ГоловнаЕзотерика і магіяСни, які вказують на пристріт та псування

Через негативний магічний вплив страждає енергетика, змінюється біополе, погіршується самопочуття людини. Якщо не було встановлено діагноз, а здоров’я погіршується, ймовірно було наведено порчу. Наше тіло б’є на сполох, як і підсвідомість, яка намагається достукатися до нас за допомогою сновидінь. Фахівці розповіли, які сни вказують, що було пороблено – наведено пристріт та псування.

Сон про людину в чорному вбранні може вказувати на псування

Якщо на снився сон, в якому була жінка в чорному або якась інша дуже неприємна людина, це може бути поганим знаком. Фахівці вважають, що ймовірніше за все, було цілеспрямовано наведене псування, причому зовсім недавно. Дуже погано, якщо ця людина – стара, згорблена жінка. Стара в чорному одязі уві сні означає, що псування дуже сильне.

Тому, якщо ви побачили сон про людину в чорному, особливо жінку, слід проаналізувати своє оточення, можливо, саме недавно ви комусь перейшли дорогу або посварилися з кимось.

Сни про павуків та павутиння, можуть вказувати на пристріт та псування

Багато людей страждають на арахнофобію (боязнь павуків), а якщо ще й насниться сон про павуків та павутиння, то взагалі жах. Але крім страхів та гидливості, такі сни можуть вказувати на те, що є пристріт або псування, хоча й не завжди. Інколи такі сни навіюють перевтома, стрес – суто психологічні причини. Але у випадку, коли такий сон про павуків та павутиння насниться два дні поспіль чи більше, то, на думку фахівців, це однозначно вказує про наявністю пристріту або псування.

Сни про комах та інших тарганів

Якщо був сон про гидких комах, мух, черв’яків або тарганів, це може говорити про те, що було наврочено або вас прокляли через сильну заздрість. Такий сон – це сигнал і застереження: не слід розповідати оточуючим про свої плани, амбіції та перемоги. Не варто хвалитися своїми здобутками та перемогами.

Сни про гнилі фрукти чи овочі можуть вказувати на самовроки та підклад

Такі сни теж неприємні, як і про павуків, а ще в езотеричному сенсі вони можуть бути поганим знаком. Якщо уві сні людина тримає в руках гнилий плід, то такі сновидіння можуть вказувати на самовроки. Фахівці попереджають, що такі сни можуть сигналізувати про спрямоване магічне втручання на всю родину. Рекомендується перевірити своє житло на підклад. Не виключено, що хтось з недавніх гостей залишив в будинку «подарунок».

Самовроки і пристріт, наведений самому собі, мають певні ознаки і методи, щоб їх позбутися

Підклад в домі: як знайти і потім позбутися цього негативу

На що вказує сон про смерть близької людини

Такі сни часто лякають, проте вони не завжди погані та не завжди говорять, що було прокляття чи хтось наврочив. Проте фахівці вважають, що такий сон абсолютно точно вказує на те, що хтось хоче навести псування або пристріт на вашу близьку людину. Слід обов’язково розповісти це рідний людині чи другу, щоб ця людина знала, що хтось хоче завдати їй шкоди. Можливо, уві сні навіть була присутня та людина, яка бажає зла вашому близькому.

Які сни вкажуть на наявність пристріту та псування – болото та сипучі (хиткі) піски

Коли наснився сон, що вас засмоктує болото чи ви провалюєтесь у сипучі (хиткі) піски, то це може вказувати на недоброзичливців. Фахівці радять бути пильними та уникати сварок у найближчі кілька днів після такого сну. Також категорично не можна запрошувати до себе додому малознайомих людей або тих, кого знаєте тільки поверхово.

Сни, які вказують на прокляття – це сновидіння, де людина без голови

Фахівці наголошують, що такі сни не можна ігнорувати, тому що вони – одна з найбільш явних ознак, що вказує на прокляття. Це точно не пристріт. Щоб зробити серйозне прокляття, недоброзичливець, ймовірніше за все, використовував вашу якусь особисту річ, волосся, нігті. Це наштовхує на думку, що скоріше за с – це близька людина або той, хто буває у вашому домі. Тому так важливо зрізане волосся та нігті спалювати; треба слідкувати за власними речами, щоб вони не опинилися у невідомо кого. Якщо ж наснився сон, в якому людина без голови, треба звернутися до фахівця, тому що самостійно зняти таке прокляття  може бути дуже складно.

Сни про дияволів або погоню

Погоня

Коли сниться, що хтось женеться, щоб вам нашкодити чи вбити, то це дуже тривожний сигнал. При таких сновидіннях фахівці рекомендують бути обережними і неконфліктними спілкуючись з іншими людьми. Тому що схоже, що у когось є мета нашкодити вам. Не виключено, що ця людина намагатиметься навести на вас псування, або вона вже це зробила.

Сни про потойбічні сутності

Коли сняться диявол, біс, демон, то це може бути попередженням про намагання якоїсь людини прив’язати до вас темну потойбічну сутність. Це дуже небезпечно, тому потрібно негайно вжити заходів, обмеживши спілкування з незнайомцями та небезпечними людьми.

5 ознак наведеного негативу: як розпізнати псування та пристріт

Ви не можете копіювати текст