губи в холодну пору року

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст