Перебуваючи на морозі у багатьох людей червоніє ніс. Вже сьогодні зима нагадує, що вона ось-ось стане повновладною господинею і треба підгодовуватися до ії тривалого панування.

Незначне почервоніння носу на морозі являється природною реакцією на зниження температури. У теплому приміщенні це швидко проходить. Але бувають випадки, коли ніс довго залишається червоним, а на морозі іноді набуває навіть синього відтінку. Це може вказувати на слабкі судини.

На морозі від холодного повітря, судини, які знаходяться близько до поверхні шкіри, починають змінювати свій колір. Цієї проблеми можна позбавитись, або суттєво її зменшити, якщо укріпити судини на обличчі. Це стосується і наших щічок.

Для зміцнення судин можна використати перепад температур, це як загартовувати тіло – той же принцип.

Потрібно підготувати кубики льоду з відвару різних трав. Це можуть бути календула, зелений чай або ромашка. Ці трави можна заварити окремо, а можна разом, щоб потім, після охолодження, заморозити їх у кубики в морозильній камері.

Необхідно вмитися теплою водою, зробити невеличкий розігріваючий масаж обличчя близько 2-3 хвилин. Після цього ваше обличчя трохи порозовішає. Беремо кубик льоду за настою трав і обережно протираємо обличчя. Залишаємо на шкірі краплинки відвару з льоду на декілька секунд, а потім обережно промокуємо обличчя м’яким рушником. По закінченню процедури необхідно нанести крем відповідно до типу шкіри вашого обличчя.

При регулярному виконанні такої процедури, через деякий час, ваші судини будуть більш загартовані і будуть менше червоніти на морозі.

В зимовий період потрібно споживати більше вітаміну С, якого досить багато у цитрусових, він сприяє укріпленню судин та захищає організм від простудних захворювань.